Dodaj do ulubionych

Całuski i dwie rybie łuski Biedronia

17.02.20, 19:12
Rano w Poranku TOK FM u P. Karoliny Lewickiej pojawiła się rzeczniczka Biedronia Beata Maciejewska. Kolejny raz okazało się, że umie mówić, ale nie ma nic do powiedzenia. Zupełnie nic.
Usłyszeliśmy, że tupet PIS będzie niósł prezydenta i „Nuda Duda”, ale jak się to ma do programu Biedronia i co to za program, pozostaje zagadką. Wiemy jednak, że „Robert Biedroń tak bardzo jasno i stanowczo staje po stronie polskich interesów” i „jest jedynym kandydatem który jest progresywny. Jest kandydatem, który łączy.”

Jak on to robi?

No choćby tak jak z prof. Płatek.
Pisał o tym konkretnie portal „Polityczek”, o osiągnięciach w Słupsku i lojalnym zdaniu mandatu europosła, o wszystkich innych przewagach Biedronia, Gduli i Śmiszka. Stało się jednak, że z uwagi na niechęć do blasku jupiterów i wrodzoną skromność Biedroń relacje „Polityczka” „wyparował”, a pani Beata o nich nie wspomniała. Skromnie i taktownie.

A po 17 kolejny gość P. Karoliny Lewickiej, tym razem Tomasz Trela szef sztabu wyborczego Biedronia. I znów: Imperium kontratakuje. Od zwycięstwa do zwycięstwa, do ostatecznego zwycięstwa prezydenta Biedronia.

A prezydenta w ogóle już nie widać, schował się za ich plecami. Nic dziwnego, przecież jak bardzo dobrze o tym już od piątku wiemy, spec od zagadnień obronności. „Biedroń to jest chłopak z Krosna”, – powiedziała rzeczniczka Beata. I nie zawsze się chowa, prawdziwy bokser jak potrzeba, to i przywalić potrafi, dodamy. Zwłaszcza kobiecie.

Nuda Duda, nuda Trela, nuda Maciejewska.
Całuski i dwie rybie łuski od Roberta Biedronia.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka