Dodaj do ulubionych

Porządkowanie świata w Poranku P. D.Wielowieyskiej

24.02.20, 08:43
W dzisiejszym Poranku w TOK FM Pani Dominiki Wielowieyskiej trwa porządkowanie świata po chaosie ostatnich tygodni, wnoszonym ostatnio przez wichrzycielskie i chuligańskie poczynania PIS.
W omówieniu artykułu Lisickiego w organie PISu wiele zachowań członków (nie tylko ich) Partii skłania do zastanowienia.
Na marginesie, cieszy potwierdzenie Millera oficjalnej wersji pana prezydenta Wałęsy, jak sobie przypominam, o skoku przez 3-4 metrowy płot stoczni. Ale to tylko tak, dla porządku.

W GW mowa o gryzącej w ciemnościach prawniczce prezesa NBP PIS i szefowej kampanii Dudy Jolancie Turczynowicz-Kieryłło.
Spoglądać na to można z lotu ptaka, ale także, jak słychać w komentarzach, „perspektywy żaby”, czy blaszkodziobych, która do wspomnianej jest bardzo zbliżona:
Jeśli można zgodzić się z żądaniem Pani mecenas odnośnie usunięcia wybranych tekstów, także z wydań papierowych, to należy podpowiedzieć, że można i, tym bardziej, należy papierowe spalić. Ale jednak rzuca się w tym wszystkim brak uporządkowania, tak w zachowaniu Turczynowicz-Kieryłło, jak i całego PIS.

Żeby dojść z tym wszystkim do ładu, proponuję uznać, że pani prawnik rzeczywiście była wściekła, a później zaraziła resztę PISu. Albo na odwrót – wirus obecny był w PISie od dawna i gryząca w Milanówku zaraziła się nim na Nowogrodzkiej czy w NBP.

W sumie jednak prowadząca Pani Dominika Wielowieyska zdołała zapanować nad sytuacją. Można strawestować znaną sentencję i powiedzieć
Kocica wróciła, gowinowcy nie harcują.

Siedzą w dziurze, boją się nawet z niej wychylić.
Obserwuj wątek
  • buldog2 Re: Porządkowanie świata w Poranku P. D.Wielowiey 24.02.20, 09:00
   Nie, nie ma wchodzenia PISu w buty PO.

   Banaś, Kamiński, Ziobro, Morawiecki - oni wszyscy zgodnie tworzą zupełnie nową jakość państwa zorganizowanej grupy przestępczej.

   A czy Agent JAR nie może obalić Banasia?
   Prawo nad nami, nad komunistyczną partią czy partia ponad prawem?! - Nikita Chruszczow, PIS

   Oczywiście, może. Może tak jak mógł obalić Konstytucję, wejść i zrobić przeszukanie w gabinecie Banasia. Po prostu, na razie nie chce.
  • taniarada Re: Porządkowanie świata w Poranku P. D.Wielowiey 24.02.20, 09:43
   Czytałem ją jak pieprzy na Twitterze .Komentatorzy na TT mylą dwie rzeczy: adwokat broni oskarżonego, taka jest jego rola i krytyka tego jest bez sensu. Natomiast szefowa sztabu PAD wysyłała w imieniu NBP absurdalne i nieskuteczne pozwy przeciwko mediom, biorąc za to zawyżone stawki. Płacone z publicznych pieniędzy.I tu jej odpowiada gościu. Marcin
   @M4rcy5
   ·
   20 lut
   W odpowiedzi do
   @DWielowieyska
   Pani to tak na trzeźwo? Pani JTK była prawnikiem reprezentującym interesy NBP zanim została szefem sztabu PAD. Rolą prawnika jest bronić interesów klienta. Nie spotkała się pani z tym? Zawyżone stawki? A GW dyktuje ceny usług? Czy może to kwestia umowy klient - zleceniodawca? Dominisia nie ma czasami zielonego pojęcia o czym pisze .Ale jest prykaz z góry uderzyć na JTK i uderza.A stroi się na niezależną dziennikarkę .Siema.
  • prawdawaszaboli Re: Porządkowanie świata w Poranku P. D.Wielowiey 25.02.20, 07:37
   > W GW mowa o gryzącej w ciemnościach prawniczce prezesa NBP PIS i szefowej kampanii Dudy Jolancie Turczynowicz-Kieryłło.

   Obdukcja lekarska wykazała ślady duszenia na szyi i ślady uderzeń w okolicach oczodołów i skroni... Czyli była bita pięścią po twarzy...O tym damscy bokserzy (i bokserki) z GWna nie piszą... Napastnik nie był przypadkowym przechodniem - też był zaangażowany w kampanię wyborczą (po drugiej stronie)... Pytanie : co robił o 1:30 w nocy pod domem pani Kieryłło ?...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka