Dodaj do ulubionych

Jestem za wyborami 10-go maja.

25.03.20, 09:01
Szybko wyjaśnię dlaczego Duduś ma w nich prze......ne. W dwóch punktach.

1. Co najmniej połowa jego elektoratu to kościelny moher. Niedowład umysłowy ale strachliwy, leciwy. Oni głosują zawsze po mszy niedzielnej, gremialnie na PiS. Tak to zostało nam urządzone zgodnie przez solidaruchów, klechów i komuchów. Tym razem zostanie w domu, bo nawet na mszę strach iść.

2. Elektorat opozycji da się przekonać. Weźmie pisaki, maseczki, rękawiczki i pójdzie głosować. Dodatkowo mogą ich zachęcić stoiska opozycji przed każdą komisją. Z dezynfekcją, odkażonymi pisakami, maseczką i rękawiczkami.
Nikt im tego nie zabroni.

3. Ten zakompleksiony osobnik w końcu odwoła te wybory, bo grozi klęska na skalę Tuchaczewskiego.
Obserwuj wątek
    • borrka To nie jest zabawa 25.03.20, 09:08
      Resztki rozsądku w naszym Kraju wymagają przeniesienia wyborów. Ja nie pójdę nie ze strachu, bo to xooy, ale z rozsądku.
      Howgh.
      --
      Jarek, myśmy ran twych całować niegodni !
      • buldog2 Re: Jestem za wyborami 10-go maja. 26.03.20, 14:04
        Część tych milionów przeżyje i będzie żyć. Zostanie.

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
      • haen2010 Re: Jestem za wyborami 10-go maja. 25.03.20, 11:06
        Głębia pisowskiego łajdactwa i chyba łotrostwa jest faktycznie niezbadana. Ale tylko wybory, przypilnowane, mogą nas od tej swołoczy uwolnić. Bo chyba nie rozprawa fizyczna z tymi sqrwielami. Chociaż, kto wie? Może i do tego dojdzie.
        • snajper55 Re: Jestem za wyborami 10-go maja. 25.03.20, 13:03
          haen2010 napisał:

> Głębia pisowskiego łajdactwa i chyba łotrostwa jest faktycznie niezbadana. Ale
          > tylko wybory, przypilnowane, mogą nas od tej swołoczy uwolnić. Bo chyba nie roz
          > prawa fizyczna z tymi sqrwielami. Chociaż, kto wie? Może i do tego dojdzie.

Przestępcy nie oddają władzy w wyborach.

S.
          --
          Sukces PiS! Spada liczba chorych na raka. Gdyż szybko umierają.
          • qinto Re: Jestem za wyborami 10-go maja. 25.03.20, 14:22
            snajper55 napisał:

> haen2010 napisał:
            >
            > > Głębia pisowskiego łajdactwa i chyba łotrostwa jest faktycznie niezbadana
            > . Ale
            > > tylko wybory, przypilnowane, mogą nas od tej swołoczy uwolnić. Bo chyba n
            > ie roz
            > > prawa fizyczna z tymi sqrwielami. Chociaż, kto wie? Może i do tego dojdzi
            > e.
            >
            > Przestępcy nie oddają władzy w wyborach.
            >
            > S.

Tylko "wszedłeś" hejterze do tego wątku i usunąłeś mój post. Powiedz mi naczelny trollu, czy ty naprawdę masz tak nasrane we łbie, czy tylko jesteś płatnym cynglem gazwyb.

--
            Koronawirus najgroźniejszy jest dla seniorów, cierpiących na choroby przewlekłe i członków PO. U tych ostatnich mam wrażenie rozwinął swoistą postać - mózgową. Objawia się wzmożeniem agresji przy kompletnym zaniku zdolności myślenia, analizy logicznej i wszelkiej przyzwoitości.R.Ziemkiewicz.
          • lechutek1966 Re: Jestem za wyborami 10-go maja. 28.03.20, 18:01
            snajper55 napisał:

> haen2010 napisał:
            >
            > > Głębia pisowskiego łajdactwa i chyba łotrostwa jest faktycznie niezbadana
            > . Ale
            > > tylko wybory, przypilnowane, mogą nas od tej swołoczy uwolnić. Bo chyba n
            > ie roz
            > > prawa fizyczna z tymi sqrwielami. Chociaż, kto wie? Może i do tego dojdzi
            > e.
            >
            > Przestępcy nie oddają władzy w wyborach.
            >
            > S.

Jakoś wcześniej oddali.
    • ktos_z_kosmosu Re: Jestem za wyborami 10-go maja. 25.03.20, 11:20
      A może PiSi chcą tak pokierować wyborami by pozbyć się Dudy?
      Koronawirus to problem też dla władzy. Pełnia władzy, to pełna odpowiedzialność za to co się stanie w kraju. Natomiast władza podzielona, to jest na kogo zwalać błędy dawne i bieżące.
      Dlaczego w maju?
      Bo zegar tyka, a PiS się pogrąża.
    • szwampuch58 Re: Jestem za wyborami 10-go maja. 26.03.20, 11:40
      Spotkanie się 400 osób w Sejmie na jedną godzinę w warunkach kontrolowanych to stwarzanie zagrożenia dla zdrowia i życia Polaków, ale już wysłanie milionów osób na wybory prezydenckie nie stanowi dla nich żadnego problemu...

--
      www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
    • jabbaryt Re: Jestem za wyborami 10-go maja. 26.03.20, 12:25
      Moim zdaniem nie wiemy co będzie w maju epidemia może poprostu wygasnąć. Wszyscy sie pozarażają i większość wyzdrowieje. Nie wiemy. Na razie trudno ten rząd oskarżać o beztroskę. Raczej przeina w druga stronę.
    • borrka Przestępcza decyzja 26.03.20, 13:09
      Jeśli dojdzie do wyborów, w co wątpie, bo pisi są tchórzliwi, będzie to już podstawa do wysokich wyroków.

Jarek, myśmy ran twych całować niegodni !
    • erte2 Re: Jestem za wyborami 10-go maja. 26.03.20, 13:53
      haen2010
      Nie doceniasz Heniu przeciwnika; już tłumaczę dlaczego:
      1). Do 10. maja jest jeszcze ponad miesiąc, a w tym czasie (niezależnie od rzeczywistości) pisie ogłoszą koniec epidemii.
      2). Oczywiście natychmiast wszelkiej maści jędraszewskie, dzięgi i rydzyki odwołają zamknięcie kościołów i innych kaplic, na dodatek "okraszając" to tekstami o tym że to właśnie dzięki ich modłom i zaklęciom dobry pambuk oddalił od nas tę apokalipsę.
      3). Obwieszczone to zostanie zarówno z ambon jak i w kur..skiej telewizji, a pisowski "ciemny lud" oczywiście to natychmiast kupi i uwierzy w ten przekaz wbrew logice, prawdzie i zdrowemu rozsądkowi - tak jak bezkrytycznie uwierzył w "zamach" smoleński i góry złota ukradzione przez Tuska.
      4). A elektorat opozycji który z założenia (i słusznie) nie wierzy pisowskiej propagandzie, a poza tym na ogół składa się z ludzi myślących pozostanie w domach, gdyż jednak bliższa człowiekowi koszula.

I oto dlaczego pisowska mafia tak zdecydowanie prze do wyborów - po trupach do celu!!!
        • no-popis Re: Nie, bo pisi są tchórzliwi 27.03.20, 13:06
          borrka napisał:

> Nie pójdą na wybory - wsiowy elektorat nie wierzy ślepo proboszczowi, gdy idzie
          > o jego (elektoratu) własną skórę.
          Znawca WSIowego eletoratu ?

--
          Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
          www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
          www.facebook.com/pietkin.kres/videos/141860470643536/
      • eiran ja tak nie uważam 26.03.20, 14:25
        Nikt w PiS nie wie, jaka będzie decyzja Jarosława Kaczyńskiego, nie wie tego nawet Jarosław Kaczyński, choć część pisiactwa podejrzewa go, że jednak wie, ponieważ niektórzy naprawdę uważają go za wielkiego stratega. W rzeczywistości Kaczyński zwleka, bo nie nie chce podjąć decyzji, z której nie można się wycofać.
      • haen2010 Re: Jestem za wyborami 10-go maja. 27.03.20, 14:38
        erte2 napisał:

> haen2010
        > Nie doceniasz Heniu przeciwnika; już tłumaczę dlaczego:

Doceniam, doceniam. W swoim życiu miałem do czynienia z podobnym łajdactwem. Jeno po raz pierwszy oglądam jak są u władzy. Ze wszystkimi jej atrybutami.

• j-k bzdety. bedzie dokladnie odwrotnie i Duda wygra 26.03.20, 14:32
      w I. turze.
      gdyz jak Prezes wyda polecenie - to zelazny elektorat - nawet bez masek pojdzie na wybory,
      a PeOviecki ze strachu o wlasne zdrowie pozostana w domach.

a jak po wyborach elektorat PiSu, dzieki koronie zmaleje o 1000 osob - to juz nie bedzie to zmartwieniem Prezesa,
      bo slabego zdrowia jest i do nastepnych wyborow moze nie dozyc.
    • haen2010 Re: Jestem za wyborami 10-go maja. 27.03.20, 06:16
      Gdzieś wyczytałem sondaż, przy obecnym szczytowaniu paniki frekwencja 31% i Duduś wygrywa w pierwszej turze wynikiem 55%.
      Za parę tygodni ludzie z pandemią się oswoją i Duduś przegra z kretesem. Bo najbardziej zagrożony kościelny moher zostanie w domu. Takie są moje projekcje.
    • no-popis Re: Jestem za wyborami 10-go maja. 27.03.20, 07:38
      haen2010 napisał:

> Szybko wyjaśnię dlaczego Duduś ma w nich prze......ne. W dwóch punktach.
      >
      > 1. Co najmniej połowa jego elektoratu to kościelny moher. Niedowład umysłowy al
      > e strachliwy, leciwy. Oni głosują zawsze po mszy niedzielnej, gremialnie na PiS
      > . Tak to zostało nam urządzone zgodnie przez solidaruchów, klechów i komuchów.
      > Tym razem zostanie w domu, bo nawet na mszę strach iść.
      Jak komuchy nie pójdą to Kidawa nie dostanie głosów.
      > 2. Elektorat opozycji da się przekonać. Weźmie pisaki, maseczki, rękawiczki i p
      > ójdzie głosować. Dodatkowo mogą ich zachęcić stoiska opozycji przed każdą komis
      > ją. Z dezynfekcją, odkażonymi pisakami, maseczką i rękawiczkami.
      > Nikt im tego nie zabroni.
      Pisoaki to debile a lemingi to ludzie mądrzy i światli.
      Wersja sprzed 15 lat i jak się okazało i jak widać PO Kidawie...nieprawdziwa.
      >
      > 3. Ten zakompleksiony osobnik w końcu odwoła te wybory, bo grozi klęska na skal
      > ę Tuchaczewskiego.
      Zostaw Tuska w spokoju.

--
      Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
      www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
      www.facebook.com/pietkin.kres/videos/141860470643536/
        • qinto Re: Jestem za wyborami 10-go maja. 29.03.20, 07:46
          haen2010 napisał:

> Nie wiem, jaka będzie technologia tego głosowania. Wyślą im karty wyborcze, krz
          > yżyk i do swojej skrzynki na listy. Listonosz do komisji? Ciekawe.

Nie wiesz, ale zabierasz głos. Masz dostęp do internetu i tam możesz znaleźć odpowiedź na dręczące cię pytanie. Ja wiem, mimo że nie jestem inżynierem jak ty, jestem tylko "pisowską swołoczą" (tak mnie nazwałeś)
          Jak nie będziesz umiał sobie POradzić, to zwróć się do mnie, dam ci linki do stron, które wyjaśnią ci co masz zrobić.

--
          Koronawirus najgroźniejszy jest dla seniorów, cierpiących na choroby przewlekłe i członków PO. U tych ostatnich mam wrażenie rozwinął swoistą postać - mózgową. Objawia się wzmożeniem agresji przy kompletnym zaniku zdolności myślenia, analizy logicznej i wszelkiej przyzwoitości.R.Ziemkiewicz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka