Dodaj do ulubionych

Żabka Polska Coniedzielnie

17.02.20, 06:09
A tymczasem wśród największych spółek skarbu państwa sponsorujących imprezę propagandowej tuby obozu rządzącego zieleni się prywatna sieć handlowa, której od dawna i z wielkim powodzeniem udaje się omijać przepisy wprowadzone przez ten obóz rządzący, co czyni ją niedzielnym monopolistą w krajowym handlu detalicznym.
Przypadek? Nie sądzę. Miejsce zwolnione przez GetBack nie mogło się przecież zmarnować.

twitter.com/MikiWrobelek_/status/1229095916008869889

--
Zanim całkiem pył opadnie i na gruzach się położy,
Zapytajmy teologów: "fak" to był, czy "palec Boży"?
Obserwuj wątek
    • eiran Re: Żabka Polska Coniedzielnie 17.02.20, 07:03
      Na tej liście są (chyba) same spółki skarbu państwa i dwa prodmioty prywatne: rzeczona Żabka i Cedrob. Nic nie wiem o powiązania tego ostatniego z PiS, ale spróbowałem na szybko ich poszukać. (na razie?) niczego nie udało mi się znaleźć, ale trafiłem na intrygujący fragment wywiadu z prezesem (Cedrobu, nie PiS-u):

Po tym jak PiS wygrał wybory na zjeździe duńskich hodowców debatowano z tamtejszym ministrem rolnictwa o tym, że skoro w Polsce pojawił się konserwatywny rząd to być może skończy się eksport warchlaków.

To znaczy że co? Duńczycy uważali, że PiS nie wypuści warchlaków, bo będzie im lepiej w kraju?

www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/prezes-cedrobu-w-2018-roku-przekroczymy-200-mln-zl-zysku-wywiad,159700_3.html

--
      Przez 14 lat ayran.
      • buldog2 Re: Żabka Polska Coniedzielnie 17.02.20, 08:25
        Być może uznali, że mają ich dość, także tych wyrośniętych. U siebie, znaczy w PISie.

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
    • eiran Re: Żabka Polska Coniedzielnie 17.02.20, 07:05
      Obok Żabki jest też jej główny partner biznesowy, tzn. Poczta Polska. Jak powszechnie wiadomo, Żabki mogą funkcjonować w niedziele, bo są w nich agencje pocztowe. To przecież nie do pomyślenia, żeby poczta nie działąła w niedzielę.

--
      Przez 14 lat ayran.
      • witek.bis Re: Żabka Polska Coniedzielnie 17.02.20, 07:10
        W sumie to pal sześć tę Żabkę, skoro pojawiły się podejrzenia, że pan Ropuch pożarł już tych swoich pracowników, którzy najgłośniej domagali się pensji.

twitter.com/BettyElaWhite/status/1229095459093983235
        --
    • witek.bis Pisowskaja głasnost' 17.02.20, 07:15
      A najbardziej cieszy to, że wśród publiczności skandującej "Zwyciężymy!" nie zabrakło pani komisarz TK i pana komisarza KRS.
      Koniec, wicie-rozumicie, z tym wstydliwym ukrywaniem tego, o czym i tak każdy wie.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka