Dodaj do ulubionych

Proszę o to następna menda

06.04.20, 12:52
Bortniczuk wyseplenił: Przekonujemy naszych partnerów Zjednoczonej Prawicy, że Polacy dzisiaj nie chcą wyborów w takich warunkach i nie da się ich dobrze przygotować tak szybko, zwłaszcza bez porozumienia z opozycją. Jest za mało czasu, żeby wyrobić zaufanie u obywateli do takiego sposobu głosowania, a więc i do wyników wyborów - mówił dalej Kamil Bortniczuk, zaznaczając, że posłowie Porozumienia nie zagłosują za przeprowadzeniem korespondencyjnego głosowania.A teraz niespodzianka, no kto by pomyślał, Gowin podął się do dymisji, wreszcie, obwieszczając na konieć że jego trutnie zagłosują za wyborami na sto procent sfałszowanymi.
Obserwuj wątek
    • pkt4a Re: Proszę o to następna menda 06.04.20, 12:58
      Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze czeka .
      I nie będzie że to , tamto , siamto , ja tylko byłem koalicjantem .
      Pomagałeś organizować wybory w czasie epidemii koronawirusa jako koalicjant ? Więc przyłożyłes rękę do zbrodni przeciwko ludności więc jesteś winny , należy się kara i długoletnie pierdzenie w pasiak .
        • j-k uderzaj. 07.04.20, 08:30
          cotojest2020 napisała:
          > nie znęcajmy się nad podnóżkiem. Tu trzeba uderzyć w centr zarządzania.

uderzaj. - tylko jak wyladujesz na Bialolece
          nie placz, ze ciasno jest.
    • no-popis jest większa menda 07.04.20, 06:09
      czandra3 napisał:

> Bortniczuk wyseplenił: [b] Przekonujemy naszych partnerów Zjednoczonej Prawicy,
      > że Polacy dzisiaj nie chcą wyborów w takich warunkach i nie da się ich dobrze
      > przygotować tak szybko,
      Wybory prezydenckie zorganizował Tusk mimo pandemii świńskiej grupy.
        • j-k jestes większa menda 07.04.20, 08:25
          adam111115 napisał:
          > Już nawet mi cię żal się robi :) biedny chory człowiek...

jestes większa menda

jesli PrezesPan wybory zechce zorganizowac,

to one beda.

i nikt o tfoje, ani MOJE zdanie nie bedzie pytal.
        • no-popis Re: jest większa menda 07.04.20, 08:37
          adam111115 napisał:

> Już nawet mi cię żal się robi :) biedny chory człowiek...
          Nie zrozumiesz jak goły dziki, któremu było żal białego kolonisty, że musi chodzić w spodniach.
          Nie rozumiał i Ty też nie rozumiesz.
          Nie próbuj bo nie ma POtencjału aby zrozumieć, biedny chlopcze.

--
          Symboliczny koniec Gazety Wyborczej miał miejsce z dniem publikacji : „Włosi to naród osłów. Nie bądźmy jak Włosi”. To już jest brukowiec.
    • man_sapiens Menda pełna odpowiedzialności 07.04.20, 09:42
      Dzisiaj Bortniczuk Zagłosowaliśmy odpowiedzialnie, czasami wbrew własnemu sumieniu, wbrew własnym deklaracjom, tak jak ja, po to, aby rząd dysponował stabilną większością, poparciem w Sejmie, by nie doprowadzać do kryzysu politycznego.

Oczywiście. W poczuciu odpowiedzialności za własne stołki zagłosowali wbrew poczuciu przyzwoitości.
      Jest wojna z koronawirusem, to wyszli na wierzch polityczni szabrownicy.

--
      Mówimy - Lenin, a w domyśle - Partia, mówimy - Partia, a w domyśle - Lenin Majakowski
      Mówimy - Kaczyński a w domyśle Partia, mówimy Partia a w domyśle - Kaczyński misiewicze
        • lumpior Re: Menda pełna odpowiedzialności 07.04.20, 10:00
          Polityka to jednak ..łajdactwo,zakłamanie.A Gowin niech znika z polityki.Zrobił "A" i ..kapitulacja. Lider który opuszcza grupę,załoge to zdrajca. Teraz wspiera PiSlam? Żałosna,głupia propaganda.

--
          www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
          • no-popis Re: Menda pełna odpowiedzialności 07.04.20, 10:04
            lumpior napisał:

> Polityka to jednak ..łajdactwo,zakłamanie.A Gowin niech znika z polityki.Zrobił
            > "A" i ..kapitulacja. Lider który opuszcza grupę,załoge to zdrajca. Teraz wspie
            > ra PiSlam? Żałosna,głupia propaganda.
            No tak, mafia musi być zawsze razem.

--
            Symboliczny koniec Gazety Wyborczej miał miejsce z dniem publikacji : „Włosi to naród osłów. Nie bądźmy jak Włosi”. To już jest brukowiec.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka