Dodaj do ulubionych

Koncert życzeń opozycji w Poranku Piotra Kraśki

19.02.20, 10:21
W dzisiejszym Poranku TOK FM Piotra Kraśki koncert pobożnych życzeń opozycji.
P. Renata Grochal postulowała, by opozycja z MKB zapowiedziała dokonanie zmian w służbie zdrowia, szkolnictwie itp. Moim zdaniem prezydent ani opozycja nie powinni obiecywać niczego, co nie leży w zasięgu ich możliwości, za to powinni zapowiedzieć, że będą o tym mówić i próbować wpływać na nielegalny rząd PIS. Zarazem ukazywać mizerię całej jaczejki.

Prawdziwa Prezydent. W 2010 po wygranej prezydenta Komorowskiego PIS rozpowszechniał opowieści o tym, że prezydentura należy się JARowi, a "Komoruski" to taki ersatz. Wyśmiewaliśmy napuszone urojenie PIS, wtedy wymyśliłem "prawdziwego prezydenta", ktoś nawet taki nick na forum zarejestrował. Wątpliwości i obawy użycie go budzi i dziś, pozostałbym przy tylko drugim zdaniu hasła.
I tak dalej, itp. w tym duchu, co ma zrobić opozycja nie posiadając władzy.

Tymczasem CBA weszło do mieszkań Banasia. Zaciekawiło mnie, kiedy do posiadłości tych, których nazwiska Banaś w najbliższym czasie opublikuje? Do mieszkań Kamińskiego, Wolfgangowej, Morawieckiego, Glapińskiego, Martusi, pani Basi? Do willi na Mickiewicza jeszcze nie, bo to dar Stalina i posiadłość eksterytorialna, jak wszystko pod numerem 49.


Skończył się Poranek, przyszła kolej na atrakcję na bis w EKG. BUGAJ.
Bugaj spokojny o gospodarkę. Pewnie dlatego, że latem 2009 wieszczył (Bugaj, on to) nam kryzys gorszy od argentyńskiego (podpalenia, grabieże sklepów, marsze głodowe), jeśli tylko w kampanii prezydenckiej nie zwycięży prezydent PIS.
"O ekonomii politycznej rozmawiać warto zawsze, bo ona jest w gruncie rzeczy kluczowa" - powiedział PIS-profesor Bugaj. Nie ma byłych PIS-profesorów, tylko Martusia Dziewica może być eks, pomimo to pasują jedno do drugiego.
Dziś Bugaj mówi w miarę rozsądnie o ekonomii, Martusia eks cośtamcośtam o moralności, ale wiarygodni są, oboje, mniej więcej tak jak Słodki Gigolo Kaczmarek za czasów swej świetności.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka