Dodaj do ulubionych

Liberalny totalitaryzm i Gruba Kresk uSroczyńskieg

19.04.20, 14:45
W audycji "Świat się chwieje" M.Sroczyńskiego w TOK FM mowa była dziś o najnowszej książce "Przedwojnie" Łukasza Hassliebe. Galopujący Major przedstawia wizję rządów liberałów, którzy odziedziczywszy po PISie instrumenty władzy totalitarnej zaprowadzają PISowskie bezprawie "na odwyrtkę".
"Wszystko co robi Kaczyński dziś, będzie usprawiedliwienie tego, co będą robić liberałowie w przyszłości" - mówi Major. Kłamie Major.

Zapewne świadom tego, że w mentalności liberalnej brak miejsca na totalitarne ciągotki, bo liberalizm jest ich zaprzeczeniem, Major przypisuje liberałom intencje i zachowania PISowskiego CBA czy Wszechrosyjskiej Komisji Nadzwyczajnej do Walki z Kontrrewolucją, Spekulacją i Nadużyciami Władzy. Co niespecjalnie dziwi, jako że przekonania liberalne Autor zamienił na lewicowe.
Jeszcze kilka postulatów można było podać explicite, nie w postaci zawoalowanej. Na przykład "grab zagrabione" czy "nienawiść to forma miłości na etapie przejściowym od burżuazyjnego liberalizmu do IV RP. («... ненависть — форма любви на переходном этапе от капитализма к коммунизму»). Czy "wojna lemingom, pokój chatom" («война дворцам мир хижинам») - to by pasowało do oczekiwanego rozwoju wydarzeń, w którym ktoś silny (armia?) zaprowadzi prawdziwy porządek. Jedynie słuszny, jak po zamachu majowym.

Jak się już powiedziało coś takiego, nie dziwi nic. Na pewno nie postulat Okrągłego Stołu i Front Jedności Narodu z przestępcami z PIS, których miejsce po wyroku sądu nie w ZK, a w rządzie, spółkach SP i kupowanych na potęgę limuzynach.

Las szubienic to nie marzenie liberalnej władzy, postawić go może tylko lud pisowski, na koniec zbuntowany przeciw swojemu panu i władcy, i stojącemu za nim murem e_PIS_kopatowi.
W sytuacji rozprawy z PISem tych, co przyjdą po PISie "lewica może przechwycić liberalnych wyborców, skoro potrafi to nawet Bosak." I nie tylko ich, dodajmy. Oczywiście cały lud pisowski, tak jak zrobił to Miller, ale i nawróconych polityków, aktywistów i działaczy PIS. Kiedy się popatrzy na kłamcę i oszusta Biedronia (którego kampanię finansował PIS), znikają wszelkie wątpliwości. W 1945-46 lewica w Niemczech przechwyciła SSmanów, co tak jakieś ABC. Wielki FJN Lewicy Razem z PISem przyszłością Narodu.

Środowisk liberalnych tam nie będzie, to "zaplute karły", reakcji czy czego tam. Teraz i zawsze.


Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka