Dodaj do ulubionych

Koniec radiowej Trójki....

11.03.20, 13:00
Wojciech Mann zdecydował się odejść. Dobra Zmiana wykończyła rozgłośnię, która była niepowtarzalna - ciekawe dlaczego? Może dlatego, że oni, dobrozmiency, są powtarzalni i przewidywalni do bólu. Czerepy rubaszne, zenki przaśne grubo ciosane, marchołty grube a sprośne, pałuby słomiane.. słów brak, a cisną się te niecenzuralne, to przestanę.
Obserwuj wątek
      • dr.krisk Re: Koniec radiowej Trójki.... 11.03.20, 13:44
        Ale ja nie chcę słuchać 20-tys stacji, tylko pana Manna jak gwarzy z panią Gacek. I myślisz, że zastąpi ich Radio Hongkong, pan Zhou gadający z panią Li? Nie zastąpi, i tu jest problem (przynajmniej dla mnie).
        • szwampuch58 Re: Koniec radiowej Trójki.... 11.03.20, 14:02
          III program polskiego radia byl kiedys niepowtarzalny bo bylo w nim bardzo malo gadania,gwarzyli co prawda tacy panowie jak Mann,Kaczkowski,Szczerbaty,Ross ,Zaorski,Niedźwiecki, Sztompke,Wiernik ,Jachimek ale nigdy o polityce a panowala muzyka i rozrywka

--
          www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
          • eiran Re: Koniec radiowej Trójki.... 11.03.20, 16:03
            Lepsza muzyka była w "dwójce", ówczesny brak regulacji z zakresu prawa autorskiego pozwalał na odtwarzanie płyt CD w całości. Dzięki nieżyjącemu już p. Janiszewskiemu, można było w ten sposób skompletować sobie pełną dyskografię takich wykonawców jak The Beatles, Rolling Stones, Led Zeppelin, Pink Floyd i innych artystów ze zbliżonych półek. Dwójka miała także bardzo atrakcyjne pasma z wykonaniami muzyki klasycznej, z jakością transmisji lepszą,niż dziś do uzyskania na jakimś youtube.

--
            Przez 14 lat ayran.
        • inocom Wojtek ma 73 wiosenki Polska to nie Niemcy. 12.03.20, 09:03
          dr.krisk napisał:

> Ale ja nie chcę słuchać 20-tys stacji, tylko pana Manna jak gwarzy z panią Gace
          > k.

Manna nie obchodzi co ty chcesz.
          Polska to wolny kraj i każdy ma prawo do emerytury i spędzenia jej w taki sposób jak on chce, a nie jak ty chcesz.
          Tylko w Niemczech pracowano aż do śmierci w takich kurortach jak Konzentrationslager Groß-Rosen, Auchwitz, Birkenau czy Dachau.

--
          Szerszeń może mieć około 4,5 cm długości, 7,5-centymetrową rozpiętość skrzydeł i 6-centymetrowe żądło. W jednym gnieździe mogą żyć nawet tysiące owadów. Żądła wstrzykują toksyny, które prowadzą do wstrząsu anafilaktycznego, ciężkiego stanu nagłego, który charakteryzuje się szybkim obniżeniem ciśnienia tętniczego, stanowiąc realne zagrożenie dla życia.
          • dr.krisk Re: Wojtek ma 73 wiosenki Polska to nie Niemcy. 12.03.20, 09:21
            Chrzanisz farmazony. Mann nie chciał odejść na emeryturę, i nie musiał. Nie pracował jako ręczny kopacz rowów, tylko jako dziennikarz muzyczny. W jego zawodzie wiedza i doświadczenie liczy się najbardziej, a nie sprawność fizyczna. A co do sprawności umysłowej... mógłbyś mu pozazdrościć.
            Skąd u was ta pogarda dla starszych ludzi???
            • taniarada Krótko doktorku 12.03.20, 09:28
              dr.krisk napisał:

> Chrzanisz farmazony. Mann nie chciał odejść na emeryturę, i nie musiał. Nie pra
              > cował jako ręczny kopacz rowów, tylko jako dziennikarz muzyczny. W jego zawodzi
              > e wiedza i doświadczenie liczy się najbardziej, a nie sprawność fizyczna. A co
              > do sprawności umysłowej... mógłbyś mu pozazdrościć.
              > Skąd u was ta pogarda dla starszych ludzi???
              To dlaczego odszedł? Za młodą siksą ?Przestań już tak rozpaczać nad reliktem PRLu.
            • inocom A skąd ty wiesz co chciał dziadek Mann? 12.03.20, 17:42
              dr.krisk napisał:

> Chrzanisz farmazony. Mann nie chciał odejść na emeryturę, i nie musiał. Nie pra
              > cował jako ręczny kopacz rowów, tylko jako dziennikarz muzyczny. W jego zawodzi
              > e wiedza i doświadczenie liczy się najbardziej, a nie sprawność fizyczna. A co
              > do sprawności umysłowej... mógłbyś mu pozazdrościć.
              > Skąd u was ta pogarda dla starszych ludzi???

A skąd ty wiesz co chciał dziadek Mann? 73 wiosenki to wiek słuszny i można się oddać np. zbieraniem znaczków. Nawet człowiek sprawny i psychicznie, i fizycznie może chcieć w końcu by inni pocałowali go w rzyć i zająć się czymś na co normalnie nie miał czasu, choćby pisaniem autobiografii gdzieś na wsi a nie życiem w molochu jakim jest Warszawa.
              Praca w radio wymaga wielkiej dyspozycyjności, jeśli się prowadzi audycje na żywo. Zawodowcy nie pozwolą sobie na wcześniejsze nagranie audycji i puszczenie jest z odtwarzacza.

Totalni nie dopuszczają myśli, że pod koniec swego życia ktoś może zechcieć realizować dziecięce marzenia. Pobawić się w małego chłopca, zamiast gnać do radio na godzinę.

"A teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę". Program "Miś z okienka".
              Tak mnie naszło zakończyć klasykiem.

--
              "Jarosław Kaczyński nie dba o Europę i świat. Dba tylko o Polskę".
              "Polska powinna funkcjonować jak normalny, przyjazny kraj. Powinny być rzeki, zieleń, powinniśmy móc zobaczyć słońce"
              Małgorzata Kidawa-Błońska, typowana na Prezydenta Polski przez totalnych.
              • dr.krisk Re: A skąd ty wiesz co chciał dziadek Mann? 12.03.20, 23:17
                No bo nie chciał. Gdyby chciał, toby zrobił. No i 73 lata (nie mam wiele mniej) to nie powód, żeby kogoś nazwać "dziadkiem". Uprzedzam, jak jakiś bezczelny gówniarz nazwie mnie tak, to ma natychmiast w pysk.
                No właśnie, skąd u was taka pogarda dla starszych ludzi? Przypominasz mi mrożkowego Edka.
                • eiran Re: A skąd ty wiesz co chciał dziadek Mann? 13.03.20, 09:27
                  Nie ma potrzeby, żeby się denerwować. Oczywiste, że każdy szczery zwolennik PiS będzie z automatu krytykował człowieka za coś, co zrobił wbrew władzy. A w przypadku pana Wojtka powodów jest dość: stary, gruby, sepleni, na muzyce się nie zna, nie był internowany, można mu ewentualnie wsadzić w usta jakieś nigdy niewypowiedziane słowa i już.

--
                  Przez 14 lat ayran.
      • wkkr Re: Koniec radiowej Trójki.... 12.03.20, 09:20
        szwampuch58 napisał:

> Koniec radia nad jakim bolejesz odbyl sie dawno, dawno temu a jego katem nazyw
        > amy;Internet...... obecnie moge sluchac ponad 20 tys stacji z calego swiata
        >
        ==========
        Nie masz pojęcia o czym pierdolisz.

--
        Ceterum censeo Russia delendam esse
    • eiran Re: Koniec radiowej Trójki.... 11.03.20, 13:22
      "trójka" była słabym i nudnym radiem od dość dawna. A w warstwie politycznej - reżimowym. Sam fakt oddelegowania do porannych rozmów z politykami gościa tak żałosnego jak Lisicki, jest wystarczającym potwierdzeniem tej oceny.

--
      Przez 14 lat ayran.
    • erte2 Re: Koniec radiowej Trójki.... 11.03.20, 14:42
      "Trójki" nie wykończyła komuna, nie wykończył stan wojenny i całe lata '80., nie dał jej rady gwałtowny i drapieżny (ale niezbędny) kapitalizm - dopiero "dobra zmiana" całkowicie ją załatwiła. Bo radio to nie tylko muzyka i (ocenzurowane!) informacje - radio to ludzie, indywidualności i charaktery. Jako już dość wiekowy człowiek pamiętam początki "Trójki", w czasach kiedy gościła na antenie w godzinach 17.00 - 22.00, pamiętam muzyczne audycje Witolda Pogranicznego, Piotra Kaczkowskiego czy właśnie Wojciecha Manna, a także niezapomniane audycje Louisa Connowela (oile dobrze pamiętam nazwisko) o muzyce jazzowej. A także - z innej beczki - "Magazyn Krasnoludków" duetu Janicki - Kudelski, ITR Markuszewskiego, potem IMA z tekstami Czubaszek i Dobrowolskiego, oczywiście "60 minut na godzinę" (swoją droga dlaczego wolski się tak zeszmacił?), a później, już w latach '80., cudownie absurdalne "Nie tylko dla orłów". A dodać jeszcze trzeba znakomite "Winien i ma" (również z lat '80.) piętnujące równo absurdy socjalistycznej gospodarki.
      A co zostało? Włazidupstwo różnego autoramentu lisickich i karnowskich, egzaltowany bełkot Kydryńskiego i kryptopisior strzyczkowski.
      • eiran Re: Koniec radiowej Trójki.... 11.03.20, 14:59
        Willis Conover. Nie za bardzo wiem, na jakiej zasadzie "trójka" puszczała te audycje, w końcu Conover był głosem "Głosu Ameryki", ale jakoś to robiła.
        Swoją drogą, sam najwięcej sentymentu mam do programów satyrycznych (Waligórski, Szumańska, Kaczmarek, Niedzielski, Fedorowicz), natomiast do prezenterów muzycznych trójki miałem dość sceptyczny stosunek, na przykład pan Kaczkowski wydawał mi się zawsze dziwakiem, a jego muzyczne preferencje - dziwactwami.

--
        Przez 14 lat ayran.
        • erte2 Re: Koniec radiowej Trójki.... 11.03.20, 23:37
          eiran
          Dzięki za przypomnienie nazwiska; "bo pamięć, bo pamięć nie ta". A co do jazzu w PR - ta muzyka była po '56. roku przedstawiana jako głos uciskanych w USA czarnych, a więc była w jakimś stopniu "słuszna".
          No i zgadzam się z tobą co do audycji, jak je nazywasz, satyrycznych (choć wg mnie nie jest to w przypadku "Trójki" do końca adekwatne określenie) - do dziś najlepszą wersją "Trylogii" to "Rycerzy trzech", znakomita była też "Rodzina Poszepszyńskich" i wspomniany już przeze mnie wcześniej "Magazyn krasnoludków".
          A co do muzyki - no cóż, "na wkus i cwiet tawariszcza niet" jak mawiali starożytni Rzymianie.
          • eiran Re: Koniec radiowej Trójki.... 12.03.20, 09:19
            Tak, ale Willis Conover to po pierwsze biały człowiek, po drugie etatowy pracownik Voice of America, w którym również emitowano jego audycje, zagłuszane przez państwowe zagłuszarki.

--
            Przez 14 lat ayran.
        • wkkr Re: Koniec radiowej Trójki.... 12.03.20, 09:27
          eiran napisał:

> Willis Conover. Nie za bardzo wiem, na jakiej zasadzie "trójka" puszczała te au
          > dycje, w końcu Conover był głosem "Głosu Ameryki", ale jakoś to robiła.
          > Swoją drogą, sam najwięcej sentymentu mam do programów satyrycznych (Waligórski
          > , Szumańska, Kaczmarek, Niedzielski, Fedorowicz), natomiast do prezenterów muzy
          > cznych trójki miałem dość sceptyczny stosunek, na przykład pan Kaczkowski wydaw
          > ał mi się zawsze dziwakiem, a jego muzyczne preferencje - dziwactwami.
          =======================
          Ale na tym polegał urok trójki.
          Ja przed 2015 w każdy piątek miałem blok muzyczny pomiędzy 10 a 2.
          Zaczynałem o 19 listą, potem po 22 była offensywa a po północy crème de la crème dla koneserów dziwnosci
          czy strefa rock end rolla wolna od angola.
          Naprawdę potrzebne jest takie radio.

--
      • buldog2 Re: Koniec radiowej Trójki.... 11.03.20, 17:53
        Strzyczkowski nie jest krypto, że przypomnę choćby skandaliczne i ohydne prowadzenie przezeń debaty Tusk-prezes PIS w 2006 czy 2007.

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
      • taniarada Re: Koniec radiowej Trójki.... 11.03.20, 19:17
        Te erte 2 .Radio Solidarności za komuny też działało i Radio Wolna Europa to nie fanzol. Mann długo "rzeźbił" i szukał jak to totalniacki KODomita fermentu. Spuszczono go poprzez Gacek która totalnie do radia się nie nadaje ze swoja wadą wymowy. Nie wnikam jak się tam znalazła miała epizod z cyckami więc może ponownie spróbować. Bym był dobrze zrozumiany nie odmawiam Jej wiedzy i zaangażowania w tym co robiła. Ale to co robiła z Mannem to pusta "sztuka dla sztuki". Ludzie są podzieleni jednych to bawi innych żenuje. Nie dorabiajmy ideologii, że były to jakieś pseudo wyżyny dziennikarskie bo nie były. Mann ma niby dystans do siebie a tak naprawdę nie ma i im starszy tym bardziej zacietrzewiony.
        • erte2 Re: Koniec radiowej Trójki.... 11.03.20, 23:44
          taniarada
          matołeczku, błagam - nie zabieraj głosu w sprawach o których nie masz zielonego pojęcia. Specjalnie dla takich jak ty umysłowo zdefektowanych niejaki rydzyk założył radio z ryjem, a niejaki kur..ski lansuje martyniuka i innych świerzyńskich. To jest twój poziom a reszty po prostu nie ogarniasz.
    • taniarada Re: Koniec radiowej Trójki.... 11.03.20, 19:09
      Dwa takie same wątki na FK. Nareszcie!...zamiast przynudzać do kresu możliwości "...trzeba wiedzieć kiedy w szatni płaszcz pozostał przedostatni... i wstać...i wyjść..." zanim pomogą. Teraz polityce będzie mógł poświęcić się całkowicie - tylko kto go będzie słuchał?
        • taniarada Re: Koniec radiowej Trójki.... 11.03.20, 21:59
          dr.krisk napisał:

> Tyle razy prosiłem, abyś cuchnął gdzie indziej...
          To forum jest dla ludzi inteligentnym.Nie znam twoich wszystkich nicków.Pod którym się kocisz. W październiku 2017 roku były prowadzący "Szansy na sukces" wraz z Krzysztofem Materną udzielili wywiadu dla "Gazety Wyborczej", w którym krytykowali obecną sytuację w kraju.O Maternie nie słychać .Wojtek też skończony.Każdy dobry aktor ,celebryta nie miesza się do polityki.Bo to gówno.Rozumiesz to ?Co by nie było to dla jednych jesteś Bogiem .Dla innych wrogiem.Wojtek wróci jak padnie władza Pisiorów.Jeśli będzie zdrowy.Takie mam wychowanie wyssane z mlekiem matki.Pozdrawiam.
      • erte2 Re: Koniec radiowej Trójki.... 11.03.20, 23:50
        taniarada
        matoleczku - żeby operować cytatami z Młynarskiego trzeba posiadać IQ wyższe od rozwielitki, a rozwielitka ma IQ zdecydowanie wyższe niż ty. Bo teksty Wojciecha Młynarskiego są zdecydowanie poza twoim zasięgiem rozumienia, więc daj sobie spokój. To nie twoja liga.
      • taniarada Re: Koniec radiowej Trójki.... 11.03.20, 22:26
        qwardian napisał:

> Nie zamierzam się chlastać, jeżeli ktoś ma mnie w nosie. W sprawach muzyki najb
        > ardziej sobie ceniłem opinie Marka Gaszyńskiego...
        >
        Anna Gacek była wychowanką Wojciecha Manna. Wspólnie prowadzili audycję "W tonacji Trójki". Według dziennikarza radiostacji prowadzący "Szansy na sukces" traktował Gacek jak córkę.Red. A. Gacek nie została zwolniona, jak sugerowała w swoim internetowym wpisie, lecz jej umowa wygasła. Red. A. Gacek otrzymała inną propozycję kontynuacji pracy w Polskim Radiu, jednak sama podjęła decyzję o jej nieprzyjęciu" - czytamy w oświadczeniu zamieszczonym na stronie magazynu "Press".Takie tam podchody.Sam lubiłem Wojtka .Ale Trójki dawno już nie słuchałem.W podróży z autem po iluś tam km słuchasz stacji dynamicznych .I tyle w pacierzu .Siema qwardian.
    • taniarada Re: Koniec radiowej Trójki.... 12.03.20, 04:11
      Mann najsłynniejszy jest ze stanu wojennego. Przyjechał do Polski z USA, gdzie zastał go stan wojenny i oświadczył w polskim radio, że jest więcej wolności w Polsce stanie wojennym niż w Ameryce. Po tym oświadczeniu kariera potoczyła się z górki. Co tu więcej dodać? Dorobił sobie legendę niepokornego. Długo czekałem na ten moment, ponieważ pan Mann zapomniał, że pracuje w polskim, a nie niemieckim radiu i nie jest politykiem tylko dziennikarzem muzycznym, a słuchacze nie oczekują od niego "zbawiania" Polski bo nie ma takiej potrzeby.Razem z Materną tworzyli duet nie do zniesienia.W szansie na sukces prowadzi program pan redaktor Orzech .Inna klasa .Tak wyjątkowa od Manna.Czas na emeryturę Wojtek .
      • wkkr Re: Koniec radiowej Trójki.... 12.03.20, 09:34
        wypierdalaj.
        PS
        Stan wojenny zastał w USA także Jana Pietrzaka. Regan organizował wtedy wielkie show poparcia dla Solidarności. Administracja poprosiła Pietrzaka o zaśpiewanie "Żeby Polska" Pietrzak odmówił, odmówi Reganowi wyrażenia poparcia dla Solidarności. Potem wrócił do komunistycznej Polski i jakby nigdy nic występował z tymi swoimi kabaretami.
        Pan Wojtek w przeciwieństwie do Pietrzaka niczego sienie wypiera i nie udaje kombatanta.

--
        • erte2 Re: Koniec radiowej Trójki.... 12.03.20, 10:22
          wkkr
          Jest już coraz bardziej jasne i oczywiste jaką rolę pełnił "antykomunista" pietrzak - wychowanek "szkoły janczarów" (tzw. korpus kadetów, wzorowany na analogicznym tworze u Sowietów), potem dalej indoktrynowany w szkole oficerskiej (wszystko za najczarniejszej komuny, w czasie kiedy za przynależność do AK można było trafić pod ścianę), następnie zaś oddelegowany "na odcinek kultury studenckiej (był przywiezionym w partyjnej teczce dyrektorem studenckiego klubu "Hybrydy" choć nie był ani studentem, ani absolwentem żadnej cywilnej uczelni*). A później pozwolono mu (choć chyba raczej nakazano) stworzyć kabaret "Pod egidą" (będący swoistym wentylem nastrojów) którego programy towarzysz pietrzak każdorazowo uzgadniał w KC PZPR (towarzysz, bo nasz "bohater" był członkiem PZPR "od zawsze" aż do wyprowadzenia sztandaru.

*Ten brak nadrobił już w okresie późniejszym kończąc WSNS (Wyższą Szkołę Nauk Społecznych) przy KC PZPR (taką "Alma Mater" dla wybranych i szczególnie zasłużonych towarzyszy)
      • no-popis Re: Koniec radiowej Trójki.... 12.03.20, 18:21
        taniarada napisał(a):

> Mann najsłynniejszy jest ze stanu wojennego. Przyjechał do Polski z USA, gdzie
        > zastał go stan wojenny i oświadczył w polskim radio, że jest więcej wolności w
        > Polsce stanie wojennym niż w Ameryce.
        W każdym razie nie skazywał opozycjonistów w stanie wojennym jak viceminister sprawiedliwość (!) Kryże.
        A teraz skul ogon i znikaj.
        --
        Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
        www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
        www.facebook.com/pietkin.kres/videos/141860470643536/
    • inocom A miał pracować do śmierci 12.03.20, 08:57
      dr.krisk napisał:

> Wojciech Mann zdecydował się odejść.

Jak od mógł odejść, gdy mu 73 wiosenka świta. W Polsce totalnych ludzie pracują aż do śmierci i umierają na stanowisku pracy.

--
      Szerszeń może mieć około 4,5 cm długości, 7,5-centymetrową rozpiętość skrzydeł i 6-centymetrowe żądło. W jednym gnieździe mogą żyć nawet tysiące owadów. Żądła wstrzykują toksyny, które prowadzą do wstrząsu anafilaktycznego, ciężkiego stanu nagłego, który charakteryzuje się szybkim obniżeniem ciśnienia tętniczego, stanowiąc realne zagrożenie dla życia.
      • dr.krisk Re: A miał pracować do śmierci 12.03.20, 09:24
        W swoim ograniczeniu n e potrafisz sobie wyobrazić sytuacji, gdy ludzie lubią swoją pracę. Wasza formacja tak ma - praca to zło konieczne. To dlatego, że niczego nie potraficie dobrze zrobić (oprócz spieprzenia teg,o co dobrze działa).
        • taniarada Re: A miał pracować do śmierci 12.03.20, 09:39
          dr.krisk napisał:

> W swoim ograniczeniu n e potrafisz sobie wyobrazić sytuacji, gdy ludzie lubią s
          > woją pracę. Wasza formacja tak ma - praca to zło konieczne. To dlatego, że nicz
          > ego nie potraficie dobrze zrobić (oprócz spieprzenia teg,o co dobrze działa).
          I tym się człowiek różni że nie pochodzi od małpy .Jak co niektórzy na tym forum.Jak będzie w Trójce po Wojtku Mannie ?Odpowiem .Na pewno luźniej .
          • erte2 Re: A miał pracować do śmierci 12.03.20, 10:31
            taniarada napisało:
            I tym się człowiek różni że nie pochodzi od małpy .

Co racja to racja - ty rzeczywiście od małpy nie pochodzisz. Ty jesteś bezpośrednim potomkiem rozwielitki (albo wręcz ameby) o podobnym do nich IQ. W twoim przypadku ewolucja poszła "na skróty" i zafundowała nam ciebie - twór człekopodobny, ale galaretowaty i wyposażony w dwie szare komórki których niechętnie używasz .
    • wkkr Re: Koniec radiowej Trójki.... 12.03.20, 09:35
      Trójkę zajebali ludzie zawistni. Nie przypadkowo cale stada pisowskich miernot wbiło na pokład tego legendarnego radia. Miernoty nie mogą znieść w swoim otoczeniu obecności profesjonalistów bo na ich tle widać całą ich mizerię.

--
      • taniarada Ale kultura wypowiedzi 12.03.20, 09:40
        wkkr napisał:

> Trójkę zajebali ludzie zawistni. Nie przypadkowo cale stada pisowskich miernot
        > wbiło na pokład tego legendarnego radia. Miernoty nie mogą znieść w swoim otocz
        > eniu obecności profesjonalistów bo na ich tle widać całą ich mizerię.
        >
        Aż tryska z pyska.
        • wkkr Re: Ale kultura wypowiedzi 12.03.20, 10:12
          taniarada napisał(a):

> wkkr napisał:
          >
          > > Trójkę zajebali ludzie zawistni. Nie przypadkowo cale stada pisowskich mi
          > ernot
          > > wbiło na pokład tego legendarnego radia. Miernoty nie mogą znieść w swoim
          > otocz
          > > eniu obecności profesjonalistów bo na ich tle widać całą ich mizerię.
          > >
          > Aż tryska z pyska.
          ===================
          Prawda cię wyzwoli pajacu.

--
      • taniarada Re: Koniec radiowej Trójki.... 12.03.20, 10:28
        jabbaryt napisał:

> Mann w latach 90tych już odszedł raz z trójki i założył radio Kolor. Trójka nie
        > padła. A po za tym to nie jest decyzja PiSu, że Mann odchodzi to jest decyzja
        > Manna.
        Poszedł za Anulą .Ogólnie to ona zmuszała mnie do kliknięcia na inną stację.Starsi mężczyźni uwielbiają młodsze kobiety.Przypominają im o własnym dużym ego.I tyle ile można wałkować ten temat.Siema koleżko.
          • eiran Re: Koniec radiowej Trójki.... 12.03.20, 13:44
            Mnie tam, tow. kabbaret, zdarzyło się kilka razy posłuchać audycji prowadzonej przez p. Wojtka i jakąś kobietę z dziewczęcym głosem, musiała to być pani Gacek. Ale to nie jej zwolnienie jest sensacją, tylko rezygnacja Manna. Wpisy pisiactwa pod różnymi artykułami na ten temat wyglądają dość podobnie - stary jest, a więc dobrze że odszedł i zrobił miejsce młodszym. Czasami można też przeczytać, że obrzydliwie kolaborował z rządzącymi PRL.
            Z tego co wiem, nie przepadał za disco-polo, tak że akurat wy, tow. kabbaret, pewnie nie słuchaliście jego audycji.

--
            Przez 14 lat ayran.
          • no-popis Re: Koniec radiowej Trójki.... 12.03.20, 14:34
            jabbaryt napisał:

> Ja słucham Trójki, nawet dość często ale jakoś tej pani to nawet nie kojarzę. C
            > zerska kręci z tego jakąś grubsza histerię tak jakby oni nigdy dziennikarza nie
            > zwolnili.
            Widać Pani była na liście agentów Czerskiej a mają ich wszędzie.

--
            Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
            www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
            • jabbaryt Re: Koniec radiowej Trójki.... 13.03.20, 11:05
              Trójka zawsze była siedliskiem resortowych dzieci typu Olejnik, Miecugow czy Niedzwiecki. Ale mimo wszystko ekipa ta tworzyła bardzo dobre radio miedzy innymi dlatego ze koncentrowała się na kwestiach artystycznych a do polityki trzymała zdrowy dystans. I to było OK. Jakie poglądy miał Mann czy inni dziennikarze to było mało istotne bo raczej nie eksponowali ich w czasie audycji. Dlatego Trójka nie stała się nigdy jaczejką propagandową. Ci którzy chcieli iść w dziennikarstwo polityczne tak jak Miecugow odeszli. I tak trzymać dystans do polityki i dobra muzyka.
              • inocom Podsumowanie 17.03.20, 12:26
                jabbaryt napisał:

> Trójka zawsze była siedliskiem resortowych dzieci typu Olejnik, Miecugow czy Ni
                > edzwiecki. Ale mimo wszystko ekipa ta tworzyła bardzo dobre radio miedzy innymi
                > dlatego ze koncentrowała się na kwestiach artystycznych a do polityki trzymała
                > zdrowy dystans. I to było OK. Jakie poglądy miał Mann czy inni dziennikarze to
                > było mało istotne bo raczej nie eksponowali ich w czasie audycji. Dlatego Tró
                > jka nie stała się nigdy jaczejką propagandową. Ci którzy chcieli iść w dziennik
                > arstwo polityczne tak jak Miecugow odeszli. I tak trzymać dystans do polityki i
                > dobra muzyka.

https://pbs.twimg.com/media/ETQuHnEXYAAobDp?format=jpg&name=large

--
                "Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení, máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty" - Miloš Zeman
    • borrka Wszystko już było, Tumanowicz też 13.03.20, 11:35
      Współczuję chętnemu do "zastąpienia" Manna i nie rozumiem.
      Skazany na ostracyzm w środowisku dziennikarskim, kiedy już przyjdzie ten czas pracę dostanie może w Radiu Maryja.
      Jego los (Piotra Łodeja), to kariera Rysia Gontarza po 1968, czy wspomnianego Tumanowicza po obaleniu komuny przez bliźniątka Kaczyńskie.

--
      Jarek, myśmy ran twych całować niegodni !
      • jabbaryt Re: Wszystko już było, Tumanowicz też 13.03.20, 11:59
        To jasne że kodziarska szczujnia będzie próbowała zniszczyć życie zawodowe pana Łodeja. Ale nie można dać się sterroryzować tej nielicznej grupce fanatyków, ba trzeba robić im na przekór aby pokazać bezskuteczność ich hejtu i prób dyktowania społeczeństwu co jest słuszne a co nie. Kodziarze jak stalinowcy dążą do upolitycznienie każdego aspektu życia społecznego. Wszystko sprowadzają do walki PiSu z atyPisem. Nie należy temu ulegać. Ja tam lubiłem i szanowałem W. Manna. Życzę mu spokojnej emerytury.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka