Dodaj do ulubionych

Szumowski ukrywał dane. Dostał taki rozkaz by ukry

01.04.20, 05:10
Szumowski ukrywał dane.
Dostał taki rozkaz by ukrywać informację do podpisania przez rezydenta Dudusia szmalu dla PISowskiej gadzinówki.
10 miliardów z naszych podatków, zamiast na służbę zdrowia.
Podpisał 6 marca i od 8go zaczęły pojawiać się przypadki.
W pierwszym tygodniu wykonano aż 40 testów i odkryto 20 przypadków.
A tymczasem CODZIENNIE w szpitalach umierało 38 osób na krwotoczne zapalenie płuc, objaw koronawirusa.
Obserwuj wątek
      • stanpan Arłukowicz też kazałby iść na wybory? 01.04.20, 10:34
        taniarada napisał(a):

> Wklej linka i nie siej propagandy.Szumowski to jeden z lepszych ministrów na
        > te czasy.Gdyby był Arłukowicz to można by się było pochlastać.Daj se siana w ty
        > ch ciężkich czasach.

W przerwach między siedzeniem w domu, tak jak Szumowski, który nie widzi przeciwwskazań?

--
        www.youtube.com/watch?v=s5TnSF04RCE&feature=youtu.be
    • szwampuch58 Re: Szumowski ukrywał dane. Dostał taki rozkaz by 01.04.20, 10:20
      Jesteśmy w absolutnie podbramkowej sytuacji: wybieramy między życiem i zdrowiem pacjentów a przesunięciem personelu z danych oddziałów . mówi dyrektor Szpitala Bródnowskiego
      Szpital jest sparaliżowany - zamknięte są 3 oddziały, prawie 300 pracowników jest na zwolnieniach.

--
      www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
    • haen2010 Re: Szumowski ukrywał dane. Dostał taki rozkaz by 01.04.20, 10:58
      On nie ukrywa. Liczy tylko umarlaków szpitalnych i dorabia inne choróbska, których u leciwych nie brak. Testów jak na lekarstwo, wykrywalność nosicieli żadna. Za to hojnie dysponują kwarantannę i ograniczeniami. Zdają sobie sprawę, przes.rali pandemię. Najłatwiej spłodzić na kolanie pisemko - rząd działa.

Tego się nie da dłużej utrzymać - ludziska widzą i wyciągają wnioski.
    • stanpan Ja dostałem na Whats App takiego newsa 01.04.20, 13:06
      Wyciekły plany PIS z tajnego spotkania z koalicjantami i prezydentem w dniu 29.03.2020r. w sprawie wyborów 10 maja. Ten plan jest następujący: na 3 tygodnie przed wyborami, a więc niedługo po Świętach Wielkanocnych, rząd zacznie zmniejszać ilość testów na koronawirusa, dostarczanych do szpitali i służby zdrowia. Zmniejszona ilość testów spowoduje w tym momencie spadek wykrywalności osób chorych i rząd ogłosi, że epidemia się cofa i można bezpiecznie przeprowadzić wybory. To, że w czasie wyborów zarazi się ogromna ilość zdrowych dotychczas osób nie ma dla PIS-u żadnego znaczenia, bo to okaże się już po wyborach, które w tych warunkach wygra Duda. Mając swój Sejm i Prezydenta, w razie buntu społeczeństwa, PIS pod pozorem walki z koronawirusem wprowadzi Stan Wyjątkowy, analogiczny do Stanu Wojennego wprowadzonego przez Jaruzelskiego w 1981 roku. W ten sposób dokona się faktyczny Zamach Stanu w Polsce, który zresztą już przewidują eksperci.
      Powyższy plan jest to plan zbrodniczy, jakiego jeszcze w historii Narodu Polskiego nie było. Wiedza o tym planie powinna dotrzeć do jak największej części społeczeństwa, przede wszystkim do polskich patriotów, więc jeśli możesz, to proszę prześlij tę wiadomość do jak największej ilości osób.

--
          • qinto Re: Ja dostałem na Whats App takiego newsa 01.04.20, 14:39
            stanpan napisał:

> nazimno napisał:
            >
            > > uporczywe wizje "pod wpływem"...co?
            >
            >
            > Tak, z Cypru właśnie wróciłem!
            >

Nie pierdol Staszek, przez 18 godzin na dob e siedzisz przed kompem, a przecież spać te z musisz.
            No dobra.... pomyliłem się o dwie godziny.

--
            Koronawirus najgroźniejszy jest dla seniorów, cierpiących na choroby przewlekłe i członków PO. U tych ostatnich mam wrażenie rozwinął swoistą postać - mózgową. Objawia się wzmożeniem agresji przy kompletnym zaniku zdolności myślenia, analizy logicznej i wszelkiej przyzwoitości.R.Ziemkiewicz.
            • taniarada Patrz nawet admin go polubił 01.04.20, 14:50
              qinto napisał:

> stanpan napisał:
              >
              > > nazimno napisał:
              > >
              > > > uporczywe wizje "pod wpływem"...co?
              > >
              > >
              > > Tak, z Cypru właśnie wróciłem!
              > >
              >
              > Nie pierdol Staszek, przez 18 godzin na dob e siedzisz przed kompem, a przecież
              > spać te z musisz.
              > No dobra.... pomyliłem się o dwie godziny.
              >
              > Ja nie mogę.
              • stanpan Re: Patrz nawet admin go polubił 01.04.20, 15:18
                taniarada napisał(a):

> qinto napisał:
                >
                > > stanpan napisał:
                > >
                > > > nazimno napisał:
                > > >
                > > > > uporczywe wizje "pod wpływem"...co?
                > > >
                > > >
                > > > Tak, z Cypru właśnie wróciłem!
                > > >
                > >
                > > Nie pierdol Staszek, przez 18 godzin na dob e siedzisz przed kompem, a pr
                > zecież
                > > spać te z musisz.
                > > No dobra.... pomyliłem się o dwie godziny.
                > >
                > > Ja nie mogę.

Błąd, mój wielbiciel, ma chyba wolne, ale jak wróci to sobie z nawiązka odbije!

--
    • no-popis To jeszcze mało ! Jest gorzej ! Oto prawda ! 01.04.20, 13:25
      kawa_poranna1 napisała:

> Szumowski ukrywał dane.
      > Dostał taki rozkaz by ukrywać informację do podpisania przez rezydenta Dudusia
      > szmalu dla PISowskiej gadzinówki.
      > 10 miliardów z naszych podatków, zamiast na służbę zdrowia.
      > Podpisał 6 marca i od 8go zaczęły pojawiać się przypadki.
      > W pierwszym tygodniu wykonano aż 40 testów i odkryto 20 przypadków.
      > A tymczasem CODZIENNIE w szpitalach umierało 38 osób na krwotoczne zapalenie pł
      > uc, objaw koronawirusa.
      Inny leming (czytaj przygłup) przysłał mi coś takiego:
      "Wyciekły plany PIS z tajnego spotkania z koalicjantami i prezydentem w dniu 29.03.2029r. w sprawie wyborów 10 maja. Ten plan jest następujący: na 3 tygodnie przed wyborami, a więc niedługo po Świętach Wielkanocnych, rząd zacznie zmniejszać ilość testów na koronawirusa, dostarczanych do szpitali i służby zdrowia. Zmniejszone dostawy rząd ma tłumaczyć problemami z zakupem testów. Zmniejszona ilość testów spowoduje w tym momencie spadek wykrywalności osób chorych i rząd ogłosi, że epidemia się cofa i można bezpiecznie przeprowadzić wybory. To, że w czasie wyborów zarazi się ogromna ilość zdrowych dotychczas osób nie ma dla PIS-u żadnego znaczenia, bo to okaże się już po wyborach, które w tych warunkach wygra Duda. Mając swój Sejm i Prezydenta, w razie buntu społeczeństwa, PIS pod pozorem walki z koronawirusem wprowadzi Stan Wyjątkowy, analogiczny do Stanu Wojennego wprowadzonego przez Jaruzelskiego w 1981 roku. W ten sposób dokona się faktyczny Zamach Stanu w Polsce, który zresztą już przewidują eksperci.
      Powyższy plan jest to plan zbrodniczy, jakiego jeszcze w historii Narodu Polskiego nie było. Wiedza o tym planie powinna dotrzeć do jak największej części społeczeństwa, przede wszystkim do polskich patriotów, więc jeśli możesz, to proszę prześlij tę wiadomość do jak największej ilości osób.
    • pies.na.czarnych Epidemia w Polsce rozpoczęła się w drugiej połowie 01.04.20, 17:26
      "Epidemia w Polsce prawdopodobnie rozpoczęła się w drugiej połowie stycznia"

Doktor Rafał Mostowy, epidemiolog i biolog chorób zakaźnych z Małopolskiego Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego dokonał analizy przebiegu sytuacji związanej z pandemią COVID-19 w Polsce. Dla pomiaru i prognozy wykorzystał symulujący epidemię matematyczny model epidemiologiczny i dopasował do danych opartych na raportowanej liczbie zgonów pacjentów COVID-19 przedstawianej przez Ministerstwo Zdrowia.
      Z analizy wynika, że epidemia w Polsce prawdopodobnie nie rozpoczęła się wraz z zidentyfikowaniem pierwszego przypadku zakażenia SARS-CoV-2 4 marca, a mniej więcej w drugiej połowie stycznia. To oznacza, że już wtedy mieliśmy dużo więcej zakażeń.

tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/nauka,2191/epidemia-w-polsce-prawdopodobnie-rozpoczela-sie-w-drugiej-polowie-stycznia,318832,1,0.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka