Dodaj do ulubionych

Nareszcie para na prezydencką miarę.

03.03.20, 09:06
Kidawa - Błońscy.
Co tu dużo kryć - do prezydentów mieliśmy totalny niefart, a z każdą kadencją było coraz gorzej. Wałęsa z jego ego i mundrościami chłopka roztropka, Oluś disco polo inteligentny, wygadany ale z problemem alkoholowym, nieszczęsny Kaczuś Wawelski co nam sprokurował największą państwową katastrofę lotniczą, Bronuś - solidaruch co mu się należało za drukowanie kiedyś ulotek, no i na koniec pisowski automat do czyszczenia bucików swoim partyjnym sponsorom. Dwie, trzy jaśniejsze ladies na tym zestawie to Jola Kwaśniewska i Maria Kaczyńska. Danuta Wałęsowa.

Chyba wreszcie Polacy zasłużyli na odwrócenie tego niefartu.
Obserwuj wątek
  • taniarada Re: Nareszcie para na prezydencką miarę. 03.03.20, 09:19
   Tylko Duda.Reszta to miernoty .Gnający do koryta.Umie to to po angielsku.Ty se jaja robisz henek.Pani Kidawa przecież nie jest lekarzem dlaczego wiec używa Pani słowa " pacjent" To słowo w żargonie oznacza jelenia którego można a nawet należy walnąć w rogi by go okraść.Lemingoza to choroba gorsza od korona wirusa .Masz wahania na tym forum jak kobieta po menopauzie.
   • haen2010 Re: Nareszcie para na prezydencką miarę. 03.03.20, 10:47
    Ech, ty monotematyczny pisiorku. Podziwiam cię za wierność i łatwowierność ulegania tej załganej do imentu propagandzie. Jak niektóre komuchy po wojnie. Nawet też sporo ich było. Ja nawet się na ZMS w ogólniaku załapałem. Studia i Gdańsk 1970 mnie wyleczyły.
   • lumpior Re: Nareszcie para na prezydencką miarę. 03.03.20, 11:01
    taniarada napisał(a):

    > Tylko Duda.Reszta to miernoty .Gnający do koryta.Umie to to po angielsku.Ty se
    > jaja robisz henek.Pani Kidawa przecież nie jest lekarzem dlaczego wiec używa P
    > ani słowa " pacjent" To słowo w żargonie oznacza jelenia którego można a nawet
    > należy walnąć w rogi by go okraść.Lemingoza to choroba gorsza od korona wirusa
    > .Masz wahania na tym forum jak kobieta po menopauzie.

    taniarada:

    W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.
   • erte2 Re: Nareszcie para na prezydencką miarę. 03.03.20, 11:20
    taniarada
    matołeczku, ta twoja duda to najgorszy prezydent jaki mógł być po 1989. roku. Lepszy był nawet Jaruzelski który zrozumiał gdzie jest jego miejsce, w końcu pojął co złego narobił i bez protestów ustąpił ze stanowiska. Nawet uzależniony od brata "poległy" Lech Kaczyński nie był aż tak podnóżkiem jarosława jak owa duda. (może dlatego że miał żoną Marię która go jednak trochę prostowała, i za co jarosław jej szczerze nienawidził).
    A duda? Nadęty, krzyczący bufon który swoimi wrzaskami i mimiką a'la Mussolini usiłuje przykryć swoje kompleksy i fakt że tak naprawdę nie jest żadnym prezydentem tylko marionetką, pacynką w rękach kurdupla, wyposażoną w długopis sterowany z Nowogrodzkiej. Żałosna, ubezwłasnowolniona i w sumie dość szmatława postać.
   • krysztalowoczystyczlowiek Masz rację, tylko Dudę witają 03.03.20, 11:36
    taniarada napisał(a):

    > Tylko Duda.Reszta to miernoty .Gnający do koryta.Umie to to po angielsku.

    Nawet w leśniej głuszy go witaja:

    www.youtube.com/watch?v=VuYSvt6eQr0
    Nikt tak jak Duda nie tańczył ptrzed Trumpem:    Chociaż jednego Dudzie nie mozna odmówić, potrafi nagłośnić Pl.Piłsudskiego bez mikrofonu!
  • krysztalowoczystyczlowiek Co do Kwaśniewskiego to się nie zgadzam 03.03.20, 11:16
   haen2010 napisał: Oluś disc
   > o polo inteligentny, wygadany ale z problemem alkoholowym,

   Ten nazwany przez ciebie Oluś to czy ci się podoba czy nie był najlepszym prezydentem po 89 roku, co docenił suweren niemal jednomyślnie wybierajac go na drugą kadencję.
   I ten Olus nawet po wypitym z ruskimi pół litrze na łeb był bardziej gramotny niż obecny panprezydęt razem ze swoim idolem Wypitnym i mało gramotnym Lechem K.wzięci.
   A co do disco polo, to dzisiaj PiS i ichnia TVP zrobiła z Zenka Martyniuka artystę większego od Elvisa i za państwową kasę nakręcili gniota, którym teraz zachwycają swój elektorat wyświetlając go w remizach straży pożarnej.
   Aleksander Kwaśniewski był i nadal jest wybitnym mężem stanu szanowanym na całym świecie poza PiSią ferajną, która go nienawidzi!!!
   • haen2010 Re: Co do Kwaśniewskiego to się nie zgadzam 03.03.20, 11:41
    Czy ja piszę źle o Olusiu, można powiedzieć pochwały. Ale moim przekleństwem jest trochę pamięci. Np pamiętam kto zablokował ustawę reprywatyzacyjną, nie Oluś przypadkiem? Lubił też jak go przyjaciele obdarowywali szwajcarskimi zegarkami, nie taką taniochą jak homosie Gawłowskiego.
   • erte2 Re: Co do Kwaśniewskiego to się nie zgadzam 03.03.20, 11:48
    kryształowoczystyczłowiek

    Z tą wybitnością i "mężostwem stanu" to bym nie przesadzał. Owszem, nie można Kwaśniewskiemu odmówić pewnej zręczności politycznej, umiejętności porozumiewania się ze światem zewnętrznym oraz zjednywania sobie elektoratu - taki brat-łata, co to, jak prawdziwy Polak i wypije, i zatańczy jak trzeba. I bez wątpienia posiadł on w sposób prawie doskonały umiejętność mimikry dzięki której bez trudu i wysiłku w sposób dość przekonujący z marszu, ze środy na piątek, potrafił zrzucić skórę komucha i wejść w rolę szczerego demokraty. Bo tak naprawdę Oluś nie ma żadnych poglądów - stąd ta łatwość nagłego zwrotu o 180 stopni.
    Bo czy potrafisz wymienić choć jedno dokonanie czy zasługę które pozwalałyby zakwalifikować go do panteonu "mężów stanu"? Tylko nie pisz proszę o podpisaniu akcesu do UE, gdyż jego rola polegała tylko na złożeniu podpisu właśnie, a całą robotę wykonały te, jak pogardliwie się ich określa, "solidaruchy" z Lechem Wałęsą i przed wszystkim Bronisławem Geremkiem na czele (niemałą, choć nieoficjalną rolę odegrał również Adam Michnik skutecznie lobbując w kręgach opiniotwórczych Europy).

    Natomiast za jedna go cenię - za znakomitą umiejętność posługiwania się językiem polskim, tak dziś rzadko spotykaną wśród tzw. "patriotycznych elit politycznych". Potrafi nawet używać tzw. "twardego H", co jako potomek lwowiaków i na co dzień nim się posługujący szczególnie doceniam.
  • taniarada Re: Nareszcie para na prezydencką miarę. 03.03.20, 12:16
   Para dobrana to Kidawa i Mariusz Kozak-Zagozda . Twórca gówna zwanego "SokzBuraka" To największy internetowy ściek hejterski .Zatrudniony w sztabie wyborczym Kidawy ,także w Ratuszu warszawskim.Zespół muzyczny Granda Banda się kłania.Dawaj henek następnych.
  • haen2010 Uderzenie. 04.03.20, 13:13
   Raczej nie w podbrzusze, ale mocny kop poniżej. Jeżeli Duduś coś tam jeszcze się posiada. Proszę nie lekceważyć pani Małgosi z Ursusa.

   – Tak, rzeczywiście odwiedziłam ten bazarek w Warszawie. Szczególnie stoiska z jarzynami i warzywami. Towarzyszyły mi panie, które tutaj robią zakupy, bo na tych bazarkach zakupy bardzo często robią emeryci i dla nich każda złotówka, każdy grosz ma znaczenie. Zrobiłam bardzo proste zakupy, kilogram ziemniaków, trzy jabłka, włoszczyzna. Z ekstrawagancji kupiłam sobie pęczek kolendry, czyli takie naprawdę najprostsze zakupy. I słuchajcie, to jest prawie 17 zł. To 17 zł. Najprostsze rzeczy, które które każdy z nas powinien kupować. Ziemniaki bardzo drogie, jabłka bardzo drogie. I sprzedawcy i kupujący mówią, że ceny naprawdę w naszym kraju zwariowały. Oczywiście sprzedający mówi, że ceny na rynkach, na giełdzie podrożały, bo wszyscy liczą poniesione opłaty za elektryczność, wszystkie inne które rosną. Dodatkowe opłaty na ZUS, wszystko to jest w naszych cenach i tak naprawdę ludzie są bezradni, bo te ceny będą rosły – stwierdziła Małgorzata Kidawa-Błońska na konferencji prasowej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka