Dodaj do ulubionych

Ja bez żadnego trybu

11.03.20, 06:09
Od prawie trzydziestu lat J. Owsiak zbiera pieniądze na niedofinansowaną służbę zdrowia, a Duda na jakimś spędzie rzekł był, że służba zdrowia jest w złym stanie, bo mu żona o tym powiedziała, to gdzie on był te prawie 30 lat? On chyba nie chce być ponownie p/rezydentem, kulawy starzec mu zabronił, tak marnej kampanii jeszcze świat nie widział.
Obserwuj wątek
  • taniarada Re: Ja bez żadnego trybu 11.03.20, 10:24
   Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to my natychmiast możemy zmienić plany – stwierdził w Radiu ZET Jerzy Owsiak, pytany o to, czy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy może pomóc w walce z koronawirusem. Zapewnił, że zebrane pieniądze mogą przeznaczyć np. na zakup sprzętu potrzebnego do diagnostyki. Zwracam sie z uprzejmą prośbą do szanownego Episkopatu o wszczęcie procedury beatyfikacyjnej dla Jurka Owsiaka - twórcy Wielkiej Orkiestry Swiatecznej. Ten skromny i ubogi czlowiek tyle dobra uczynil dla bliznich swoich , ze wielu jego przyjaciol i znajomych stawia go w jednym rzedzie z Matka Teresa z Kalkuty, Bratem Albertem Chmielowskim z Krakowa czy Sw. Franciszkiem z Asyżu. Sluga Boży Jerzy - urodził się w Polsce w archidiecezji Warszawskiej . Rodzice Jurka byli chłopami małorolnymi i utrzymywali się głównie z pracy na własnej ziemi. Jako ludzie bogobojni, o surowych zasadach, a przy tym bardzo uczynni i gościnni, cieszyli się powszechnym poważaniem. Bardzo dbali o religijne wychowanie dzieci. Cała rodzina w każdą niedzielę uczęszczała do kościoła parafialnego . Regularnie przystępowano do sakramentów świętych. Nierzadko zdarzało się, że rodzice chodzili do kościoła także w dni powszedni.Czy to nie jest piękny wzór dla młodzieży polskiej .Całym sercem za.
   • man_sapiens Re: Ja bez żadnego trybu 11.03.20, 12:24
    taniarada: W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.

    --
    Owsiak: Sie ma! - tysiące noworodków zawdzięczają mu życie
    Rydzyk: Ma sie! - Maybachem od bezdomnego fajnie mu się jeździ
    • rzewuski1 Re: Ja bez żadnego trybu 11.03.20, 12:42
     man_sapiens napisał:

     > taniarada: W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strz
     > elal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po t
     > o by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.

     >
     --
     Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
     Stanisław Lem
  • rzewuski1 Re: Ja bez żadnego trybu 11.03.20, 19:08
   "Duda na jakimś spędzie rzekł był, że służba zdrowia jest w złym stanie, bo mu żona o tym powiedziała, to gdzie on był te prawie 30 lat?"

   On się dopiero uczy.

   --
   Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
   Stanisław Lem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka