Dodaj do ulubionych

Tyle warte są obietnice pisu

20.03.20, 08:43
mnie uczono, że nie obiecuje się, gdy nie jesteś pewien, iż wszystko pójdzie dobrze, biorąc pod uwagę różne warianty, ale to ja się tego nauczyłem, że ponoszę odpowiedzialność za swoje obietnice, a pisi, cóż, mają tę część nieszczęśników w głębokiej pogardzie, z gęby robią sempiternę a ci im wierzą, tak jak ta obietnica:
Szumnie zapowiadane przez Jarosława Kaczyńskiego podczas jesiennej kampanii wyborczej podniesienie płacy minimalnej praktycznie na pewno nie dojdzie do skutku – przyznają to już nawet politycy partii nierządzącej.
To musi pier....ać, nie ma bata, to pier...nie, i to z hałasem.
Obserwuj wątek
      • manhu Re: Tyle warte są obietnice pisu 23.03.20, 00:12
        Głupoty, podwyżka jest pewna.

Złodzieje PIS-owcy z Kaczyńskim na czele:
        -okradają ciułaczy by dać bogaczom (obniżone skandalicznie niskie stopy z okazji wirusa, owszem powinny być z 6% na 3,5%)
        -zamierzają dodrukować 60-90 mld zł
        -walczą o jak największą inflację (marzec pewnie z 10%, potem już do 20%).

Tak więc zapowiadane 4000 zł płacy minimalnej będzie łatwo.
    • szwampuch58 Re: Tyle warte są obietnice pisu 21.03.20, 11:45
      " Łatwość, z jaką rząd wypowiada różne opinie, przedstawia dane dotyczące budżetu, pieniędzy, wydatków, polityki fiskalnej itd., jest zatrważająca. To jest najwyższy stopień nieprofesjonalności, jaki znam z wypowiedzi światowych. Naprawdę. Bardziej nieprofesjonalnych nie widziałem, nawet w Albanii"....prof. Marian Noga,

--
      www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
    • buldog2 Re: Tyle warte są obietnice pisu 22.03.20, 20:28
      Nie, nie są warte nawet tyle.
      To sterta śmieci złodzieja i oszusta.

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/lb/ge/5mpo/En3QXsiYtazMmfSWX.jpg

--
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
      • no-popis Re: Tyle warte są obietnice pisu 23.03.20, 06:35
        buldog2 napisał:

> Nie, nie są warte nawet tyle.
        > To sterta śmieci złodzieja i oszusta.
        Jaka wnikliwa i merytoryczna ta analiza. OdPOwiada standardom oPOzycji, która właśnie z tego POwodu nie jest w stanie odrzucić tych partaczy z PiS od władzy.

--
        Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
        www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
        www.facebook.com/pietkin.kres/videos/141860470643536/
    • no-popis Re: Tyle warte są obietnice pisu 23.03.20, 06:33
      czandra3 napisał:

> mnie uczono, że nie obiecuje się, gdy nie jesteś pewien, iż wszystko pójdzie do
      > brze, biorąc pod uwagę różne warianty, ale to ja się tego nauczyłem, że ponoszę
      > odpowiedzialność za swoje obietnice,
      Uczyć to mogli.Tuska też pewnie uczyli ale to, że uczyli to nie znaczy wcale, że uczeń zrozumiał lub, że wyznaje tę zasadę. Zapewne uczyli Ciebie też kultury czy szacunku do ludzi o innych poglądach ale ...co z tego, że Cię uczyli.
      --
      Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
      www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
      www.facebook.com/pietkin.kres/videos/141860470643536/
      • adria231 Re: Tyle warte są obietnice pisu 23.03.20, 06:45
        Rząd zasłoni nas tarczą: tekturową.
        Na razie nas tylko okłamują o ilości zarażonych i ofiar. Dlaczego tylko młodzi umierają w Polsce na koronowirusa?
        Bo o śmierci starszych osób nie podaje się do wiadomości. Starsi umierają ze starości, albo z powodu innych chorób
        • m.c.hrabia Re: Tyle warte są obietnice pisu 23.03.20, 06:58
          adria231 napisała:

> Rząd zasłoni nas tarczą: tekturową.
          > Na razie nas tylko okłamują o ilości zarażonych i ofiar. Dlaczego tylko młodzi
          > umierają w Polsce na koronowirusa?
          > Bo o śmierci starszych osób nie podaje się do wiadomości. Starsi umierają ze s
          > tarości, albo z powodu innych chorób

u psychopatów to norma, pamiętasz co o Smoleńsku mówili , teraz powtórka z rozrywki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka