Dodaj do ulubionych

Sępy nad Dudusiem.

06.03.20, 06:27
Na razie tylko jeden. Pierwszy sondaż, w którym przegrywa z MKB swój pałac i kandelabry. Będzie tego więcej.

polskatimes.pl/wybory-prezydenckie-2020-tajny-sondaz-prawa-i-sprawiedliwosci-w-ktorym-andrzej-duda-przegrywa-z-malgorzata-kidawablonska/ar/c1-14838218
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 06:45
      haen2010 napisał:

> Na razie tylko jeden. Pierwszy sondaż, w którym przegrywa z MKB swój pałac i ka
      > ndelabry. Będzie tego więcej.
      >
      > polskatimes.pl/wybory-prezydenckie-2020-tajny-sondaz-prawa-i-sprawiedliwosci-w-ktorym-andrzej-duda-przegrywa-z-malgorzata-kidawablonska/ar/c1-14838218
      To świetnie ! Będziemy mieli inteligentnego jeszcze bardziej niż Komorowski, błyskotliwego i znającego języki obce prezydenta i to w dodatku kobietę.

--
      Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
      www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
      • qinto Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 07:19
        To świetnie ! Będziemy mieli inteligentnego jeszcze bardziej niż Komorowski, błyskotliwego i znającego języki obce prezydenta i to w dodatku kobietę.

Tak się będzie haen podniecał aż do wyborów, by głównie samego siebie przekonać.
        Wielowiejska jako kobieta również obiektywnie podsumowała Małgorzatę wpadkę.
        Przy wszystkich moich zastrzeżeniach do A.Dudy, reszta kandydatów to przedszkolaki, może oprócz pani Małgorzaty, która nawet na to miano nie zasługuje.

--
        Woda wściekle bije w wał, a wał stoi tak, jak stał.
      • stasi1 Re: Sępy nad Dudusiem. 07.03.20, 09:49
        To Duda jest błyskotliwy? To z tej błyskotliwości pozwolił sobie na zrobienie zdjęcia jak na stojąco podpisuje papiery? To nawet Kim do podpisywania papierów siadał. Kiedyś był wywiad z Fibakiem. Chwalił się że Trump liczył się z jego zdaniem. Duda chwali się że lubi słuchać co mówi Trump
      • qinto Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 07:50
        haen2010 napisał:

> Oj, pisiorki, pisiorki. Wy naprawdę nie potraficie obiektywnie spojrzeć na poli
        > tykę i nastroje suwerena.

Wielowiejska, Nurowska też są "pisiorkami"?.
        Pomijając fakt oczywisty, że ani no-popis, ani ja nie jesteśmy pisiorkami.
        Dla ciebie jako inżyniera świat jest zero-jedynkowy?
        Nie kompromituj się poziomem swojej ignorancji.

--
        • haen2010 Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 08:20
          Sam widzisz, jak łatwo wyprowadzić cię z normalności i przyzwoitości. Pamiętaj, że karierę MKB widziałem już grubo przed ostatnimi wyborami i wymyślałem Schetynie od ostatnich. Kiedy jej wrocek wcisnął. Jej wynik w Warszawie poszedł w Polskę i wielu zaskoczył. Chyba najbardziej Kaczusia pognębiono. Przyszły będzie o wiele wyższy. Bo z fujarą Dudusiem konkuruje.

Wiesz dlaczego? Bo to na tle naszej polskiej swołoczy jest jedną z bardzo niewielu przyzwoitych polityków. Na dodatek z długoletnim stażem. Bez wrogów i konfliktów.
          • qinto Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 08:41
            Sam widzisz, jak łatwo wyprowadzić cię z normalności i przyzwoitości.

Dlatego, że napisałem że "widzisz świat zero jedynkowy"?

Wiesz dlaczego? Bo to na tle naszej polskiej swołoczy jest jedną z bardzo niewielu przyzwoitych polityków. Na dodatek z długoletnim stażem. Bez wrogów i konfliktów.

Ja, pamiętam co ta pani mówiła w latach rządów po-psl będąc twarzą i rzeczniczką tego rządu.
            Nie mów mi o przyzwoitości polityków i samej Małgośki, ktoś kto jest przyzwoity nie wchodzi do świata polityki.

--
            • haen2010 Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 09:02
              A co niby wygadywała? Bo ja sam wiem jakie koszmarne błędy polityczne popełniała ekipa Tuska i jego kolesie - gumofilce. I nie chodzi mi o rozmówki, bardzo przyzwoite, naprawdę o państwie, w knajpie Sowy.

Wielowieyska autorytetem politycznym? Daruj sobie. Mnie więcej takim jak ten belfer Wróbel.
              • eiran Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 09:40
                Była rzeczniczką rządu w czasie publikacji taśm Falenty, ale akurat tak się składa, że wówczas to Tusk wziął byka za rogi i sam rozmawiał z dziennikarzami. Atakowała Gowina po jego odejściu z rządu Tuska, miała też na pieńku ze Schetyną. Nic głupiego nie powiedziała, miała pewne kłopoty przy okazji tłumaczenia Tuska po jego udziale w pogrzebie córki Bonka.

--
                Przez 14 lat ayran.
              • qinto Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 10:36
                haen2010 napisał:

> A co niby wygadywała? Bo ja sam wiem jakie koszmarne błędy polityczne popełniał
                > a ekipa Tuska i jego kolesie - gumofilce. I nie chodzi mi o rozmówki, bardzo pr
                > zyzwoite, naprawdę o państwie, w knajpie Sowy.
                >
                > Wielowieyska autorytetem politycznym? Daruj sobie. Mnie więcej takim jak ten be
                > lfer Wróbel.

Ja, nie powiedziałem, że Wielowiejska jest autorytetem politycznym, więc nie manipuluj moimi wypowiedziami.
                Żeby zamknąć tę dyskusję z mojej strony, odpowiem po raz n-ty. A.Duda nie jest z mojej bajki, ale ze wszystkich kandydatów jest najlepiej do tej roli przygotowany.
                Nie prorokuję, kto wygra wybory, wszystkie sondaże przedwyborcze mnie osobiście nie podniecają, to "pic na wodę" - zmartwię się jedynie, wtedy kiedy te wybory wygrałaby MKB, ale przeżyłem już "śmierć lewicy" - przeżyję również ewentualną porażkę Dudy.

--
                • erte2 Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 11:08
                  qinto
                  misiu - de facto Polska nie ma dziś prezydenta, bowiem to co okupuje pałac (nomen omen) namiestnikowski jest zdalne z Nowogrodzkiej sterowanym długopisem. Żałosna, ubezwłasnowolniona postać która krzykiem i mimiką a'la Mussolini nadrabia i zagłusza własne kompleksy i przykrywa własną żadność.
                  Paradoksalnie - jego ew. druga kadencja być może byłaby inna, bardziej samodzielna, bo po pierwsze nie mógłby się ubiegać o trzecią, a po drugie - kacza łapa trzymająca pilota jest już coraz słabsza i zapewne niebawem już tego pilota utrzymać nie będzie w stanie.
                  Ale lepiej nie ryzykować i zrobić wszystko żeby tę dudę pogonić na cztery wiatry i zafundować mu Trybunał Stanu na który już wielokrotnie zasłużyła.
                  • qinto Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 12:57
                    kubuś puchatek - erte2 napisało:

qinto misiu .......

Miło mi kubusiu się z tobą zgodzić co do tego, że jego druga kadencja może być bardziej samodzielna.
                    MKB też jest sterowana przez tego chłoptasia z Gdańska, mistrza bajeru donalda tuska.
                    Wierz mi, ze jeżeli nawet Duda wygra, to dalej będą płynąć rzeki,dalej będzie świecić Słońce na niebie i będzie zieleń........
                    Co do TS do Dudy, to już platforma się zbłaźniła głosując nad postawieniem Ziobry przed TS, swoim wnioskiem. Pamiętasz misiu....tfu chciałem powiedzieć kubusiu puchatku?

--
                    • eiran Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 14:39
                      Ciekawe, swoją drogą, czy durnowaty rysio pamięta jak to było z tym Ziobrą, w szczególności kiedy odbyło się głosowanie i w związku z tym jaki byłby los tego wniosku, gdyby PO+PSL głosowanie wygrały.

--
                      Przez 14 lat ayran.
                          • no-popis Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 16:24
                            haen2010 napisał:

> Chyba nie dopisałem, że Kopaczowa to był solidny kawał równie pyskatej co głupi
                            > ej baby. Nomen omen - prowincjonalna lekarka. Tusk miał niefart do takich.

Tusk promował takie i takich. Stanowili dla niego słabą konkurencję oraz był to sposób na wypromowanie Tuska do rangi niePOkalanego POczęcia.

--
                            Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
                            www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
                        • eiran Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 15:54
                          Wybór nadprogramowych sędziów to dopiero drobiazg. Gdyby wybrano tylko trzech, do czego mieli prawo (co przyznał Trybunał Konstytucyjny), to Duda i tak nie przyjąłby ślubowania i co byśmy mu zrobili.

--
                          Przez 14 lat ayran.
                      • qinto Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 16:36
                        eiran napisał:

> Ciekawe, swoją drogą, czy durnowaty rysio pamięta jak to było z tym Ziobrą, w s
                        > zczególności kiedy odbyło się głosowanie i w związku z tym jaki byłby los tego
                        > wniosku, gdyby PO+PSL głosowanie wygrały.
                        >

Ciekawe, że głupi jasiu o nicku eiran, myśli, że nikt nie pamięta jak było w przypadku wniosku postawienia Ziebry prze TS. Tak się dziwnie złożyło, że wniosek po-psl przepadł, bo ta koalicja sama doprowadziła, do tego, że mając większość sejmową w tym czasie to głosowanie przegrała na własne życzenie.
                        Może jasiu- eiran powie kto głosował, za, kto przeciw, kto się wstrzymał i kto nie był z koalicji obecny na głosowaniach.
                        Zachęcam durnowatego jasia- eirana do POkazania jak wyglądało to głosowanie w sejmie

--
                        • eiran Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 16:38
                          Ja natomiast zapraszam głupkowatego rysia, wielkiego fana Magdy Ogórek, dpo sprawdzenia kiedy było to głosowanie i w związku z tym, jakie mogły być jego skutki prawne, gdyby wnioskodawcy je wygrali.

Oczywiście żartuję, bo dokonanie takich - na pozór prostych - czynności sprawdzających, całkowicie przekracza możliwości intelektualne stunikowego rybniczanina.

--
                          Przez 14 lat ayran.
                          • qinto Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 16:57
                            eiran napisał:

> Ja natomiast zapraszam głupkowatego rysia, wielkiego fana Magdy Ogórek, dpo spr
                            > awdzenia kiedy było to głosowanie i w związku z tym, jakie mogły być jego skut
                            > ki prawne, gdyby wnioskodawcy je wygrali.
                            >
                            >
                            > Oczywiście żartuję, bo dokonanie takich - na pozór prostych - czynności sprawdz
                            > ających, całkowicie przekracza możliwości intelektualne stunikowego rybniczanin
                            > a.
                            >

Znany na forum FK hejter...jasiu-eiran sam udowadnia, że gdyby głupota mogła fruwać, to jasiu-eiran byłby asem przestworzy.

--
                            • alaias11 Sęp Pęk ( ł ) nad qinto 06.03.20, 20:22
                              qinto napisał:

woda wściekle bije w wał... a wał stoi tak jak stał

A może wypada informować komu cytat kradniesz? np. napisać: c.r. J.Brzechwa ? A może to TY jesteś Bogdan Pęk? no.....jak tak .... to już inna bajka ;-)

Poseł Bogdan Pęk:
                              - Panie Marszałku! Panie Prezesie! Wysoka Izbo! Po tej dzisiejszej debacie, która jest takim stałym periodem i polega na tym, że wpierw są wystąpienia, a potem jest wystąpienie ekskatedra, nieodnoszące się do wcześniejszych wystąpień, mam pytanie do wszystkich czynników, które regulaminowo są upoważnione do odpowiedzi na pytania. Do kogo by pasował taki cytat z Brzechwy: Woda wściekle bije w wał, a wał stoi tak, jak stał?
                              • qinto Re: Sęp Pęk ( ł ) nad qinto 06.03.20, 20:27

A może wypada informować komu cytat kradniesz? np. napisać: c.r. J.Brzechwa ? A może to TY jesteś Bogdan Pęk? no.....jak tak .... to już inna bajka ;-)

Przyznam, że nie wiem nawet komu kradnę cytat....gdzieś w przestrzeni wirtualnej go spotkałem i mi się spodobał. Nie pamiętam czy była tam informacja, że to cytat Brzechwy....

--
        • ukos Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 16:32
          qinto napisał:

> ani no-popis, ani ja nie jesteśmy pisiorkami.

Jesteście PiSSiorami uogólnionymi.
          PiSS uogólniony = faszole + naziole.
          --
          Mysia z Mysiej vel Ząbi
          wypromuje wyPAD 2020!!!
          • qinto Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 16:42
            ukos napisał:

> qinto napisał:
            >
            > > ani no-popis, ani ja nie jesteśmy pisiorkami.
            >
            > Jesteście PiSSiorami uogólnionymi.
            > PiSS uogólniony = faszole + naziole.

Mogłeś milczeć i nie dałbyś w ten sposób możliwości nazwanie ciebie durniem.
            Nie POtrafiłeś milczeć i dałeś powód do nazwania ciebie durniem - do potęgi.

--
    • aankaa Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 14:31
      Bielan: Badania przeprowadza dla nas codziennie kilka sondażowni. Po konwencji wyborczej prezydenta Andrzeja Dudy nie było takiego sondażu, w którym prezydent przegrywa

===

dopiero by się sondażowni dostało :D

--
      jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
        • haen2010 Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 16:52
          eiran napisał:

> Bielan to zawodowy kłamca. Jeśli mówi że nie było takiego sondażu, to znaczy że
          > albo był, albo nie było.

Gdyby ten sondaż był naciągany, niewiarygodny, to po co nagła zbiórka w Jachrance, czy zajeb.iste konfetti i konwencja pisowska. To jeszcze sondaż sprzed tych wydarzeń. Skrzętnie ukrywany. Na pisowskie zamówienie.
          • qinto Re: Sępy nad Dudusiem. 06.03.20, 17:05
            haen2010 napisał:

> eiran napisał:
            >
            > > Bielan to zawodowy kłamca. Jeśli mówi że nie było takiego sondażu, to zna
            > czy że
            > > albo był, albo nie było.
            >
            > Gdyby ten sondaż był naciągany, niewiarygodny, to po co nagła zbiórka w Jachran
            > ce, czy zajeb.iste konfetti i konwencja pisowska. To jeszcze sondaż sprzed tyc
            > h wydarzeń. Skrzętnie ukrywany. Na pisowskie zamówienie.

POczytaj coś na temat sondaży - i proszę cię, nie rób z siebie większego durnia niż jesteś.
            Jako inżynier powinieneś znać rachunek prawdopodobieństwa.

--
      • taniarada Te sondaże to można sobie wsadzić w kieszeń 06.03.20, 16:06
        aankaa napisała:

> Bielan: Badania przeprowadza dla nas codziennie kilka sondażowni. Po konwencji
        > wyborczej prezydenta Andrzeja Dudy nie było takiego sondażu, w którym prezydent
        > przegrywa
        >
        > ===
        >
        > dopiero by się sondażowni dostało :D
        >
        I nie będę się tu licytował która jest peowska ,a która pisowska .Tylko taka "swołocz jak ten co założył wątek .Może się tym przejmować .Siema.
    • xyz_xyz1 Re: Sępy nad Dudusiem. 08.03.20, 07:07
      Prawda jest taka iż Andrzej Duda wygra w pierwszej turze. I nawet nie własnymi sukcesami lecz ogromna słabością konkurencji. Choć to wszytko świadczy o jednym w Polsce nie ma miejsca na półtora władzę. Czyli premiera (rząd) i Prezydenta co może w zasadzie jedynie przeszkadzać wetem ale za bardzo nic więcej. To lepsze, rozwiązanie z premierem kanclerzem i Prezydentem do reprezentacji wybieranym przez Zgromadzenie Narodowe.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka