Dodaj do ulubionych

Kampania "Środkowy dla Dudy", dzięki, Lichocko

16.02.20, 19:05
Naprawdę wypada podziękować (tym palcem, który lubi), za inaugurację tak udanej kampanii.
--
wyPAD 2020!!!
Obserwuj wątek
  • pkt4a Re: Kampania "Środkowy dla Dudy", dzięki, Lichock 18.02.20, 18:57
   Sekwencja czasowa tego fucka :

   cyt.
   " cyrknoca18.02.2020, 18:22
   Wystąpienie Lichockiej obserwował uważnie Kaczyński. Był on do tego stopnia z niej zadowolony, że gdy wracała z mównicy, pocałował ją w rękę. Ona była wtedy w euforii, w siódmym niebie i się nie całkiem kontrolowała. Z tego nieba właśnie pokazała narodowi faka. Potem trochę oprzytomniała i zaczęła udawać, że przeciera oko, czy odgarnia włosy. Gdyby bóg Kaczyński jej nie pocałował w rękę, nie byłoby tego faka. "
  • szwampuch58 Re: Kampania "Środkowy dla Dudy", dzięki, Lichock 18.02.20, 19:09
   PiS uchwali pustą ustawę i ukradł 2 mld na TVPiS. Lichocka "podtarcziem oka" pokazala gdzie PiS ma zdrowie Polakow......teraz wypada tylko poczekacz czy Polacy zdecyduja sie na disco-polo i dziwaczne tureckie i ukrainskie seriale zapijane winem Tuska z "programu" 500+ czy na odrzucenie tych populistycznych miernot

   --
   www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
   • buldog2 Re: Kampania "Środkowy dla Dudy", dzięki, 18.02.20, 19:32
    Polacy. Jacy Polacy? Ta część, już mniejszość, która nie myśli, jak popierała tak będzie popierać. Przestanie, kiedy zabraknie na pasztetową i pół litra.

    --
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
  • pkt4a Re: Kampania "Środkowy dla Dudy", dzięki, Lichock 18.02.20, 19:24
   PiSowcy leczą się poza kolejnością w klinice rządowej . Dyrektor szpitala razem z pielęgniarką przyjeżdża do ich domu np ze sprzętem ortopedycznym . Normalnym ludziom PiSowcy pokazują faka . ONI twierdzą że są z wyższej półki i im ta klinika rządowa się należy . Reszta może czekać np do gabinetu ortopedy 3 lata a na zabieg ortpedyczny 7 lat . Dobra Zmiana . Dla nich

   cyt.
   cyrknoca18.02.2020, 18:22
   Wystąpienie Lichockiej obserwował uważnie Kaczyński. Był on do tego stopnia z niej zadowolony, że gdy wracała z mównicy, pocałował ją w rękę. Ona była wtedy w euforii, w siódmym niebie i się nie całkiem kontrolowała. Z tego nieba właśnie pokazała narodowi faka. Potem trochę oprzytomniała i zaczęła udawać, że przeciera oko, czy odgarnia włosy. Gdyby bóg Kaczyński jej nie pocałował w rękę, nie byłoby tego faka.
   • erte2 Re: środkowy palec to taka tradycja bolszewii z P 19.02.20, 15:14
    no-popis
    No i co chciałeś przez to udowodnić? Że nie tylko w PiS-ie są chamy, prymitywy i buractwo? To prawda; nie wiem skąd był ten prymityw, no ale przecież miało być inaczej. Przecież miał być "lepszy sort", prawdziwe elity, dobrzy Polacy-katolicy zainspirowani naukami JP2 - jednym słowem pełna kultura, wyższa pólka itd. A mamy pawłowiczównę, tarczyńskiego, brudzińskiego, lichocką a nawet samego prezesa, tego od "kanalii" i "zdradzieckich mord", na dodatek umoczonego w "Srebrną", "dwie wieże", SKOK-i, a przedtem w Telegraf, FOZZ, Art-B, SOLO i jeden pambuk wie w co jeszcze.
  • pkt4a Re: Kampania "Środkowy dla Dudy", dzięki, Lichock 19.02.20, 17:29
   cytat :

   "O śmierci Wandy Narkiewicz-Jodko (znanej też jako Wanda Borkowska) w rozmowie z Wirtualną Polską poinformował dzisiaj syn wokalistki, Michał Narkiewicz-Jodko:

   Niestety w godzinach porannych zmarła moja Mama, Wanda Narkiewicz-Jodko. Nie udało się doprowadzić do rozpoczęcia leczenia onkologicznego.

   Wanda Narkiewicz-Jodko nie żyje. Była jedną z uwielbianych Alibabek

   Narkiewicz-Jodko w latach 60. śpiewała w harcerskim chórze Cykady, którego członkinie w styczniu 1964 roku zasiliły skład zespołu Alibabki "


   A ONI leczom siem w klinice rządowej . Udaje im siem rozpocząć leczenie a nawet je pomyślnie zakończyć . Dyrektor szpitala rządowego nawet pancjantów z wyższej pólki i z najwyższego sortu odwiedza w domu i pyta co i jak , dyrektor lecznicy rządowej przynosi medykamenty razem z pielęgniarką . Podobnie leczono powstankę starachowicką : pojedynczy pokój , podawana specjalnie preparowana prasa , itp Ale to siem im należy . Inni nie zdążą nawet rozpocząć leczenia ...
   Dlatego wyPiSdalać nam z oczu 10 V 2020
  • pkt4a Re: Kampania "Środkowy dla Dudy", dzięki, Lichock 22.02.20, 11:55
   Och , och jak nam jest przykro p.Andżeju :
   wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory-prezydenckie-2020-sondaz-znaczacy-spadek-poparcia-dla-dudy/p7vq3n2ps
   Jak tam samopoczucie najdroższe nasze pisiorki ? Macie doła najmilsi nasi ? A może ukochani nasi macie kłopoty ze spaniem ? Telepią siem wam rączęta ?
   Tak nam przykro że jesteście w takim stanie psycho-fizycznym , bardzo nam przykro . Pójdżcie na spacer , popatrzcie na pąki na krzakach i drzewach , pogłaszcie kota , wypijcie kawę "na mieście" i pomyślcie wtedy o waszym marnym żywocie który sprawił wam ten nienawistny developer z Zoliborza . Nawróćcie się najukochansi , przeproście i zacznijcie kochać ludzi ,przyrodę i świat .
    • buldog2 Re: Kampania "Środkowy dla Dudy", dzięki, 22.02.20, 12:50
     Nie. Nieprawda. PISim usuwa się operacyjnie wszystko najpóźniej z chwilą oficjalnego wstąpienia do Partii (zaPISania się). Przykład:

     Migalski, kiedy po oficjalnym zaPISaniu się występował w telewizji, mówił głosem cienkim i ogólnie PISkliwym. Sam słyszałem i zwróciłem na to uwagę: wycięli wszystko, doszczętnie. Żeby nie było nic.

     --
     Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
     Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
     Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
  • 141288bs Re: Kampania "Środkowy dla Dudy", dzięki, Lichock 22.02.20, 21:29
   Walkuja trole od switu do poznej nocy, jedno i to samo w kolko. - A to ktos komus palce pokazal z wyliczeniem ile i ktore. Ktos kogos POgryzl , jeden glebiej drugi plyciej. Konstytucja lamana co sekunde, a przez to terror sie rozlewa
   PO calym kraju...lotne brygady maja klopoty z POruszaniem sie PO kraju - nim gdziekolwiek dojada, juz nowe wezwanie. To sie POrobilo w totalnej obstrukcyjnej, ze az snieg tej zimy nie chcial ich brudow przykryc - kidawa trawa zielona, rzekami i sloncem obiecuje to przykryc. - POzyjemy, zobaczymy..., 10 maja juz bliziutko.
   - Maaalgooska ty ,glupias ty...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka