Dodaj do ulubionych

Znowu ktoś chory w ministerstwie

20.03.20, 09:57
Dlaczego mamy tak dużo chorych w ministerstwach? W Polsce mniej niż 380 osób choruje, czyli mniej niż jedna na 100.000. Czyli byłoby dużo, gdyby w instytucjach rządu był 1 chory. No to dlaczego w ministerstwach tak wielu?

To proste - pisiewicze testują się i testują ludzi w otoczeniu. Nie zdziwiłbym się, gdyby powtarzali takie badania co dzień.

A suweren? Niech się leczy sam. Diagnozować się samemu nie może - testy nie są dostępne dla zwykłych ludzi. Lekarze powtarzają, że także osoby zainfekowane ale bez widocznych objawów zarażają innych. A pan minister zdrowia mówi, że nie prowadzi się testów dla osób bez widocznych objawów (oczywiście za wyjątkiem ministerstw, tego Szumowski nie musi mówić).
Czesi w ostatnich dniach kupili w Chinach ponad 100.000 testów dla okolic Ołomuńca. Pisowski rząd nie kupił. Wyżebrał u Chińczyków darowiznę 10 tys. testów i trąbi, że to sukces.
Obserwuj wątek
  • man_sapiens Re: Znowu ktoś chory w ministerstwie 20.03.20, 10:35
   Przed chwilą w tv: Dworczyk mógł mieć kontakt z kimś zakażonym - zrobiono mu test, chociaż nie ma żadnych objawów.
   Nieco wcześniej minister Szumowski: testy u osób bez objawów nie mają sensu i takich testów nie robimy.

   Czyli: suwerenie, wal się. A my, pisiewicze, dajemy sobie radę.
   Ciekawe czy w ramach odtwarzania przez pisiewiczów bolszewizmu PRL są już sklepy za żółtymi firankami...
  • taniarada Re: Znowu ktoś chory w ministerstwie 20.03.20, 13:11
   Pamiętasz to man? WHO ogłosiło pandemię świńskiej grypy 11 czerwca 2009 r. Do końca października 2009 r. w ponad 199 państwach na wszystkich kontynentach (oprócz Antarktydy) zanotowano prawie 5,5 miliona zachorowań na grypę pandemiczną, a do 18 listopada 2009 r. z powodu grypy A/H1N1v zmarło na świecie prawie 7300 osób, w tym 550 w krajach Unii Europejskiej i EFTA.

   Co w tym czasie robi rząd Donalda Tuska i jego ministra zdrowia Ewa Kopacz? Nic nie robi. Teoretyczny rząd Tuska czeka, co będzie dalej. W szpitalach brakuje łóżek - nie robi się testów na obecność wirusa A/H1N1v, ministra Kopaczowa nie zaleca noszenia masek, gdyż rząd ich nie zakupił. Rząd Tuska odmówił bowiem uczestnictwa we wspólnych zakupach środków medycznych w ramach Unii Europejskiej!

   Przez polskie granice swobodnie napływa epidemia świńskiej grypy, choć już w pierwszych 2 tygodniach listopada 2009 roku zgłoszono ponad 70 000 chorych na grypę! A więc liczbę kilkakrotnie większą niż w tym samym okresie w kilku poprzednich latach. Ilu wśród tych chorych choruje na świńska grypę nawet Kopaczowa nie wie, bo przecież nie prowadzi się żadnych testów w szpitalach! Do 17 listopada 2009 r. z powodu grypy pandemicznej A/H1N1v umierają w Polsce 4 osoby, a 10 innych przebywa na oddziałach intensywnej terapii. Są to jednak tylko fragmentaryczne i oficjalne dane, gdyż żadnych, kompleksowych informacji na ten temat nigdzie nie znajdziecie!   Źródło: niepoprawni.pl/blog/mpyton/jak-platforma-ze-swinska-grypa-walczyla

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka