Dodaj do ulubionych

Propozycje rządu to za mało. Odroczenie płatno

18.03.20, 20:49
Propozycje rządu to za mało.
Odroczenie płatności do ZUS oznacza, że fryzjerka za trzy miesiące
będzie musiała zapłacić skumulowaną zaległość 4,5 tys. zł!
Skąd weźmie na to pieniądze?
Bezlitośnie przez ZUS ściągane.
Obserwuj wątek
    • boblebowsky Re: Propozycje rządu to za mało. Odroczenie płatn 18.03.20, 21:06
      No dobra fryzjerka.... Ja mam ponad 15 tys. ZUS za pracowników. Że nie wspomnę o czynszu za lokal (wynajmowany od prywatnego właściciela, który zresztą też jakiś kredyt spłaca). Jakieś zwolnienia z podatku mnie nie interesują, bo podatki płacę od obrotu i zysku, a że tych nie ma nie ma więc nic do płacenia. Branża gastronomiczna skazana na zagładę, zostaną same sieciówki. Następna pod nóż branża turystyczna, itd....
      Bo chyba jest jasne, że ludzie wypłukani z kasy po trzy miesięcznej wegetacji, nie rzucą się do wydawania.

--
      Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
      • no-popis Re: Propozycje rządu to za mało. Odroczenie płatn 19.03.20, 06:52
        boblebowsky napisał:

> No dobra fryzjerka.... Ja mam ponad 15 tys. ZUS za pracowników. Że nie wspomnę
        > o czynszu za lokal (wynajmowany od prywatnego właściciela, który zresztą też ja
        > kiś kredyt spłaca). Jakieś zwolnienia z podatku mnie nie interesują, bo podatki
        > płacę od obrotu i zysku, a że tych nie ma nie ma więc nic do płacenia. Branża
        > gastronomiczna skazana na zagładę, zostaną same sieciówki. Następna pod nóż bra
        > nża turystyczna, itd....
        > Bo chyba jest jasne, że ludzie wypłukani z kasy po trzy miesięcznej wegetacji,
        > nie rzucą się do wydawania.
        Prawdziwego tzn skutecznego przedsiębiorcę poznaje się w kryzysie. Słabsi muszą odpaść. To wolny rynek.
        Ja odkładałem i oszczędzałem. Mogę rok cały wytrzymać.
        Kusiło kupić Bentleya , kusiło ale nie kupiłem ostatnio tylko Audi Q8 a nie Bentleya i teraz mam rezerwy.
        --
        Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
        www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
        www.facebook.com/pietkin.kres/videos/141860470643536/
        • boblebowsky Re: Propozycje rządu to za mało. Odroczenie płatn 19.03.20, 10:54
          no-popis napisała:

> boblebowsky napisał:
          >
          > > No dobra fryzjerka.... Ja mam ponad 15 tys. ZUS za pracowników. Że nie ws
          > pomnę
          > > o czynszu za lokal (wynajmowany od prywatnego właściciela, który zresztą
          > też ja
          > > kiś kredyt spłaca). Jakieś zwolnienia z podatku mnie nie interesują, bo p
          > odatki
          > > płacę od obrotu i zysku, a że tych nie ma nie ma więc nic do płacenia. B
          > ranża
          > > gastronomiczna skazana na zagładę, zostaną same sieciówki. Następna pod n
          > óż bra
          > > nża turystyczna, itd....
          > > Bo chyba jest jasne, że ludzie wypłukani z kasy po trzy miesięcznej weget
          > acji,
          > > nie rzucą się do wydawania.
          > Prawdziwego tzn skutecznego przedsiębiorcę poznaje się w kryzysie. Słabsi musz
          > ą odpaść. To wolny rynek.
          > Ja odkładałem i oszczędzałem. Mogę rok cały wytrzymać.
          > Kusiło kupić Bentleya , kusiło ale nie kupiłem ostatnio tylko Audi Q8 a nie Ben
          > tleya i teraz mam rezerwy.

Nie kompromituj się wykładami z ekonomi i biznesu, bo widać, że nie masz o tym zielonego pojęcia.

--
          Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka