Dodaj do ulubionych

Piszę pracę doktorską z wirusologii

21.04.20, 22:17
Pan Prezydent Andrzej D. stwierdził, że w trakcie gasnącej już pandemii koronawirusa.
Nawet nie wie, jak mnie to ucieszyło. Bo właśnie postanowiłem zrobić doktorat z wirusologii. Temat mojej pracy: "Wpływ Wydziału Propagandy KC PiS na rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19". Potem będzie kontynuacja w postaci patentu na propagandowe łgarstwo jako uniwersalny lek antywirusowy. Czy myślicie - jak ja - że za to będzie Nobel?

Jeszcze tylko szukam promotora, myślę, że na uczelni ryzyka za odpowiednio wysokie bógzapłać znajdzie się jakiś skuteczny.

--
Dojna zmiana. Podła zmiana. PiS
Obserwuj wątek
    • inocom Re: Piszę pracę doktorską z wirusologii 21.04.20, 23:59
      man_sapiens napisał:

> Pan Prezydent Andrzej D. stwierdził, że w trakcie gasnącej już pandemii koro
      > nawirusa
      .
      > Nawet nie wie, jak mnie to ucieszyło. Bo właśnie postanowiłem zrobić doktorat z
      > wirusologii. Temat mojej pracy: "Wpływ Wydziału Propagandy KC PiS na rozprzes
      > trzenianie się wirusa COVID-19". Potem będzie kontynuacja w postaci patentu na
      > propagandowe łgarstwo jako uniwersalny lek antywirusowy. Czy myślicie - jak ja
      > - że za to będzie Nobel?
      >
      > Jeszcze tylko szukam promotora, myślę, że na uczelni ryzyka za odpowiednio wyso
      > kie bógzapłać znajdzie się jakiś skuteczny.

Jak na razie XIX w. Gauß wystarcza do opisania pandemii.

• buldog2 Sursum cor... 22.04.20, 08:51
          Nie! Nie! Wróć!
          Nie corda. PISowskie wzmożenie obejmuje inne rejony.

man_sapiens napisał:

> inocom napisał:
          >
          > Coś ten Gauss nie chce zacząć symetrycznie opadać. Priapizm czy co?
          >

--
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
          Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
          Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
        • inocom Re: Piszę pracę doktorską z wirusologii 22.04.20, 10:18
          man_sapiens napisał:

> inocom napisał:
          >
          > Coś ten Gauss nie chce zacząć symetrycznie opadać. Priapizm czy co?

Krzywa już może nie opaść nigdy (tak jak grypa nie schodzi nigdy do zera), wirus może zmutować. Cały czas mogą się pojawiać nowe ogniska i nowe gausiki.
          Szacowany był na podstawie danych z pierwszych 29 dni. Pozwolił na wyznaczenie szczytu i mniej więcej okresu trwania zarazy w szczycie.
          Nawet twoje równania różniczkowe też nie oddają prawdziwego charakteru krzywej, a skoro tak to po co komplikować sprawę? Krzywa reprezentuje tylko wartości obserwowane. Cholera wie ilu ludzi jest nosicielami bezobjawowymi, niemniej całkowitą liczbę ludzi zarażonych w SZA będzie można szacować na milion. Co daje około 1/330 populacji. Z tego koło 3-5% umrze na wirusa tj. 30-50 tys. w SZA.
          AmenT.

Ty zakładałeś, że zachoruje każdy, a nie co trzechsetny obywatel. Nawet hiszpanka czy ebola nie zaraża 100% populacji. Takie coś nie opłaca się wirusowi.

--
          "Jarosław Kaczyński nie dba o Europę i świat. Dba tylko o Polskę".
          "Polska powinna funkcjonować jak normalny, przyjazny kraj. Powinny być rzeki, zieleń, powinniśmy móc zobaczyć słońce"
          Małgorzata Kidawa-Błońska, typowana na Prezydenta Polski przez totalnych.
            • inocom Re: Piszę pracę doktorską z wirusologii 22.04.20, 10:58
              pies.na.czarnych napisała:

> KC PiS odcięło cię od danych?

Tylko w totalnym, bezmyślnym czerepie mogło się takie coś narodzić.

Dane są ogólnie dostępne
              www.worldometers.info/coronavirus/country/us
              Słuchaj więcej TVN.

--
              Sadists just want to have fun ... and the Internet is their playground - Personality and Individual Differences 67 (2014) 97–102
              doi.org/10.1016/j.paid.2014.01.016
                • inocom Re: Piszę pracę doktorską z wirusologii 22.04.20, 11:17
                  pies.na.czarnych napisała:

> Tak, trzeba jednak umieć je interpretować co w twoim wypadku jest nie do osiągn
                  > ięcia.

Zachowujesz się, jak dziecko w piaskownicy :)
                  Czemu nie ma się co dziwić. W koncuś totalną jest.

Na przestrzeni 60 dni błąd oszacowania szczytu mam około 12 godzin. Nasz niedoszły doktorant podał 3 zależności bez sprawdzania czy oddają rzeczywistość. Co więcej jego teza jest niefalsyfikowana (brak choćby próby ślepej) czyli nie jest tezą naukową w myśl Karla Poppera.

Obawiam się, że doktorant skończy jak mgr Marek Goliszewski.

www.newsweek.pl/polska/marek-goliszewski-doktorat-szefa-bcc-newsweekpl/tmh0q8d
                  "Wpływ sposobu organizacji dialogu społecznego na efekty gospodarcze" zawiera obszerne cytaty bez podania ich źródła, przypisy są bardzo nieliczne, w bibliografii znajdują się liczne błędy, a Goliszewski nie przeprowadził żadnych badań, na których opierałyby się jego tezy.

www.newsweek.pl/polska/marek-goliszewski-prezes-bcc-bez-doktoratu-newsweekpl/p4secvn
                  Przeciw nadaniu prezesowi BCC tytułu doktora było 26 członków Rady, za opowiedziało się zaledwie trzech członków spośród 36 biorących udział w głosowaniu - podaje "Gazeta Wyborcza".

--
                  Sadists just want to have fun ... and the Internet is their playground - Personality and Individual Differences 67 (2014) 97–102
                  doi.org/10.1016/j.paid.2014.01.016
    • man_sapiens Erratum 22.04.20, 08:09
      man_sapiens napisał:
      > Jeszcze tylko szukam promotora, myślę, że na uczelni ryzyka
      >
      Rydzyka oczywiście. Radio najświętsze, jak mogłem się tak pomylić.

--
      Świat jest na wojnie z pandemią. W Polsce grasują szabrownicy. Polityczni szabrownicy
      • taniarada Tak myślałem 22.04.20, 10:25
        man_sapiens napisał:

> man_sapiens napisał:
        > > Jeszcze tylko szukam promotora, myślę, że na uczelni ryzyka
        > >
        > Rydzyka oczywiście. Radio najświętsze, jak mogłem się tak pomylić.
        >
        Bez Rydzyka dzień stracony.Także bez Kaczyńskiego.Oraz Szumowskiego .Zależy jaki jest przekaz dnia.Po co sięgasz po pisiorów ,których nienawidzisz.Szukaj promotorów wśród swoich.Lekarz Grodzki ,Kosiniak lub z twojej ulubionej Wolski.Od koloru do wyboru.Byczą się w sejmie lub w senacie .Wyślij im maila ,być może pomogą .Amen.
        • man_sapiens Re: Tak myślałem 22.04.20, 15:52
          taniarada napisał(a):

> Bez Rydzyka dzień stracony.

No cóż, to przecież wina Tuska. Ramen.

--
          Owsiak: Sie ma! - tysiące noworodków zawdzięczają mu życie
          Rydzyk: Ma sie! - Maybachem od bezdomnego fajnie mu się jeździ
    • qqazz Nawet IG Nobel może być w zasięgu 22.04.20, 10:14
      Ale konkurencja może być spora słuchając doniesień z UE.

pozdrawiam
      -- -- --
      www.youtube.com/watch?v=i5zRHc9lBJc
      www.youtube.com/watch?v=Ru_ko6pxQNw----
      "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
      • inocom Jak interpretujesz nagły ubytek 15 mln abonentów? 22.04.20, 11:27
        janja11 napisał(a):

> Oj na przekazach dnia pisiej władzy można zrobić całe studium manipulacji.
        > Fascynacja pisich towarzyszy sowiecką szkołą propagandy, bardzo oczywista.

Jak interpretujesz nagły ubytek 15 mln abonentów w Chinach? Ludziom (dokładnie 1% populacji) się nagle telefony znudziły?

--
        https://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201911/1574349997_795yxh_600.jpg
    • inocom Re: Piszę pracę doktorską z wirusologii 23.04.20, 20:27
      man_sapiens napisał:

> Pan Prezydent Andrzej D. stwierdził, że w trakcie gasnącej już pandemii koro
      > nawirusa
      .
      > Nawet nie wie, jak mnie to ucieszyło. Bo właśnie postanowiłem zrobić doktorat z
      > wirusologii. Temat mojej pracy: "Wpływ Wydziału Propagandy KC PiS na rozprzes
      > trzenianie się wirusa COVID-19". Potem będzie kontynuacja w postaci patentu na
      > propagandowe łgarstwo jako uniwersalny lek antywirusowy. Czy myślicie - jak ja
      > - że za to będzie Nobel?
      >
      > Jeszcze tylko szukam promotora, myślę, że na uczelni ryzyka za odpowiednio wyso
      > kie bógzapłać znajdzie się jakiś skuteczny.
      >

Jak postępy?

--
      Jako społeczeństwo bardzo potrzebujemy platformy, która nie decyduje się banować ludzi odbiegających od mentalności tłumu - Mikhaila Peterson.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka