Dodaj do ulubionych

Kibole też siedzą w domu

04.04.20, 09:40
To chyba ważny pozytyw wirusa
Obserwuj wątek
    • login54321 Kibole vs forumowicz GW:) 04.04.20, 10:08
      dziennikzachodni.pl/kibice-gornika-zabrze-pomagaja-sluzbie-zdrowia-w-walce-z-koronawirusem/ar/c2-14899097
      lodz.tvp.pl/47411065/koronawirus-lodz-widzewskie-serce-dzis-bije-dla-szpitali
      www.tvp.info/47316098/pospolite-ruszenie-w-calej-polsce-kibole-pomagaja-ratownikom-w-walce-z-koronawirusem
      sport.trojmiasto.pl/Kibice-klubow-z-Trojmiasta-pomagaja-w-walce-z-koronawirusem-n143762.html
      etc etc etc
    • login54321 Obserwujmy, która siła polityczna zrobi najwięcej 04.04.20, 15:41
      tysol.pl/a44815-Jedni-sieja-fake-newsy-a-Roty-Marszu-Niepodleglosci-zbieraja-na-sprzet-potrzebny-do-walki-z-koronawirusem
      medianarodowe.com/narodowcy-ze-szczecina-pomagaja-domowi-samotnej-matki-w-policach/
      www.radiopik.pl/2,84491,narodowcy-z-regionu-chca-pomoc-osobom-w-kwaranta
      www.narodowalodz.pl/brygada-lodzka-pomaga-szpitalom-w-dobie-pandemi-koronawirusa/
          • boblebowsky Re: Za to w Hiszpanii 100 tys feministek zgromadz 05.04.20, 18:00
            login54321 napisał(a):

> Ale to jest politycznie poprawna, jedynie słuszna głupota.
            > Jeśli wydzierały się i zapluwały jak to mają w zwyczaju to niebezpieczeństwo by
            > ło większe niż w przypadku zgromadzeń normalnych (normatywnych:) ludzi.

Rozumiem, że kaczy zaciąg ludowo smoleński jak darł japy na spędach to nie zapluwał się? Czyżby za sprawą wyższej półki kulturowej do jakiej się zaliczają? Czy może są jakieś inne powody typu biologicznego, że homo bardziej niż hetero zapluwajom się?
            --
            Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
            • login54321 Re: Za to w Hiszpanii 100 tys feministek zgromadz 05.04.20, 18:51
              Chyba mniej było tego typu zachowań na tych jak określiłeś "spędach":
              www.youtube.com/watch?v=OflwhKsYe54
              www.youtube.com/watch?v=asdYTrhrs0w
              www.youtube.com/watch?v=tv_IpioNDzw

W czasach owych "spędów" kiedy pandemia była na takim etapie jak w Hiszpanii 8 marca?
              Opowiedz o tym:)
              • boblebowsky Re: Za to w Hiszpanii 100 tys feministek zgromadz 05.04.20, 19:01
                login54321 napisał(a):

> Chyba mniej było tego typu zachowań na tych jak określiłeś "spędach":
                > www.youtube.com/watch?v=OflwhKsYe54
                > www.youtube.com/watch?v=asdYTrhrs0w
                > www.youtube.com/watch?v=tv_IpioNDzw
                >
                > W czasach owych "spędów" kiedy pandemia była na takim etapie jak w Hiszpanii 8
                > marca?
                > Opowiedz o tym:)

Twoje kolejne linki nie dają niestety odpowiedzi na moje pytanie. Więc biologia czy ta wyższa półka?

--
                • login54321 Re: Za to w Hiszpanii 100 tys feministek zgromadz 05.04.20, 19:10
                  Nie są wyższą półką.
                  A teraz Ty odpowiedz czy tego typu zachowania jak zalinkowane były obecne na jak to określiłeś "spędach"?
                  I co ważniejsze czy owe "spędy" ("szacunek" dla tych co upamiętniają jak uważają za stosowne?) odbywały się w czasach kiedy pandemia była na takim poziomie jak w Hiszpanii 8 marca br?
                  • boblebowsky Re: Za to w Hiszpanii 100 tys feministek zgromadz 05.04.20, 19:32
                    login54321 napisał(a):

> Nie są wyższą półką.
                    > A teraz Ty odpowiedz czy tego typu zachowania jak zalinkowane były obecne na ja
                    > k to określiłeś "spędach"?
                    > I co ważniejsze czy owe "spędy" ("szacunek" dla tych co upamiętniają jak uważaj
                    > ą za stosowne?) odbywały się w czasach kiedy pandemia była na takim poziomie ja
                    > k w Hiszpanii 8 marca br?

Ty mi tu nie weksluj tematu tylko zmierz się z idiotyczną tezą jaką postawiłeś, że feministki mają większe zdolności do roznoszenia wirusa niż pisowska tłuszcza na demonstracji.

--
                    • login54321 Re: Za to w Hiszpanii 100 tys feministek zgromadz 05.04.20, 19:43
                      Plucie w przenośni ale i jak najbardziej dosłowne stwarza większe możliwości przenoszenia wirusa.
                      Jakbyś jednak zadał sobie trud obejrzenia linków (wskazałem nawet sekundę plucia) to pewnie kultury by Cię to nie nauczyło ale może zrozumiałbyś prostą w sumie tezę postawioną w moim komentarzu.
                      • boblebowsky Re: Za to w Hiszpanii 100 tys feministek zgromadz 05.04.20, 20:07
                        login54321 napisał(a):

> Plucie w przenośni ale i jak najbardziej dosłowne stwarza większe możliwości pr
                        > zenoszenia wirusa.
                        > Jakbyś jednak zadał sobie trud obejrzenia linków (wskazałem nawet sekundę pluci
                        > a) to pewnie kultury by Cię to nie nauczyło ale może zrozumiałbyś prostą w sumi
                        > e tezę postawioną w moim komentarzu.

Ta sama metoda co w przypadku sądów i wiertarki:)) Jeden sędzia ukradł, ale nieuczciwość zarzuca się wszystkim. Jedna kretynka splunęła, a drugi kretyn wyciąga z tego kretyńskie wnioski.

--
                        • login54321 Re: Za to w Hiszpanii 100 tys feministek zgromadz 05.04.20, 20:21
                          Jeden sędzia?
                          A (nie)sławna kiełbasa? A równie (nie)sławne 50 pln?
                          A sędzia Łączewski, który twierdzi że włamali mu się na konto co jednoznacznie zostało wykluczone przez biegłych. Czy nie jest to zachowanie typowe dla pewnego środowiska (jak cię złapią za rękę to mów, że to nie moja ręka)?
                          Jakbyś zerknął na inne linki to być może zorientowałbyś się, że podobna "kultura" to nie jest jednostkowy przypadek. Podobnie jak w Twoim przypadku. Nie nazwałem Cię chamem po pierwszym Twoim chamstwie ani też po kolejnych tego typu zachowaniach ale Ty nie potrafisz tego docenić i dalej pogrążasz się w chamstwie.
                          • boblebowsky Re: Za to w Hiszpanii 100 tys feministek zgromadz 05.04.20, 20:25
                            login54321 napisał(a):

> Jeden sędzia?
                            > A (nie)sławna kiełbasa? A równie (nie)sławne 50 pln?
                            > A sędzia Łączewski, który twierdzi że włamali mu się na konto co jednoznacznie
                            > zostało wykluczone przez biegłych. Czy nie jest to zachowanie typowe dla pewneg
                            > o środowiska (jak cię złapią za rękę to mów, że to nie moja ręka)?
                            > Jakbyś zerknął na inne linki to być może zorientowałbyś się, że podobna "kultur
                            > a" to nie jest jednostkowy przypadek. Podobnie jak w Twoim przypadku. Nie nazwa
                            > łem Cię chamem po pierwszym Twoim chamstwie ani też po kolejnych tego typu zach
                            > owaniach ale Ty nie potrafisz tego docenić i dalej pogrążasz się w chamstwie.

Się nie mazgaj. Na drugi raz po prostu nie brnij w coś co jest czystym idiotyzmem. I tyle, bo sensu dalszego, wybacz nie widzę.

--
                            • login54321 Re: Za to w Hiszpanii 100 tys feministek zgromadz 05.04.20, 20:42
                              Uważasz, że wskazywanie czyjegoś chamstwa jest mazgajeniem?
                              Absolutnie nie zamierzam brnąć w to co Ty próbujesz mi przypisywać. I nie uwierzę
                              w to, że ktoś kto umie posługiwać się komputerem jest aż do tego stopnia dysfunkcyjny żeby tak jak Ty nie zrozumieć pomimo podkreślania, linkowania etc
                              A stopka dosyć ciekawa w kontekście tego co pokazujesz w tym wątku:)
                              • boblebowsky Re: Za to w Hiszpanii 100 tys feministek zgromadz 05.04.20, 20:52
                                login54321 napisał(a):

> Uważasz, że wskazywanie czyjegoś chamstwa jest mazgajeniem?
                                > Absolutnie nie zamierzam brnąć w to co Ty próbujesz mi przypisywać. I nie uwie
                                > rzę
                                > w to, że ktoś kto umie posługiwać się komputerem jest aż do tego stopnia dysfun
                                > kcyjny żeby tak jak Ty nie zrozumieć pomimo podkreślania, linkowania etc
                                > A stopka dosyć ciekawa w kontekście tego co pokazujesz w tym wątku:)

Ciekawie brzmi ta dysfunkcja, którą mi wypominasz w kontekście poprzedniego wykładu o kulturze.
                                I jeszcze na koniec raczyłeś odnieść się do mojej sygnaturki. Jest jaka jest, (ta sama od kilkunastu lat na tym forum), ale zawsze bezbłędnie wykryje pałę.
                                Miłego:)
                                --
                                • login54321 Re: Za to w Hiszpanii 100 tys feministek zgromadz 05.04.20, 21:03
                                  "Wykład"?
                                  Zaledwie punktowanie chamstwa.
                                  Ja jestem na tym, forum od kilku miesięcy także mogę nie wiedzieć tego, że tak się określasz od kilkunastu lat. Z grzeczności powinno się zaprzeczyć ale w kontekście tego co pokazałeś w tej dyskusji protest przeciw takiemu samookreślaniu zakrawał by na kłamstw:)
                                  • boblebowsky Re: Za to w Hiszpanii 100 tys feministek zgromadz 05.04.20, 21:15
                                    login54321 napisał(a):

> "Wykład"?
                                    > Zaledwie punktowanie chamstwa.
                                    > Ja jestem na tym, forum od kilku miesięcy także mogę nie wiedzieć tego, że tak
                                    > się określasz od kilkunastu lat. Z grzeczności powinno się zaprzeczyć ale w kon
                                    > tekście tego co pokazałeś w tej dyskusji protest przeciw takiemu samookreślaniu
                                    > zakrawał by na kłamstw:)

Rysiu, chamstwo można punktować na różne sposoby, taki Przybora Jeremi na przykład zawsze słał serdeczne pozdrowienia. Ty na tej skali jako samozwańczy arbiter elegancji wypadasz jednak dość blado.
                                    I jeszcze drobna kwestia dotycząca języka ojczystego. Te dwa małe ptaszki na początku i na końcu wyrazów świadczą o tym, że dane słowa zostały zapożyczone:)
                                    --
        • snajper55 Re: Za to w Hiszpanii 100 tys feministek zgromadz 05.04.20, 12:41
          lechutek1966 napisał:

> login54321 napisał(a):
          >
          > > -się na manifie 8 marca.
          >
          > Na głupotę nie ma tak samo lekarstwa jak nie ma na COVID-19

O, Lesiu znowu wrócił! Który to już raz... Szósty? 😂🤣😅😂🤣😅😂🤣😅😂🤣😅😂🤣😅

S.
          --
          Sukces PiS! Spada liczba chorych na raka. Gdyż szybko umierają.
      • kylax4 Re: Za to w Hiszpanii 100 tys feministek zgromadz 05.04.20, 16:28
        I dobrze, z prawacką hołotą należy walczyć wszelkimi sposobami.

--
        1. Polski tzw. kościół katolicki, to nic innego jak banda faszystów.
        2. Democracy such as America needs an adversary or a conflict as George Orwell said, “To keep the fabric of society intact.”
    • login54321 Kolejne przykłady: 06.04.20, 15:28
      ddb24.pl/artykul/kibice-pomagaja-kolejna/946059
      slaskwroclaw.pl/strona/aktualnosci/wielki-slask-pomaga-dalej-12846243
      www.radio.katowice.pl/zobacz,48591,Sportowcy-i-kibice-pomagaja-w-walce-z-wirusem.html
      www.korso24.pl/wiadomosci/3483,kibice-pomagaja-foto-aktualizacja

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka