Dodaj do ulubionych

Samorządy ogłaszające bojkot wyborów robią prezent

31.03.20, 07:45
PiS
Ponieważ jest to jawne łamanie prawa PiS po prostu zawiesi zarządy i rady miast które się tego naruszenia dopuściły a potem już nic nie będzie stało na przeszkodzie aby po wyrokach sądowych przejąc w tych miastach władzę.
Obserwuj wątek
  • xyz_xyz1 Re: Samorządy ogłaszające bojkot wyborów robią pr 31.03.20, 08:22
   Tak czy owak lepszego prezentu Totalna Samorządowa Opozycja PiS-owi nie mogła zrobić. Będzie być może powód nawet do rozwiązania partii z których się wywodzi to towarzystwo od bojkotu wyborów. A wybory i tak się odbędą i to jak sądzę z dość sporą frekwencją. Oczywiscie ta sytuacja wymusi przedterminowe wybory do parlamentu ale to i dobrze PiS odzyska Senat i zdobędzie większość konstytucyjną w efekcie zostanie ona zmieniona na właściwą, patriotyczną i pasującą do aktualnej rzeczywistości.
  • stasi1 Re: Samorządy ogłaszające bojkot wyborów robią pr 31.03.20, 09:12
   Ale to też jest strzał w swoją stopę. Jak myślisz jak potraktują mieszkańcy tych miast PiS który wyrzucił ze stołka ich władzę tylko dlatego że dbali o zdrowie mieszkańców? Powiesz że jak PiS zdobędzie trochę więcej władzy to zdanie mieszkańców będzie miał w nosie. Niby racja ale jeszcze pełni władzy nie ma
    • m.c.hrabia Re: Samorządy ogłaszające bojkot wyborów robią pr 31.03.20, 09:25
     xyz_xyz1 napisał:

     > Po przedterminowych wyborach parlamentarnych które będą skutkiem bojkotu w wyni
     > ku czego najprawdopodobniej zniknie Totalna Opozycja PiS będzie miał pełnie wła
     > dzy. Zresztą i tak gdyby wybory odbyły się teraz PiS ma większość konstytucyjną
     > oraz praktycznie 90% w Senacie.

     dokładnie to samo pisałeś przed wyborami parlamentarnymi :))
      • buldog2 Re: dajecie się podpuszczać 01.04.20, 15:07
       Nie masz racji, on taki jest. Ja go znam, jeszcze od czasu forum TOK FM, a więc bardzo długo. Mowię Ci, on taki jest.

       --
       Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
       Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
       Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
    • buldog2 Re: Samorządy ogłaszające bojkot wyborów robią pr 01.04.20, 12:56
     Rozumiem to tak, że rząd PIS który posiada większość w Sejmie, może w sposób dowolny zmieniać uchwały Senatu. W tym sensie rząd PIS kontroluje 100% Sentau,

     --
     Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
     Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
     Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
     • a-lfa Re: Samorządy ogłaszające bojkot wyborów robią pr 01.04.20, 14:21
      PiS reprezentuje standardy wschodnie więc nie cofnie się przed niczym aby władze zachować możliwie jak najdłużej. Jeśli się nie da metodami choćby ocierającymi się o standardy demokratyczne zrobi to na wzór wschodni bez tych standardów. Jeżeli niepokornych prezydentów burmistrzów czy też wójtów da się zastąpić komisarzami a potem zamienić tych komisarzy na swoich prezydentów, burmistrzów czy wójtów to tak PiS zrobi. Co więcej postara się też aby ci niepokorni jeszcze zostali ukarania - niech się inni boją. Podobnie mam obawy iż szybko moze mieć też przedterminowe wybory parlamentarne. Jeśli sztuczka z Adrianem się uda zawsze można spróbować ją powtórzyć i uzyskać tak upragnioną przez Wodza większość konstytucyjną i potem ją sobie zmieniać choćby 3x do roku wedle jego wizji i chęci.
     • stasi1 Re: Samorządy ogłaszające bojkot wyborów robią pr 02.04.20, 09:03
      Nie do końca tak to jest. Palec Lichockiej(kto teraz o tym pamięta? I nie będzie pamiętał z powodu korony) wynikł właśnie z tego że PiS nie miał większości w Senacie. I wiadomo z tego że Duda woli dać 2 mld na telewizję pisowską niż na służbę zdrowia. Inna sprawa że minister zdrowia stwierdził że te pieniądze mu nie są potrzebne
  • no-popis mONdrze "myślisz" 01.04.20, 15:27
   xyz_xyz1 napisał:
   > Ponieważ jest to jawne łamanie prawa PiS po prostu zawiesi zarządy i rady miast
   > które się tego naruszenia dopuściły a potem już nic nie będzie stało na przes
   > zkodzie aby po wyrokach sądowych przejąc w tych miastach władzę.
   Konkretnie to ten plan PiSu wyglONda w ten sPOsób:
   "Wyciekły plany PIS z tajnego spotkania z koalicjantami i prezydentem w dniu 29.03.2029r. w sprawie wyborów 10 maja. Ten plan jest następujący: na 3 tygodnie przed wyborami, a więc niedługo po Świętach Wielkanocnych, rząd zacznie zmniejszać ilość testów na koronawirusa, dostarczanych do szpitali i służby zdrowia. Zmniejszone dostawy rząd ma tłumaczyć problemami z zakupem testów. Zmniejszona ilość testów spowoduje w tym momencie spadek wykrywalności osób chorych i rząd ogłosi, że epidemia się cofa i można bezpiecznie przeprowadzić wybory. To, że w czasie wyborów zarazi się ogromna ilość zdrowych dotychczas osób nie ma dla PIS-u żadnego znaczenia, bo to okaże się już po wyborach, które w tych warunkach wygra Duda. Mając swój Sejm i Prezydenta, w razie buntu społeczeństwa, PIS pod pozorem walki z koronawirusem wprowadzi Stan Wyjątkowy, analogiczny do Stanu Wojennego wprowadzonego przez Jaruzelskiego w 1981 roku. W ten sposób dokona się faktyczny Zamach Stanu w Polsce, który zresztą już przewidują eksperci.
   Powyższy plan jest to plan zbrodniczy, jakiego jeszcze w historii Narodu Polskiego nie było. Wiedza o tym planie powinna dotrzeć do jak największej części społeczeństwa, przede wszystkim do polskich patriotów, więc jeśli możesz, to proszę prześlij tę wiadomość do jak największej ilości osób.
   • xyz_xyz1 Re: mONdrze "myślisz" 02.04.20, 10:14
    Robiąc bojkot wyborów towarzystwo z pod znaku samorządowej totalnej opozycji po prostu zmusi rząd do zastąpienie owych Zarządów Miast czy Gmin itd. wyznaczonymi komisarzami oraz rozwiązanie rad miast i gmin i podjęcie stosownych dziamań prawnych - czyli do prokuratur pójdą informacje o popełnieniu przestępstwa lub też prokuratury takie posterowania podejmą z urzędu. Nawet gdy zapadną wyroki w zawiasach karciara polityczna legnie w gruzach. Dodatkowo jeżeli się okaże że dotyczy to jednej konkretnej partii może zostać ona rozwiązana przez sąd. Czyli lepszego prezentu PiS totalna opozycja zrobić nie mogła. Oby tak dalej. Wybory normalnie się odbędą a samorządy zostaną przejęte z rąk totalnej opozycji.
  • xyz_xyz1 Re: Samorządy ogłaszające bojkot wyborów robią pr 02.04.20, 09:25
   Wybory to rzecz święta podobnie jak ich termin. Jeżeli ludzie chodzą do sklepów, aptek itp. to naprawde przy zachowaniu podobnych rygorów bezpieczeństwa wybory tez mogą być bezpieczne. Zresztą jeżeli ktoś się boi nic nie stoi na przeszkodzie zagłosować korespondencyjnie. A to towarzystwo samorządowe bojkotujące przygotowania do wyborów powinno mieć do czynienia z prokuraturą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka