Dodaj do ulubionych

Tow. Paprak vel Pieprzak dał głos

20.02.20, 12:28
i wydalił z siebie takie o to zdanie: Chwała Bogu, że jest publiczna telewizja i publiczne radio od paru lat, bo przez wiele lat głównym rakiem, który żarł polski organizm był brak prawdy
Ale ta Chwała Bogu, w ustach komucha brzmi jak drwina, i gdyby nie dojna zmiana, to nadal by musiał udawać że gra, do kotleta, a tak Qrwizja go zaprasza i sypie komuniście sowicie groszem, za pieprzenie o czymkolwiek, licząc te umysłowe tuzy które produkują się w świetle kamer, 2 miliardy to niewiele.

natemat.pl/300065,pietrzak-odlecial-w-tvp-info-tak-bronil-telewizji-kurskiego-wideo?force_rwd=1

--
Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
Obie są przerażające.
Arthur C. Clark.
Obserwuj wątek
  • ukos Re: Tow. Paprak vel Pieprzak dał głos 20.02.20, 12:46
   Jeden z rozmówców Szkła Kontaktowego powiedział, że w każdej dziedzinie są artyści, rzemieślnicy i papudraki. Potem inny korespondent wyjaśnił, że na śląski papudrak tłumaczyłoby się jako paprok.

   --
   wyPAD 2020!!!
   • ukos Re: Tow. Paprak vel Pieprzak dał głos 20.02.20, 17:17
    taniarada napisał(a):

    > Pietrzak o opozycji .Tak głupiej opozycji jeszcze w Polsce nie było .

    Prawdziwa mądrość to jest usadzić publicznie, radośnie przy tym zaśmiewając się do rozpuku, taki oto dowciPiSS:

    Murzyny, hyhyhy, zjadły, hyhyhy, rektora hyhyhyhyhyhyhyhyhy! :)))

    Nie wiedziałem, dlaczego słuchająca opowiadającego to imbecyla PiSSdacka elita "intelektualna" wtóruje mu tak entuzjastycznym rechotem, dopóki nie dowiedziałem się, że to PanPrezydęt, taki swojski, taki "nasz" - więcej, taki qintowski, PiSSdacki i w 100% PrezesPański.
    --
    wyPAD 2020!!!
    • lechutek1961 Re: Tow. Paprak vel Pieprzak dał głos 20.02.20, 17:30
     ukos napisał:

     > taniarada napisał(a):
     >
     > > Pietrzak o opozycji .Tak głupiej opozycji jeszcze w Polsce nie było .
     >
     > Prawdziwa mądrość to jest usadzić publicznie, radośnie przy tym zaśmiewając się
     > do rozpuku, taki oto dowciPiSS:
     >
     > Murzyny, hyhyhy, zjadły, hyhyhy, rektora hyhyhyhyhyhyhyhyhy! :)))
     >

     To bylo w szkiełku? Współczuję.
  • erte2 Re: Tow. Paprak vel Pieprzak dał głos 20.02.20, 14:20
   Przecież to zawsze był towarzysz szmaciak, ale, przyznaję, dość umięjetnie robił Polakom wodę z mózgu (sam niestety dawałem się na to nabrać).
   Ale żeby nie być gołosłownym - oto taka skrócona biografia naszego dzielnego "antykomunisty":
   Edukację rozpoczął w ciemnych latach stalinizmu od tzw. "korpusu kadetów", czyli stworzonej na wzór radziecki (do tej pory zresztą kontynuowany w putinolandzie) szkoły janczarów w której od dziecka poddawany był indoktrynacji i praniu mózgu. Zaraz potem (również w czarnych latach '50). skończył szkołę oficerską w której owa indoktrynacja była kontynuowana i utrwalana. A po roku '56., kiedy to z LWP pozbywano się najzagorzalszych stalinistów (z niejakim Rokossowskim na czele) to prawie polskie wojsko wypluło go z siebie i wylądował we w miarę uczciwej pracy. Ale nie na długo - bo po krótkim czasie matuszka-partia "postawiła go na odcinku kultury studenckiej" (klub Hybrydy w którym w krótkim czasie został dyrektorem - bo studenci zaczęli sobie za dużo pozwalać i trzeba było ich utemperować). A przypominam że nasz "bohater" cały czas był czynnym członkiem PZPR (aż do wyprowadzenia sztandaru), natomiast nie był - co ważne - studentem ani absolwentem żadnej wyższej uczelni
   Po udanej pacyfikacji studentów tow. pietrzak jan dostał inne zadanie - skanalizowanie i rozładowanie antykomunistycznych nastrojów warszawskiej inteligencji - czyli w skrócie utworzenie kabaretu o dość zastanawiającej nazwie "Pod Egidą" (pytanie - czyją?). I z ego zadania też wywiązywał się dobrze, do tego stopnia że pozwolono mu skończyć WSNS (Wyższą Szkołę Nauk Społecznych) przy KC PZPR, czyli taką swoistą "Alma Mater" dla wybranych.
   Tak oto w skrócie wygląda biografia towarzysza pietrzaka jana na którego "antykomunizm" wielu dało się nabrać. I co ze wstydem przyznaję po raz wtóry - ja też.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka