Dodaj do ulubionych

Ponić kierowca Ziobry zmarł na koronawir

31.03.20, 15:55
Cześć jego pamięci!
Współczucia dla rodziny zmarłego.
--
]:->
Obserwuj wątek
      • qinto Re: Ponić kierowca Ziobry zmarł na koronawir 31.03.20, 16:37
        ta napisała:

> Zmarł 36 letni kierowca wiceministra zdrowia pan Michał Grajewski [RIP]

No i ....?

--
        Koronawirus najgroźniejszy jest dla seniorów, cierpiących na choroby przewlekłe i członków PO. U tych ostatnich mam wrażenie rozwinął swoistą postać - mózgową. Objawia się wzmożeniem agresji przy kompletnym zaniku zdolności myślenia, analizy logicznej i wszelkiej przyzwoitości.R.Ziemkiewicz.
        • ta Re: Ponić kierowca Ziobry zmarł na koronawir 31.03.20, 17:02
          No i błąd źródła. Pan Grajewski był kierowcą wiceministra sprawiedliwości, o ile źródło znowu się nie myli.

Proszę przeczytać dramatyczne słowa siostry tego pana i zestawić chociażby utrzymywaniem terminu majowych wyborów.

Wiadomość dla butnych i olewających młodych. Uważajcie na siebie, włączcie wyobraźnię i słuchajcie zaleceń izolacji.
          • margit49 Re: Ponić kierowca Ziobry zmarł na koronawir 31.03.20, 19:33
            ta napisała:

Proszę przeczytać dramatyczne słowa siostry tego pana i zestawić chociażby utrz
            > ymywaniem terminu majowych wyborów.
            >
            > Wiadomość dla butnych i olewających młodych. Uważajcie na siebie, włączcie wyob
            > raźnię i słuchajcie zaleceń izolacji.

"Mój brat chciałby się nudzić, chciałby ponarzekać tak jak ty... Ale (..) nie może... Nie ma go już... Umarł, odszedł, zostawił nas, nie miał dzieci, nie zdążył założyć rodziny, nie mam bratanków... Zostają mi wspomnienia. Zabrał go koronawirus, tak, jakiś pieprzony wirus, którzy zabierze i ciebie, a jak nie, to twoich bliskich... I nieważne, że był zdrowy, nie chorował, nie miał chorób współistniejących"

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25832813,koronawirus-zmarl-36-letni-pracownik-resortu-sprawiedliwosci.html#a=351&c=163&t=14&g=b&s=BoxNewsImg1
            • qinto Re: Ponić kierowca Ziobry zmarł na koronawir 31.03.20, 20:01
              Współczuję tej kobiecie jak i wielu tym, których koronawirus zabrał z tego świata.
              Nie mogę zrozumieć, dlaczego rządzący nie odwołują tych wyborów, wprowadzając stan nadzwyczajny.
              Za długo trwa ta niepewność. Minus dla rządzących i to duży minus.

--
              Koronawirus najgroźniejszy jest dla seniorów, cierpiących na choroby przewlekłe i członków PO. U tych ostatnich mam wrażenie rozwinął swoistą postać - mózgową. Objawia się wzmożeniem agresji przy kompletnym zaniku zdolności myślenia, analizy logicznej i wszelkiej przyzwoitości.R.Ziemkiewicz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka