Dodaj do ulubionych

Kaczyński, obiecuję że nie bedę cię czepiał

29.04.20, 17:56
przez sześć miesięcy, o ile, oczywista oczywistość, dasz zatrudnienie w jakiejś spółce skarbu państwa, z pensją co najmniej trzydzieści srebrników miesięcznie, no i zupa regeneracyjna z wkładką, codziennie, żeby nie było, a ja ze swojej strony nic na ciebie nie będę pisał, w ogóle zapomnę o tobie na pół roku, to co umowa stoi, tylko muszę ją mieć na piśmie potwierdzoną przez ośmiu prawników, bo sam rozumiesz.

oko.press/goss-2020/?u=true
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Kaczyński, obiecuję że nie bedę cię czepiał 29.04.20, 18:09
      czandra3 napisał:

> przez sześć miesięcy, o ile, oczywista oczywistość, dasz zatrudnienie w jakiejś
      > spółce skarbu państwa, z pensją co najmniej trzydzieści srebrników miesięcznie
      > , no i zupa regeneracyjna z wkładką, codziennie, żeby nie było, a ja ze swojej
      > strony nic na ciebie nie będę pisał, w ogóle zapomnę o tobie na pół roku, to co
      > umowa stoi, tylko muszę ją mieć na piśmie potwierdzoną przez ośmiu prawników,
      > bo sam rozumiesz.
      Sądzę, że Tobie by zapłacił abyś nie rezygnował i dalej pisał o nim.
      Gdybyś nie zrozumiał tego co napisałem, jest to niemal pewne, to zapytaj a wyjaśnię Ci dlaczego .
    • taniarada Nie nie nie rezygnuj 29.04.20, 18:15
      czandra3 napisał:

> przez sześć miesięcy, o ile, oczywista oczywistość, dasz zatrudnienie w jakiejś
      > spółce skarbu państwa, z pensją co najmniej trzydzieści srebrników miesięcznie
      > , no i zupa regeneracyjna z wkładką, codziennie, żeby nie było, a ja ze swojej
      > strony nic na ciebie nie będę pisał, w ogóle zapomnę o tobie na pół roku, to co
      > bo sam rozumiesz.
      >
      Kaczyński wraz z kotem codziennie rano czytają to forum ,z zapartym tchem.
      • no-popis Re: Nie nie nie rezygnuj 29.04.20, 18:16
        taniarada napisał(a):

> czandra3 napisał:
        >
        > > przez sześć miesięcy, o ile, oczywista oczywistość, dasz zatrudnienie w j
        > akiejś
        > > spółce skarbu państwa, z pensją co najmniej trzydzieści srebrników miesi
        > ęcznie
        > > , no i zupa regeneracyjna z wkładką, codziennie, żeby nie było, a ja ze s
        > wojej
        > > strony nic na ciebie nie będę pisał, w ogóle zapomnę o tobie na pół roku,
        > to co
        > > umowa stoi, tylko muszę ją mieć na piśmie potwierdzoną przez ośmiu prawn
        > ików,
        > > bo sam rozumiesz.
        > >
        > Kaczyński wraz z kotem codziennie rano czytają to forum ,z zapartym tchem.
        Myśliciela :) Czandrę namiętnie :)
    • qqazz Niewłaściwy adresat posta 29.04.20, 18:18
      powinien być: Wojciech Legawiec.

pozdrawiam

czandra3 napisał:

> bo sam rozumiesz.
      >
      > oko.press/goss-2020/?u=true
      >
    • no-popis to POdobnie jak u kolegów Tuska 29.04.20, 18:26
      www.se.pl/wiadomosci/polityka/przyjaciel-donalda-tuska-dostal-18-zlotych-mln-odprawy-aa-usAy-wSHL-DSCn.html
      A tu 7 000 000 zł dla kolegi Tuska:
      Po tym, jak Krzysztof Kilian podał się do dymisji z funkcji prezesa PGE, nie brakowało komentarzy dotyczących ogromnej odprawy (ok. 7 milionów złotych), jaką on i jego współpracownicy dostali na pożegnanie za 15 miesięcy pracy. Jak wynika z fragmentu nagranej rozmowy Pawła Grasia (sekretarz PO) z Jackiem Krawcem (prezes Orlenu), właśnie owa odprawa była głównym powodem zatrudnienia w PGE Kiliana - dobrego kolegi Donalda Tuska jeszcze z czasów KLD.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka