Dodaj do ulubionych

Bezrobotni - nie rejestrujcie się ...

03.04.20, 12:58
... i nie psujcie statystyk.

W komunikacie Powiatowego Urzędu Pracy w Lesku można przeczytać:
"Ministerstwo Zdrowia poinformowało że każda, nawet nieubezpieczona osoba, będzie diagnozowana bezpłatnie w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem. "
i dalej
"W związku z powyższym proszę o rozważenie tej informacji i powstrzymanie się od rejestracji w Powiatowym Urzędzie Pracy w celu m.in. uzyskania uprawnienia do korzystania z ubezpieczenia zdrowotnego."

Pięknie działa nasz rzekomo prosocjalny rząd.
Obserwuj wątek
  • rzewuski1 Re: Bezrobotni - nie rejestrujcie się ... 03.04.20, 13:55
   Nie ma pieniędzy , trzeba drukować , inflacji nie ma bo jej się nie podaje , bezrobotnych nie ma bo się ich nie rejestruje. chorych podobno jest mało bo robi się mało testów a że miejsc w szpitalach brakuje to już inna kwestia.
   Ten rząd od samego początku żył w kłamstwie i nigdy nie przestał kłamać i nie przestanie aż kraj pójdzie na dno ale oni i tak nie przestaną.

   --
   Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
   Stanisław Lem
  • cegehana Re: Bezrobotni - nie rejestrujcie się ... 03.04.20, 16:26
   Chyba na siłę szukasz problemów. To jest chyba logiczne i celowe działanie w przypadku epidemii. Podobnie od wielu lat jest z hiv - żeby zrobić test nie trzeba ubezpieczenia ani dowodu. Polscy pacjenci z innymi chorobami, którzy nie mogą się doprosić skierowań na różne badania mogą wręcz pozazdrościć takiej dostępności. Marzeniem ściętej głowy jest, żeby testy na obecność sars-cov 2 były tak łatwo dostępne, ale to że przynajmniej zlikwidowali wymóg ubezpieczenia zdrowotnego to akurat bardzo uzasadniona decyzja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka