Dodaj do ulubionych

Kogo obchodzi czy Qrski zostal odwołany

09.03.20, 07:40
Problemem są pieniądze, cale 10 duzych baniek, a nie jakiś Qrski, po nim i tak przyjdzie posluszny pisior, ktory zrobi co mu KC każe, a dziesięć miliardów mogloby pójść na LECZENIE chorych, nie tylko na onkologie.


--
Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
Obserwuj wątek
  • taniarada Re: Kogo obchodzi czy Qrski zostal odwołany 09.03.20, 08:19
   Te pieniądze nigdy nie były przeznaczone na służbę zdrowia. Możliwość ich przekazania na onkologię to fantazja opozycji. Kłamstwo tak długo powtarzane, że stało się faktem medialnym. Bzdury totalnych kłamców.Kurski zrobił sporo dla TYP .Zwolnił dojne krowy,czyli celebrytów.Oraz zwiększył oglądalność wobec komercyjnych stacji .Amen. Taki wierny dłubie w nosie w czasie mszy, a potem paluchy wsadza do wody święconej.
   S
  • inocom Np. w twoim przypadku na psychiatrię. 09.03.20, 09:31
   czandra1 napisał:

   > Problemem są pieniądze, cale 10 duzych baniek, a nie jakiś Qrski, po nim i tak
   > przyjdzie posluszny pisior, ktory zrobi co mu KC każe, a dziesięć miliardów mog
   > loby pójść na LECZENIE chorych, nie tylko na onkologie.
   >
   >
   --
   "Stůjte v poznané pravdě, která vítězí nade vším a sílu má až na věky" AD 1415 (z dopisu Jana Husa z kostnického vězení Pražské univerzitě). Cit. z projevu V. Havla na konferenci o M. J. Husovi ve Vatikánu 1999. old.hrad.cz/president/Havel/speeches/1999/1712.html
    • inocom Schlebiasz sobie. 10.03.20, 00:16
     czandra1 napisał:

     > Rozumiem

     Wiesz co znaczy rozumieć? A to mnie zadziwiłeś.

     --
     "Rekordzistką pod względem liczby urodzonych dzieci jest rosyjska chłopka, Fiodorowa Wasiljewa, która w latach 1725 – 1765 urodziła 69 żywych dzieci. Była ona w ciąży 27 razy i wszystkie były mnogie. 16 razy urodziła bliźniaki, siedem razy trojaczki, czworaczki natomiast cztery razy. Ze wszystkich dzieci, dwójka zmarła"
  • j-k akurat, wyjatkowo, masz racje. 09.03.20, 09:58
   czandra1 napisał:

   > Problemem są pieniądze, cale 10 duzych baniek, a nie jakiś Qrski, po nim i tak przyjdzie posluszny pisior, ktory zrobi co mu KC


   akurat, wyjatkowo, masz racje.

   z Kurskiego zrobiono kozla ofiarnego, by poprawic wizerunek Prezydenta w zblizajacych sie wyborach

   nic sie nie zmieni, ale zludzeni zmiany jest

   i o to wlasnie chodzi.
  • erte2 Re: Kogo obchodzi czy Qrski zostal odwołany 09.03.20, 23:38
   Żeby telewizja żartobliwie nazywana "publiczną"* odzyskała twarz nie wystarczy wyrzucenie kur..skiego. Trzeba przeorać całą, pogonić wszystkich mianowanych przez PiS - począwszy od szefów poszczególnych redakcji (głownie informacyjnych, ale nie tylko), a skończywszy na reporterach a nawet kamerzystach, pokazujących zafałszowane obrazki**. I tak jak po roku 1989. wyrzucono na zbitą mordę wszystkich tych tumaniwiczów, racławickich itd., tak dziś trzeba wywalić różne holeckie, rachoniów, ziemców i inne ogórki.

   *Chyba że przymiotnik "publiczny" zastosujemy w odniesieniu do rzeczownika "dom". Wtedy o.k.

   ** Ostatnio masochistycznie wszedłem na jakiś program informacyjny kur..skiej telewizji, i trafiłem na materiał o kadydatach na prezydenta. Oczywiście materiał o maliniaku był pełen ochów i achów, w pełny świetle i profesjonalnie filmowany. Inni byli fotografowani w miarę przyzwoicie - oczywiście oprócz Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Ją pokazano w sposób jak najbardziej niekorzystny, z żabiej perspektywy, i na dodatek w technice najbardziej przypominającej zdjęcia z kamer z początku lat '80. - z brudnymi i nieostrymi kolorami, i wyraźnie z nasadką zniekształcającą. A znam się na tym cokolwiek, jako że przez lata dorabiałem sobie do cienkiej pensji inżyniera-konstruktora fotografią właśnie; skończyłem nawet takie półprofesjonalne studium fotograficzne, a i parę wystaw w ramach STF-u miałem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka