Dodaj do ulubionych

Co to jest za nieudaczny rząd

24.03.20, 06:38
w styczniu dostali informację o możliwej epidemii, zlekceważyli, w lutym opozycja przesłała projekt uchwały o epidemii, zlekceważyli, jak już pandemia pojawiła się ante portas, to wyleźli nieudacznicy na ambony i obiecywali wszystko wszystkim, jak to powiedział jeden z tych pseudorządzących, zasoby finansowe mamy nieograniczone, i okazuje się że zasoby są mocno ograniczone, żeby nie powiedzieć, nie ma żadnych zasobów. Rękawiczek jednorazowych nie ma, masek nie ma, kombinezonów nie ma, i jak zwykle "rząd ma wszystko pod kontrolą".
Nie napiszę niczego o ZUSie, bo słów których musiałbym użyć są mocno nieparlamentarne.
Ale to muszę napisać, to jebnie, i to z wielkim hukiem.

natemat.pl/303339,wyborcza-rzad-pis-wiedzial-ze-grozi-epidemia-koronawirusa-dostal-notatke
Obserwuj wątek
   • adria231 Re: Co to jest za nieudaczny rząd 24.03.20, 07:14
    Taki rząd, jacy ludzie w tym rządzie. Najbliższe mi podwórko, to oświata,a co za tym idzie słynna już krakowska kurator oświaty. Jakoś nic do tej pory nic nie usłyszałam,czy coś zrobiła w sprawie zdalnej pracy szkół, co mogłoby pomóc nauczycielom, rodzicom , czy w ogóle edukacji.
    Natomiast ona modli się usilnie i opowiada za jej guru, Jędraszewskim , że ten wirus , to kara za LGTB
  • na_deszczu Re: Co to jest za nieudaczny rząd 24.03.20, 07:49
   Jest straszny chaos i brak koordynacji. Taki przykład z mojego otoczenia. Ktoś znajomy wrocil z Austrii w czasie ogłoszonego zagrożenia epidemiologicznego i dzwoni do stacji, co ma zrobić. W gdańskiej stacji mówią, ze spiszą dane i git. Nic nie wspomnieli o kwarantannie. A gdyby to byl pracownik szpitala??? Ja mam wrażenie ze my sie dopiero na błędach uczymy prawidlowej reakcji, przy okazji uziemiajac w domach dziesiątki medyków, którzy przez brak organizacji sa narażani na kontakt z wirusem. Dyrektor w szkole syna juz od 11 marca dzien w dzien pisze maile: Uczniowe zostańcie w domu, tylko kontakty domowe, nie odwiedzajcie dziadków. I te dzieci sie stosuja. Bo dyrektor powtarza je jak mantre w kolejnych mailach. A nasi poslowie libacje na 250 osob, otwarcie biur poselskich. Potem sie testuja całymi tabunami, a zwykły szary człowiek w sile wieku umiera w domu czekając na test. Na granicy brak informacji o konieczności kwarantanny. Przecież to sie posypie ku&%€ mać!!! To jest państwo z tektury i ludzie o małym rozumku, ktore uwierzyły ze sa nowymi elitami.
  • no-popis Podobnie jak tamten ? 24.03.20, 08:47
   Aż tak nieudaczny?

   youtu.be/P3HE9EUQiKc-
   Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
   www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
   www.facebook.com/pietkin.kres/videos/141860470643536/
  • taniarada Re: Co to jest za nieudaczny rząd 24.03.20, 09:34
   Rząd PiS już od stycznia mógł wiedzieć o zagrożeniu koronawirusem. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", politycy dostali notatkę Agencji Wywiadu, w której ostrzegano przed COVID-19 i możliwym kryzysem.Z zaznaczeniem mógł wiedzieć.Wiedziały też Włochy,Hiszpania i cała Europa oraz USA.I co? I nic.Wyborcza oraz Lis tylko sieją tanią propagandę .Judzą i mącą .Robią ludziom w tym ciężkim czasie sieczkę z mózgu.Co by ten rząd nie zrobił to źle. Do tego jeszcze wklejki o kościele i księżach .I mamy komplet wiadomości codziennego dnia.Masakra i żenada.Zamiast wyluzować i pomagać ludziom to tylko bełkot .
  • czandra3 Re: Co to jest za nieudaczny rząd 24.03.20, 09:40
   Tak a propos zasobów nieograniczonych tu jest notka z dzisiejszej Rzeczpospolitej: Epidemia koronawirusa grozi katastrofą na rynku pracy. Ponad milion osób może trafić na bezrobocie, jeśli państwo nie pomoże firmom – czytamy we wtorkowym wydaniu "Rzeczpospolitej". Szczególnie dramatycznie ma być w takich branżach jak hotelarska, transportowa czy motoryzacyjna. A to dopiero początek, jeśli ci nieudacznicy niczego nie zrobią, to leżymy i kwiczymy, z Dudą na czele.
  • asdfg2018 Re: Co to jest za nieudaczny rząd 24.03.20, 09:45
   Na skutek tych "Nieograniczonych Zasobów" planują obniżenie emerytur i rent na początek o 20 % . Tuż , tuż po wyborach .
   Ale sobie tych 256 służbowych limuzyn z podgrzewanymi siedzeniami i przyciemnianymi szybami chcą kupić .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka