Dodaj do ulubionych

Jakikolwiek rząd który powstanie po pisie

08.04.20, 08:48
powinien zdelegalizować tą faszystowską partię, a firerka i jego eunuchów skazać za wprowadzenie faszyzmu.
Czeka ten jakikolwiek rząd wiele lat pracy by pozbyć się pociotków tych durni, powsadzali swoich gdzie się dało, nie patrząc, na wykształcenie, nie patrząc na umiejętności.

PS Złotko, nopopisie, spróbuj jakoś profesjonalniej stosować podryw do mnie, ten nie działa.
Obserwuj wątek
  • stanpan Główny winowajca i czarny charakter, 08.04.20, 08:59
   siewca nienawiści, który podzielił Polaków na Tutsi i Hutu pozostanie bezkarny, bo nic nie podpisuje, choć o wszystkim decyduje-taki cwaniaczek z niego!


   --
   www.youtube.com/watch?v=s5TnSF04RCE&feature=youtu.be
   Tak, to ja zapijaczony_ryj,. na FK od co najmiej piętnastu lat!
   • czandra3 Re: Główny winowajca i czarny charakter, 08.04.20, 09:11
    Ryju, w kodeksie karnym istnieje coś takiego jak jeden z rodzajów sprawstwa, jako formy zjawiskowej przestępstwa. Sprawstwo kierownicze jest działaniem polegającym na kierowaniu wykonaniem czynu zabronionego przez inną osobę lub osoby - sprawców wykonawczych. Sprawca kierowniczy organizuje przestępstwo i kieruje działaniami jego wykonawców. Nie uczestniczy w realizacji planu, jednakże ma kontrolę nad działaniami przestępczymi, od jego decyzji zależy przebieg zdarzeń i zachowanie wykonawców przestępstwa. Może on też w każdym czasie zdecydować o przerwaniu akcji przestępczej.

    Brak pełnej kontroli nad zachowaniami bezpośrednich sprawców oznacza, że nie zachodzi sprawstwo kierownicze. W takim wypadku może jednak zachodzić podżeganie lub pomocnictwo, bądź jedno i drugie. Sprawstwo kierownicze może zostać popełnione przez pojedynczą osobę, bądź we współsprawstwie.

    I na podstawie tego kreaturę można oskarżyć.
    • inocom Udowodnij przed sądem, że Kowalski kierował 08.04.20, 10:31
     Udowodnij przed sądem, że Kowalski kierował prezydentem, premierem, ministrami, setką senatorów i prawie pięcioma setkami posłów. tylko się nie zdziw, jak cię odwiozą do Tworek.


     --
     "Rekordzistką pod względem liczby urodzonych dzieci jest rosyjska chłopka, Fiodorowa Wasiljewa, która w latach 1725 – 1765 urodziła 69 żywych dzieci. Była ona w ciąży 27 razy i wszystkie były mnogie. 16 razy urodziła bliźniaki, siedem razy trojaczki, czworaczki natomiast cztery razy. Ze wszystkich dzieci, dwójka zmarła"
  • no-popis wyciągnąć kasę ze SP to specjalność aktywistów PO 08.04.20, 11:11
   ...i ich rodzin.
   Konkret :
   "W piśmie do Kuczyńskiej-Budki, Zakład (Ubezpieczeń Społecznych) podaje konkretne daty od kwietnia do czerwca 2019 r., gdy kobieta z racji pobieranych zasiłków miała się rehabilitować oraz opiekować babcią. Co robiła w tym czasie? Tu ZUS także ma konkretną listę zarzutów. W dokumencie pojawia się wykaz imprez, w których wzięła udział żona polityka" - czytamy w "SE".

   Według dziennika, ich lista jest długa. W czasie gdy miała być niezdolna do pracy, Kuczyńska-Budka miała wziąć udział m.in. w koncercie w Sosnowcu, meczu siatkówki w Gliwicach czy święcie Solidarności w Gdańsku. "To nie wszystko. ZUS zarzuca też, że oddalała się z miejsca zamieszkania w trakcie pobierania zasiłku opiekuńczego z racji opieki nad babcią. W tym czasie kobieta odwiedziła Warszawę, gdzie gościła na gali jednego z dzienników oraz wzięła udział w Kongresie w Katowicach" - wylicza "Super Express"."
   A frajer podatnik zasiłek płaci.
   To ma być ta alternatywa u władzy ?   Czytaj więcej na RMF24.pl/fakty/polska/news-se-zona-borysa-budki-ma-oddac-zus-owi-ponad-13-tys-zl,nId,4428490#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

   --
   Symboliczny koniec Gazety Wyborczej miał miejsce z dniem publikacji : „Włosi to naród osłów. Nie bądźmy jak Włosi”. To już jest brukowiec.
   • buldog2 Re: Jakikolwiek rząd który powstanie po pisie 08.04.20, 16:40
    Podobne, to raz, ale jest także inne podejście do sprawy. Prof. Jan Hartman u D.Passenta w TOK FM zapostulował, żeby walczyć z PISem wszelkimi metodami, nawet jeśli będą zawierać nieścisłości i niekonsekwencje. Gorąco popieram.

    --
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
    • no-popis Re: Jakikolwiek rząd który powstanie po pisie 08.04.20, 18:26
     buldog2 napisał:

     > Podobne, to raz, ale jest także inne podejście do sprawy. Prof. Jan Hartman u D
     > .Passenta w TOK FM zapostulował, żeby walczyć z PISem wszelkimi metodami, nawet
     > jeśli będą zawierać nieścisłości i niekonsekwencje. Gorąco popieram.
     No to niech Hartman zorganizuje grupę polityczną z nim jako liderem oraz Tobą, wsk 175, erte, hrabią, zapijaczonym poranną kawą i ...wygra wybory lub przynajmniej zdobędzie kilka mandatów.
     Sądzę, że nawet w Tworkach przegrałby wybory bo tam wygrywa PO i PiS czyli POPiS.
     --
     Symboliczny koniec Gazety Wyborczej miał miejsce z dniem publikacji : „Włosi to naród osłów. Nie bądźmy jak Włosi”. To już jest brukowiec.
     • cotojest2020 Re: Jakikolwiek rząd który powstanie po pisie 08.04.20, 18:51
      Z kartą do głosowania wyborca ma odesłać Pocztą Polską oświadczenie z imieniem, nazwiskiem i numerem PESEL. Anonimowość twojego głosu i tajność wyborów przestanie istnieć a w ten sposób PiS będzie mógł zbudować bazę danych wszystkich osób, które zagłosowały, wraz z informacją jak zagłosowały.

      A to już jest totalitaryzm i totalna inwigilacja. Wystarczy zeskanować wszystkie karty do głosowania i powiązać informacje z nich z bazą PESEL, by mieć wgląd w kompletny przekrój poglądów, zwalniać ludzi z pracy i szykanować. Napuszczać służby i manipulować. Idealne warunki do rozwoju dyktatury. Być może temu ma służyć przeniesienie wiceministra z MON do Poczty Polskiej na stanowisko prezesa. Zagrożenie jest ogromne i realne.

      Jednocześnie można wygodnie fałszować głosy – bo w przypadku wyborów dla Kaczyńskiego najwygodniej byłoby wygrać w pierwszej turze. Kto zagwarantuje uczciwość wyborów bo na pewno nie PiS.

      przeczytane w necie

      --
      Nie trzeba kłaniać się okolicznościom,
      A prawdom kazać, by za drzwiami stały

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka