Dodaj do ulubionych

A gdzie to się zadekował Duda?

26.03.20, 07:58
Wszędzie go było pełno, aż strach było podnieść klapę od sedesu, a tu masz, znikł, pewnie mu powiedzieli że może zachorować, sam by na to nie wpadł, albo zrozumiał, taa, zrozumiał, użyłem tego słowa, bo nie mogłem znaleźć zamiennika, że poczyna się przejadać ludziom i już zaczynają go mieć dość, niemniej jednak znikł.

PS. Kaczyński nie przyjdzie na dzisiejszą debatę do sejmu, bo u niego jest jakiś deficyt odwagi.
Obserwuj wątek
      • buldog2 Re: A gdzie to się zadekował Duda? 26.03.20, 19:16
        Prawdziwy PISowiec zawsze gotów do interwencji w temacie ulubieńca. I na wszystko inne też przecież.

Straciliście/właśnie tracicie już część swojego uposażenia podstawowego i zapłatę za prace/usługi zlecone (których po prostu nie wykonacie ze względów higienicznych). I do Ojca Dyrektora modlicie się żeby tylko na tym się skończyło, to z czasem jakoś się podniesiecie. Ja was znam...

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
    • czandra3 Re: A gdzie to się zadekował Duda? 26.03.20, 09:04
      PiSi członku, jaki mój ulubieniec, skoro mój ulubieniec od lat nieżyw jest, to po pierwsze, a po drugie, proponuję mnie ignorować, i tak nie wniesiesz niczego konstrutktywnego do wątku, a z durniami mam cały czas do czynienia.
      Teraz odejdź członku ... partii.
    • margit49 Re: A gdzie to się zadekował Duda? 26.03.20, 14:38
      czandra3 napisał:

> Wszędzie go było pełno, aż strach było podnieść klapę od sedesu, a tu masz, zni
      > kł, pewnie mu powiedzieli że może zachorować, sam by na to nie wpadł, albo zroz
      > umiał, taa, zrozumiał, użyłem tego słowa, bo nie mogłem znaleźć zamiennika, że
      > poczyna się przejadać ludziom i już zaczynają go mieć dość, niemniej jednak zni
      > kł.
      >
      > PS. Kaczyński nie przyjdzie na dzisiejszą debatę do sejmu, bo u niego jest jaki
      > ś deficyt odwagi.
      • buldog2 Re: a co z moim ulubiencem Grzesiem S. z PO ? 26.03.20, 19:19
        To Borygo wywołuje takie straszne skutki?
        Pij płyn na komary. Będzie lepiej, zapewniam.

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
    • no-popis Re: A gdzie to się zadekował Duda? 26.03.20, 15:22
      czandra3 napisał:

> PS. Kaczyński nie przyjdzie na dzisiejszą debatę do sejmu, bo u niego jest jaki
      > ś deficyt odwagi.
      Tu cytujesz niedawny tweet Tuska. Niemal wiernie.

--
      Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
      www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
      www.facebook.com/pietkin.kres/videos/141860470643536/
      • qinto Re: A gdzie to się zadekował Duda? 26.03.20, 20:06
        no-popis napisała:

> czandra3 napisał:
        >
        > > PS. Kaczyński nie przyjdzie na dzisiejszą debatę do sejmu, bo u niego jes
        > t jaki
        > > ś deficyt odwagi.
        > Tu cytujesz niedawny tweet Tuska. Niemal wiernie.

No i kaszebe nie pierwszy raz się zbłaźnił, bo Kaczor przyszedł na posiedzenie sejmu.
        Nie tylko kaszebe czandra dał doopy - zembaczyński pokazał jakim jest durniem.
        W maseczce budowlanej i w googlach.....twitter.com/i/status/1243163511980797952

--
        Koronawirus najgroźniejszy jest dla seniorów, cierpiących na choroby przewlekłe i członków PO. U tych ostatnich mam wrażenie rozwinął swoistą postać - mózgową. Objawia się wzmożeniem agresji przy kompletnym zaniku zdolności myślenia, analizy logicznej i wszelkiej przyzwoitości.R.Ziemkiewicz.
        • taniarada Re: A gdzie to się zadekował Duda? 26.03.20, 20:22
          qinto napisał:

> no-popis napisała:
          >
          > > czandra3 napisał:
          > >
          > > > PS. Kaczyński nie przyjdzie na dzisiejszą debatę do sejmu, bo u nie
          > go jes
          > > t jaki
          > > > ś deficyt odwagi.
          > > Tu cytujesz niedawny tweet Tuska. Niemal wiernie.
          >
          > No i kaszebe nie pierwszy raz się zbłaźnił, bo Kaczor przyszedł na posiedzenie
          > sejmu.
          > Nie tylko kaszebe czandra dał doopy - zembaczyński pokazał jakim jest durniem.
          > W maseczce budowlanej i w googlach.....twitter.com/i/status/1243163511980797952
          >
          > Siema koleżko .Sam wiesz że trzeba na wszystko brać poprawkę .
          >
        • no-popis Re: A gdzie to się zadekował Duda? 27.03.20, 06:20
          qinto napisał:

> No i kaszebe nie pierwszy raz się zbłaźnił, bo Kaczor przyszedł na posiedzenie
          > sejmu.
          > Nie tylko kaszebe czandra dał doopy - zembaczyński pokazał jakim jest durniem.
          > W maseczce budowlanej i w googlach.....twitter.com/i/status/1243163511980797952
          Ale zobacz jak monopol na media i Lis z Olejnik wytworzyli obraz niemal intelektualisty Tuska :) a to kiepski hejterek internetowy jak czandra.

--
    • taniarada Re: A gdzie to się zadekował Duda? 26.03.20, 22:11
      Patrz czaruś .A dzisiaj nad Częstochową latał śmigłowiec. Prezydent Andrzej Duda modlił się w czwartek na Jasnej Górze, uczestnicząc wieczornym Apelu Jasnogórskim. Andrzej Duda, który do Częstochowy przybył m.in. z ministrem Adamem Kwiatkowskim modlił się w kaplicy Matki Bożej, za Polskę i Polaków, którzy zmagają się z pandemią koronawirusa. Słowo do wiernych skierował również metropolita częstochowski Abp Wacław Depo.Musisz mieć lepsze info.PS.Nawet mnie nie proście bym was tam zaprosił .Bo psami poszczuję .Jedynie panu S bo mu to obiecałem .W intencji by się nawrócił.Dobranoc.
      • pies.na.czarnych Re: A gdzie to się zadekował Duda? 26.03.20, 22:15
        Duda na Jasnej Górze modli się na Apelu Jasnogórskim za Ojczyznę. - Wobec wciąż "szalejącej? pandemii koronawirusa z modlitwą za Ojczyznę i Rodaków rozsianych na świecie na Jasną Górę przybył prezydent Andrzej Duda"- napisano w mediach społecznościowych Sanktuarium. Zamieszczono także zdjęcia modlącego się prezydenta. Jak zauważa Arek Grochot z RMF FM, prezydent nie przestrzega rozporządzenia ministra zdrowia, w sanktuarium blisko siebie jest co najmniej 10 osób.

--
        Uwaga szczur!
    • no-popis Re: A gdzie to się zadekował Duda? 27.03.20, 06:18
      czandra3 napisał:

> Wszędzie go było pełno, aż strach było podnieść klapę od sedesu, a tu masz, zni
      > kł, pewnie mu powiedzieli że może zachorować, sam by na to nie wpadł, albo zroz
      > umiał, taa, zrozumiał, użyłem tego słowa, bo nie mogłem znaleźć zamiennika, że
      > poczyna się przejadać ludziom i już zaczynają go mieć dość, niemniej jednak zni
      > kł.
      >
      > ś deficyt odwagi.
      Ostatnio szukałeś Kaczyńskiego a on siedział na sali sejmowej.
      --
      • ktos_z_kosmosu Re: A gdzie to się zadekował Duda? 27.03.20, 06:44
        no-popis napisała:

> Ostatnio szukałeś Kaczyńskiego a on siedział na sali sejmowej.

Zagadkowy wpis.
        Bo czy
        1 - Robił chłopina to, co jedynie potrafi, czyli knuł.
        2 - Dziwnie wcześnie zarzuty mu postawili i posadzili
        3 - Czy jeszcze tam siedzi, czy
        a - zwolnili go za kaucją
        b - za dobre sprawowanie
        c - zarzuty wycofane
        d - zarzuty umorzone
        e - budyń zdalnie z Częstochowy ułaskawił go
        • taniarada Re: A gdzie to się zadekował Duda? 27.03.20, 09:24
          Czy ja dobrze rozumiem, że według Kidawy Błońskiej podrzeć Konstytucję to jeszcze gorzej niż zabić człowieka?
          Podarcie Konstytucji - dożywocie.
          Zabicie człowieka - prace społeczne
          Tak to widzę po przejeciu władzy przez PO i Kidawę Błońską

• no-popis Re: A gdzie to się zadekował Duda? 27.03.20, 11:21
            taniarada napisał(a):

> Czy ja dobrze rozumiem, że według Kidawy Błońskiej podrzeć Konstytucję to jeszc
            > ze gorzej niż zabić człowieka?
            Kidawa to mimowolny samobójca POlityczny w każdym zdaniu niemal, które publicznie wyPOwiada.
            Rzeczywiści decydenci POlityczni mają fatalne decyzje kadrowe w ostatnich latach.
            Kijowski :))))))))))
            a teraz Kidawa :))))))))))))))))
            > Podarcie Konstytucji - dożywocie.
            > Zabicie człowieka - prace społeczne
            > Tak to widzę po przejeciu władzy przez PO i Kidawę Błońską
            >

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła