Dodaj do ulubionych

Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

08.03.20, 18:38
wiadomosci.wp.pl/malgorzata-kidawa-blonska-o-podwyzszeniu-wieku-emerytalnego-madra-decyzja-6485044211136641a
wiadomosci.wp.pl/wpadka-malgorzaty-kidawy-blonskiej-wyborca-wytknal-jej-niescislosc-6486677030840449a
Niestety nie bede hejtowac na poziomie tego forum i jest to raczej watek testowy.
To ze PO wybralo tluka na wybory prezydenckie jest wiadome nawet najbardziej zagorzalym czlonom PO, ktorzy skoncentrowali sie z tego powodu na atakach na obecnego prezydenta.
Obserwuj wątek
    • ukos Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 08.03.20, 18:46
      peace2u napisał(a):

> ...

Co się martwisz? Adriam "DługoPiSS" Maliniak zrobi Mussoliniego.
      I będziesz zachwycony!

Albo kolejny raz usadzi publicznie taki dowciPiSS radośnie przy tym rechocząc:
      Murzyny, hyhyhy, zjadły, hyhyhy, rektora, hyhyhyhyhyhyhyhyhy...
      I będziesz wniebowzięty!
      Tylko nie pęknij ze śmiechu wtórując rechotem.
      --
      Mysia z Mysiej vel Ząbi
      wypromuje wyPAD 2020!!!
      • no-popis Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 09.03.20, 12:23
        boblebowsky napisał:

> Rozumiem, że słowa "tłuk" pisowska tłuszcza za obelgę nie uznaje?
        >

Ty akurat nie masz moralnego prawa zwracać mu uwagi. Ja mam i to zrobiłem.

--
        Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
        www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
        • buldog2 Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 09.03.20, 12:49
          Ty ludzikow nawet pojęcia nie masz, z kim rozmawiasz, a już o prawie moralnym...

--
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
          Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
          Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
          • no-popis Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 09.03.20, 16:57
            buldog2 napisał:

> Ty ludzikow nawet pojęcia nie masz, z kim rozmawiasz, a już o prawie moralnym..
            > .
            Wiem z kim rozmawiam ! Rozmawiam z osobą, która nie reaguje na hejterstwo na forum i sama w dodatku w hejt się wpisuje. Tak więc wiem z kim rozmawiam z POdnieconym hejterem, który zwróci uwagę stronie przeciwnej jak napisze gąska Kidawa ale jak sam napisze, że "pisowców trzeba by rozstrzelać jak dziki" to no problem a wtórująca mu Aniechto z tej samej stajni tr o lli również.
            Ja jestem tym symetrystą, którego razi to samo u jednych i drugich i nie jestem obłudnikiem jhak Ty i Aniechto sotsując różne miary w zależności od tego kogo oceniamy.
            Jak 40 000 umierało na nowotwory za Tuska to pisałeś ironicznie : "wina Tuska" a teraz piszesz Kaczyńśki morduje ludzi :) Robisz to z głupoty czy za pieniądze ?

--
            • buldog2 Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 09.03.20, 19:36
              A teraz, ludzikow, prymitywny kłamco i oszuście, spróbuj pokazać, gdzie wyszydzałem śmierć ludzi chorujących na raka i pisałem "wina Tuska".
              I gdzie napisałem, że że "pisowców trzeba by rozstrzelać jak dziki".
              Jesteś ludzikow, prymitywnym kłamcą i łgarzem z IQ kilka razy mniejszym od IQ założyciela wątku, którego inteligencja wspomagana klejem i SMSami z Centrali ściśle monotonicznie dąży do zera ujemnego.

--
              Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
              • no-popis Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 10.03.20, 07:20
                buldog2 napisał:

> A teraz, ludzikow, prymitywny kłamco i oszuście, spróbuj pokazać, gdzie wyszydz
                > ałem śmierć ludzi chorujących na raka i pisałem "wina Tuska".
                Sam sobie POszukaj.
                Tak właśnie łgarzu i obłudniku robiłeś.
                > I gdzie napisałem, że że "pisowców trzeba by rozstrzelać jak dziki".
                > Jesteś ludzikow, prymitywnym kłamcą i łgarzem z IQ kilka razy mniejszym od IQ z
                > ałożyciela wątku, którego inteligencja wspomagana klejem i SMSami z Centrali śc
                > iśle monotonicznie dąży do zera ujemnego.
                Widzę, że trafiłem w dziesiątkę z wypowiedzią. Aż się gotujesz stanąwszy przed lustrem, w którym zobaczyłeś swoje odbicie. Fakt to niemiły widok jak się patrzy w twarz człowieka, który tutaj proponował strzelanie do pisowców.

--
                • aniechto.only Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 10.03.20, 07:41
                  no-popis napisała:

> buldog2 napisał:
                  >
                  > > A teraz, ludzikow, prymitywny kłamco i oszuście, spróbuj pokazać, gdzie w
                  > yszydz
                  > > ałem śmierć ludzi chorujących na raka i pisałem "wina Tuska".
                  > Sam sobie POszukaj.

Ludzik jak ten złodziej, przyłapany na kłamstwie i oszczerstwie krzyczy, ze to nie jego ręka. I jeszcze bredzi o swojej wyższości moralnej.
                  • buldog2 Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 10.03.20, 18:49
                    O wyższości moralnej, patrzeniu w lustro i takie tam. I pewnie się łudzi, że może kto potraktuje go serio. Choć w to wątpię, znaczy nie w to, że ktoś weźmie go serio, bo wiem, że nikt. Ale że ludzikow tak myśli, w to wątpię, aczkolwiek nie wykluczam do końca.

--
        • aniechto.only Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 09.03.20, 14:43
          no-popis napisała:

> boblebowsky napisał:
          >
          > > Rozumiem, że słowa "tłuk" pisowska tłuszcza za obelgę nie uznaje?
          > >
          >
          > Ty akurat nie masz moralnego prawa zwracać mu uwagi. Ja mam i to zrobiłem.
          >
          >

Hejterek niepopiskowy notorycznie przeżywający MKB "bezmyślną gąską" bezczelnie uważa, ze ma moralne prawo zwracać hejterkowi piskowemu uwagę o niestosowności użycia określenia " tłuk."
          • no-popis Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 09.03.20, 15:08
            aniechto.only napisała:

> no-popis napisała:
            >
            > > boblebowsky napisał:
            > >
            > > > Rozumiem, że słowa "tłuk" pisowska tłuszcza za obelgę nie uznaje?
            > > Ty akurat nie masz moralnego prawa zwracać mu uwagi. Ja mam i to zrobiłem
            > .
            Określam ją gąską a nie bezmyślną gąską więc nie łgaj już na starcie chyba, e bez małego nawet łgarstwa nie potrafisz już nic napisać.
            Zareaguj lepiej obrończyni niePOkalanego POczęcie na swoich kolegów ze szczujni gdzie piszą o lizaniu rowa, robieniu łaski i obozach koncentracyjnych dla pisowców a ja wtedy nie będę pisał gąska.

> Hejterek niepopiskowy notorycznie przeżywający MKB "bezmyślną gąską" bezczelnie
            > uważa, ze ma moralne prawo zwracać hejterkowi piskowemu uwagę o niestosowności
            > użycia określenia " tłuk."
            Tak, zwracam uwagę i raczej to dla mnie honor ale Ty tego nie zrozumiesz.

--
            • eiran Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 09.03.20, 18:20
              no-popis napisała:

> Określam ją gąską a nie bezmyślną gąską więc nie łgaj już na starcie chyba, e b
              > ez małego nawet łgarstwa nie potrafisz już nic napisać.

no-popis 07.03.20, 19:38

re:brawo Marek Balicki

Wykazał w banalny sposób, że Kidawa to bezmyślna gąska, którą kierują piarowi hejterzy z PO i Soku z Buraka.
              Warto przeczytać :
              >

ludzikow, jak każdy mitoman, co jakiś czas zapomina co w przeszłości napisał, skutecznie demaskując swoje łgarstwa i oszczerstwa. Groteskowa jest ta jego skłonność do pouczania innych.

--
              Przez 14 lat ayran.
            • aniechto.only Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 09.03.20, 19:14
              no-popis napisała:

> aniechto.only napisała:
              >

> Określam ją gąską a nie bezmyślną gąską więc nie łgaj już na starcie chyba, e b
              > ez małego nawet łgarstwa nie potrafisz już nic napisać.

no-popis napisała:

> Wykazał w banalny sposób, że Kidawa to bezmyślna gąska, którą kierują piarowi h
              > ejterzy z PO i Soku z Buraka.

forum.gazeta.pl/forum/s,28,169516148,169533686.html?rep=2&from=12

Ups, niepopisek i jego g0wnoprawda.
        • boblebowsky Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 09.03.20, 20:59
          no-popis napisała:

> boblebowsky napisał:
          >
          > > Rozumiem, że słowa "tłuk" pisowska tłuszcza za obelgę nie uznaje?
          > >
          >
          > Ty akurat nie masz moralnego prawa zwracać mu uwagi. Ja mam i to zrobiłem.
          >
          >

Odmawianie komuś moralnego prawa to wasza bolszewicka specjalność.

--
          Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
          • taniarada Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 09.03.20, 21:07
            boblebowsky napisał:

> no-popis napisała:
            >
            > > boblebowsky napisał:
            > >
            > > > Rozumiem, że słowa "tłuk" pisowska tłuszcza za obelgę nie uznaje?
            > > >
            > >
            > > Ty akurat nie masz moralnego prawa zwracać mu uwagi. Ja mam i to zrobiłem
            > .
            > >
            > >
            >
            >
            > Odmawianie komuś moralnego prawa to wasza bolszewicka specjalność.
            > A kim ty jesteś puchu marny ?Kobietą? Jeśli nie to idź precz.Nie ma rozmowy.
    • meflstofeles Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 08.03.20, 22:35
      1. Zmiany w ZUS jednak są potrzebne, bo w obecnym kształcie zbankrutuje. To truizm, wszyscy to wiedzą i wszyscy mają to w doopie. Niech się martwią za 20 lat młodzi.
      2. Kidawa głosowała za 500+ na pierwsze dziecko, tak jak powiedziała:

www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=51238&KodKlubu=PO-KO&Decyzja=Za
      Więc nie jest do końca tak, jak to przedstawia gadzinówka:

www.tvp.info/47024597/kidawablonska-sklamala-na-spotkaniu-wyborczym-poszlo-o-500-plus
            • meflstofeles Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 09.03.20, 10:08
              Nie doczekałem się odpowiedzi od płatnego trolla, a więc doprecyzuję, że 500+ na pierwsze dziecko jest wypłacane od połowy 2019 r., o czym wie każda młoda matka w tym kraju. Kidawa-Błońska głosowała za tym rozwiązaniem we wskazanym przeze mnie głosowaniu, a więc nie skłamała w swojej wypowiedzi:

"I chciałabym, aby pan to sprawdził. Głosowałam za 500+. Staraliśmy się o poprawkę, żeby było 500+ na pierwsze dziecko i jest to 500+ na pierwsze dziecko"

Reszta jest narracją gadzinówki.
              • qinto Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 09.03.20, 10:52
                meflstofeles napisał:

> Nie doczekałem się odpowiedzi od płatnego trolla, a więc doprecyzuję, że 500+ n
                > a pierwsze dziecko jest wypłacane od połowy 2019 r., o czym wie każda młoda mat
                > ka w tym kraju. Kidawa-Błońska głosowała za tym rozwiązaniem we wskazanym przez
                > e mnie głosowaniu, a więc nie skłamała w swojej wypowiedzi:
                >
                > "I chciałabym, aby pan to sprawdził. Głosowałam za 500+. Staraliśmy się o popra
                > wkę, żeby było 500+ na pierwsze dziecko i jest to 500+ na pierwsze dziecko"
                >
                > Reszta jest narracją gadzinówki.

Doczekałeś się peowski trollu, twój moderator usunął mój post, bo również napisałem ci, że jesteś debilem, twój zostawił. Jak POwiedział Lech Kaczyński ...sp...j dziadu.

--
                Woda wściekle bije w wał, a wał stoi tak, jak stał.
                  • qinto Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 09.03.20, 11:45
                    taniarada napisał(a):

> Dałes się sprowokować gościowi co napisał na tym forum 16 postów.I pod starym n
                    > ickiem wstydzi się pisać .

Odważyłem się jedynie mu POwiedzieć, że manipule jak gadzina. Mnie nie zależy pisać na tym forum i nie będę jęczał jak zapijaczony każdego dnia. Siemka.

--
                    Woda wściekle bije w wał, a wał stoi tak, jak stał.
                • erte2 Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 09.03.20, 11:46
                  Małgorzata Kidawa-Błońska to dla pisowskich trolli, a także dla prymitywnych propagandzistów typu bielan adam (ksywa "człowiek-dupa") to wielki kłopot. Bo, cholera, nie ma się doczego przyczepić. Przyzwoita, uczciwa (nie można jej przykleić żadnego przekrętu), o wysokiej kulturze osobistej, żyjąca w zgodnym stadle od lat z tym samym mężem. Nawet "dziadka z Wermachtu" nie można jej przypisać (bo przypomnę - Władysław Grabski, twórca stabilnego systemu pieniężnego i premier w II RP, i Stanisław Wojciechowski, prezydent tejże który w ramach protestu wobec zamachu majowego złożył urząd).
                  No i na dodatek reprezentacyjna, o ciekawej i niebanalnej urodzie...
                  Więc nic dziwnego że pisowskie goebbelsiki cały czas próbują coś znaleźć, jakiś drobny haczyk, potknięcie, choćby czkawkę czy skrzywienie nosa.
    • ktos_z_kosmosu Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 09.03.20, 11:58
      Niestety, to była jeszcze jedna wpadka tej pani. Zamiast bronić bubla, powinna wyjaśnić ogółowi, że ustawa, choć potrzebna, była przez jej kolegów totalnie spieprzona. Powinna przyznać, że w demokratycznym kraju w ustawie typu emerytalna, obligatoryjne uregulowania prawne są niedopuszczalne. Niedopuszczalne, bo wsadzeniem do jednego kotła wszystkich Polaków, dużą część tych Polaków krzywdzą.
      Do bystrych ta pani nie należy, ale ma jeden potężny atut. Ona jest jedynym światełkiem w ciemnym tunelu dzisiejszej chamskiej, pseudo boguojczyźnianej polskiej polityki. Ta kobita jest w Polsce pierwszym od zakończenia II wś kandydatem na wysoki urząd z dobrymi genami. To dobrze rokuje, a że do szybko myślących nie należy, wcale nie świadczy o tym, że w ogóle nie myśli. W końcu nie kandyduje do reprezentacji kraju w ping pongu.
      Kosmos choć krytykuje, w kwestii wyborów, decyzją już podjął.
      A wy, szanowni forumowicze jak se chceta.
    • no-popis Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 09.03.20, 12:27

> To ze PO wybralo tluka na wybory prezydenckie
      Jak możesz tak po chamsku określać drugiego człowieka. Opanuj się o niedługo dojdziesz do prostactwa tutejszych lemingów i zaczniesz pisać o lizaniu rowa, robieniu Łaski itp czyli do poziomu Buldoga, hrabiego, wsk, erte, zapijaczonego itp.

--
      • no-popis Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 09.03.20, 16:41
        taniarada napisał(a):

> Oj oj tam .Czepiacie się kobitki .Fajnie ją oglądać ! Dawajcie Panią Małgorzat
        > ę częściej .
        Wiem, że Wy pisiaki macie dobrze jak gąska Kidawa często się i dłuuugo wyPOwiada. Sukces, niestety, macie gwarantowany.

--
        • buldog2 Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 10.03.20, 19:46
          Wy w tym PISie to zapędzalibyście ludzi do wszystkiego.

--
            • buldog2 Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 10.03.20, 20:43
              Aha. Chcesz powiedzieć, że MKB użyła domyślnego cudzysłowu i nie potrafisz wysłowić się jak należy. Ale nie przejmuj się, to normalne u was, niedługo będziecie dostawać instrukcje w postaci komiksowej, tylko nie wiem, czy to wciąż nie będzie za trudne dla was.

Możesz się pocieszać i zalać w trupa:
              https://avatars.mds.yandex.net/get-zen_doc/1880383/pub_5e3a6e803d082a67b7600735_5e3a6e829dbf9a0c3fb2be88/scale_2400

to i tak lepsze, niż twoja codzienna porcja kleju

--
              • buldog2 Re: Ciekawe wypadki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej 10.03.20, 21:11
                Powinieneś przyjąć do wiadomości (rozumieć nie musisz, nie musisz się starać zrozumieć, to i tak za trudne dla ciebie przecież), że ludzie kulturalni i inteligentni w rozmowie w towarzystwie używają różnych figur retorycznych, zrozumiałych dla ludzi na poziomie, kulturalnym, intelektualnym, a dla PISowskiej publiki i lewactwa niezauważalnych. I tak ma być, bo tak urządzony jest świat.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka