Dodaj do ulubionych

Do wiernych towarzyszy PIS

24.04.20, 20:43
Do wiernych towarzyszy PIS list Giertycha.
"List do Członków, Sympatyków i posłów Prawa i Sprawiedliwości oraz do urzędników, policjantów, prokuratorów czynnie wspierających obecną władzę.
(...)
Działacze PiS od roku 2015 są wynagradzani stanowiskami w spółkach SP dla wszystkich swoich znajomych, rodziny etc. Myślicie, że Kaczyński Was w ten sposób przekupywał? Nic bardziej błędnego. On zbierał haki na tych, których kochacie, aby móc Was później szantażować. Sami wiecie, że za wami wszystkimi stąpa CBA, ABW i prokuratura. Nikomu nic nie robi póki jest z PiS, ale jest to narzędzie szantażu i sposób kontrolowania was. Kaczyński chce zamienić swoją partię w mafię, aby ją łatwiej kontrolować.

Macie teraz ostatnią okazję, aby sprzeciwić się nadchodzącej dyktaturze. Jeżeli tego nie zrobicie to będziecie tego żałować do końca życia, gdyż albo (co jest bardziej prawdopodobne) odpowiecie za to wieloletnim więzieniem, albo staniecie się do końca dni członkami nomenklatury upadającego Państwa z archaicznym satrapą na czele. Wybór należy do was.

Roman Giertych"

www.facebook.com/pages/category/Politician/Roman-Giertych-strona-oficjalna-215392231834473/
Obserwuj wątek
  • buldog2 Re: Do wiernych towarzyszy PIS 25.04.20, 07:46
   Nie.
   Trwająca wiele dekad podupadająca satrapia w stylu Franco nie jest możliwa. Rujnowana przez PIS gospodarka już podupada, a rozsypie się najpóźniej w przyszłym roku. Nie będzie pieniędzy ani na łapówki dla ludu, odprawy w spółkach SP staną się mniej warte, nawet mniej będzie limuzyn do rozbicia, ministrantów i misiewiczów do rozprawiczania. Słodkie życie PISowców przepadnie.
   Nie będzie dekad pod panowaniem PISu, upadek już widać w deficycie budżetowym, kursach walut i cenach na sklepowych półkach. Za chwilę w urzędach pośrednictwa pracy. Wariant z wieloletnim więzieniem jest nieco bardziej prawdopodobny, zależy od zgody politycznej tych, co przyjdą po upadku PIS. Tylko że akurat ci, z którymi obecnie trzyma Giertych, już mówią o potrzebie zrozumienia i pojednania z przestępcami. No to jakie więzienie? Giertych kłamie.
  • ktos_z_kosmosu Re: Do wiernych towarzyszy PIS 25.04.20, 08:14
   Szybko się zorientował.
   Kosmos już dalej jak rok temu apelował.
   Nie punktujcie polityków, bo im skoczycie na pukiel. Oni ochronią się wolą suwerena. Punktujcie, odnotowujcie i o tym informujcie pomagierów tych polityków. Tych, którzy łamią prawo wykonując polecenia, czy to na gębę, czy na bazie ustawy/uchwały. Niech wiedzą, że to oni, a nie politycy będą Oskarżeni, Osądzeni, Osadzeni i że czas kary się zbliża.
   Że jeszcze sięgnę do historii.
   Pani minister kierowniczce poleciała do ustawy dopisać dwa wyrazy, pani kierowniczka wykonała. W konsekwencji pani minister trafiła w domowe pielesze, a pani kierowniczka na sześć lat do pierdla.
   Niestety, gadu gadu, ale jakoś w tym kraju brakuje tych, którzy systematycznie, skutecznie i precyzyjnie gotowi są prowadzić względem PiS sługusów polityki trzy razy O.
  • asdfg2018 Re: Do wiernych towarzyszy PIS 27.04.20, 14:33
   Dla funkcyjnych różnych ,w tym pisiorów powinno być w przyszłości sądowe nadzwyczajne złagodzenie kary i zachowanie majątku jego , oraz majątku współmałżonaka , konkubiny/enta , kochanki/ka jeżeli TERAZ/!!!/ , powtarzam TERAZ /!!!/przejdzie jeden/na z drugim na stronę demokratycznego państwa prawa i publicznie tzn w mediach kopnie deliktowego Kulawego starca w @upę z wszelkimi konsekwencjami .
   Teraz !!!

   -
   " Bakterie kałowe i pałeczki E. coli można znaleźć w... wodzie święconej. Do takich wniosków doszli austriaccy badacze. Czy tak jest i w polskich kościołach? Sanepid nie wie, gdyż nie ma do nich wstępu. "
   • taniarada Dzisiaj trollik pisze pod drugim nikiusiem 27.04.20, 14:40
    asdfg2018 napisał(a):

    > Dla funkcyjnych różnych ,w tym pisiorów powinno być w przyszłości sądowe nadzwy
    > czajne złagodzenie kary i zachowanie majątku jego , oraz majątku współmałżonaka
    > , konkubiny/enta , kochanki/ka jeżeli TERAZ/!!!/ , powtarzam TERAZ /!!!/przejd
    > zie jeden/na z drugim na stronę demokratycznego państwa prawa i publicznie tzn
    > w mediach kopnie deliktowego Kulawego starca w @upę z wszelkimi konsekwencjami
    > .
    > Teraz !!!
    >
    > -
    > " Bakterie kałowe i pałeczki E. coli można znaleźć w... wodzie święconej. Do ta
    > kich wniosków doszli austriaccy badacze. Czy tak jest i w polskich kościołach?
    > Sanepid nie wie, gdyż nie ma do nich wstępu. "
    Co jest pkt4a zablokowali ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka