Dodaj do ulubionych

Ile pieniędzy wypłacono?

29.04.20, 23:55
Ile pieniędzy wypłacono, umorzono składek, podatków itd. firmom ponoszącym straty po zatrzymaniu gospodarki? W ramach tarczy - jednej, drugiej, trzeciej i co tam jeszcze.


--
Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: Ile pieniędzy wypłacono? 30.04.20, 00:39
   "Rydzyk sprzedaje CUDOWNE krzyże na walkę z koronawirusem. Za 22 zł można kupić drewniany krzyż św. Zachariasza, zwany również krzyżem morowym. „Wobec szerzącej się dziś epidemii warto jest przypomnieć sobie ten zapomniany kult”.
   koduj24.pl/rydzykowi-ciagle-malo-ruszyla-sprzedaz-…/
   Tadeusz Rydzyk nie ustaje w poszukiwaniach zwiększenia dochodów swoich rozlicznych przedsięwzięć. Przypomnijmy, że niedawno „Rydzyk znalazł sposób na zebranie pieniędzy dla swoich mediów – sprzedaje maseczki i przyłbice”. Teraz „rozszerzył asortyment”. W sklepiku fundacji .....


   --
   Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych Re: Ile pieniędzy wypłacono? 30.04.20, 09:01
   Maseczki, które przyleciały antonowem z Chin, nadają się na śmietnik. Amerykanie nie dopuścili ich do obrotu
   wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,25909025,maseczki-ktore-przylecialy-antonowem-nadaja-sie-na-smietnik.html#s=BoxOpImg5
   --
   Uwaga szczur!
   • behemot17-13 Re: Ile pieniędzy wypłacono? 30.04.20, 09:41
    Nie podważaj sukcesu.Ile było radochy gdy samolocik machał skrzydłami, ile było radości, entuzjazmu w oczach premiera, ile w tvpis lukru się posypało. Nawet Gierek otwierając trasę średnicową nie miał takiego brania. Panie Morawiecki, dziękujemy za wszystkie łaski które nas spotkały, gdyby nie pana maska, to nie wiem co z tą Polską by się działo, żeby jeszcze ten nos nieco zmalał, byłoby cudownie.

    --
    "po co iść tropem tego, co się już skończyło ?" <*> ci co weszli na szczyt, widzieli świat z góry. niestety, niektórzy zamiast zejść powoli, stoczyli się na łeb i szyję.<*> "Przód tej wypowiedzi leci do tyłu czyli bokiem w dół czy jakoś tak."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka