Dodaj do ulubionych

Już wiem dlaczego Adrian nosi origami z ręcznika p

30.04.20, 09:05
Już wiem dlaczego Adrian nosi origami z ręcznika papierowego od żony na twarzy ;).

Maseczki, które przyleciały antonowem z Chin, nadają się na śmietnik. Amerykanie nie dopuścili ich do obrotu

Potwierdzają się ubiegłotygodniowe ustalenia "Wyborczej": miliony maseczek sprowadzonych z Chin przez KGHM nie mają żadnych certyfikatów jakości, a rząd USA nie dopuścił ich do obrotu. Dla służby zdrowia są bezużyteczne. W ich sprowadzanie zaangażowani byli Chińczycy.
wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,25909025,maseczki-ktore-przylecialy-antonowem-nadaja-sie-na-smietnik.html#s=BoxOpImg5
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: Już wiem dlaczego Adrian nosi origami z ręczn 30.04.20, 09:42
   Bedzie trochę dłużej, proszę Państwa, ale temat interesujący i świeży jeszcze... Kurwizyjne TVP Info przez tydzień dostawało orgazmu 12 razy na dobę.
   Wszyscy pamiętamy tych trzech dżentelmenów ze zdjęcia, witających na lotnisku z prawie tzw. honorami państwowymi "450 ton maseczek z Chin"
   Jeden z nich to niejaki Chludziński, pisuarowy nominat na prezesa KGHM.
   "Na Twitterze chwalił się: „Zorganizowanie tak dużej operacji związanej z kupnem i transportem sprzętu medycznego było możliwe dzięki pomocy Andrzeja Dudy. Po dzisiejszej rozmowie z Prezydentem mogę zapewnić, że do Polski przylecą kolejne samoloty ze sprzętem potrzebnym do walki z koronawirusem”.
   Udało nam się dotrzeć do kulis początku operacji ściągania przez miedziowy koncern transportów środków ochronnych. Wbrew twierdzeniom Chludzińskiego za tą operacją nie stał wcale prezydent Andrzej Duda, ale niewielka, działająca w Polsce od 17 lat Fundacja Chińsko-Polskiej Wymiany Gospodarczej i Kulturalnej „Sinopol”.
   W aferze, bo tak można to już z grubsza nazwać, ściągnięcia do Najjaśniejszej owych maseczek, pojawiają się jakieś dziwnie znajome nazwiska ... Jest niejaki Falenta, jego szwagier Rybka /tez skazany w aferze podsłuchowej/, jest tez niejaki Piotr Kozłowski - były poseł Samoobrony, a w czasie rządu koalicji PiS-LPR-Samoobrona szef gabinetu politycznego ministra budownictwa Andrzeja Aumillera.
   I teraz, proszę Państwa, samo "gęste"
   Wspomniany prezes "Chludziński na antenie TVP Info zapewniał, że „sprowadzony sprzęt posiada wszelkie dokumenty zgodne z zaleceniami UE w kontekście czasu epidemii”. Chwalił się certyfikowaniem przez amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA).
   – Jeśli także Amerykanie używają tych masek i zrobili dopuszczenie do ich używania, a mają zdecydowanie bardziej restrykcyjne normy, to jest również potwierdzenie tego, że produkty są godne zaufania – przekonywał."
   Dziennikarze sprawdzili ów "certyfikat FDA".
   " „Niniejszy certyfikat jest jedynie powiadomieniem o zarejestrowaniu wyrobu medycznego. Nie stanowi on żadnych gwarancji i nie może być podstawą jakichkolwiek oświadczeń ani gwarancji” – można na nim przeczytać drobnym drukiem. Prezes Chludziński mówił nieprawdę."
   Czyli, proszę Państwa:
   "Miliony maseczek sprowadzonych z Chin przez KGHM nie mają żadnych certyfikatów jakości, a rząd USA nie dopuścił ich do obrotu. Dla służby zdrowia są bezużyteczne."
   Zakończmy raz jeszcze panem Prezesem od miedzi:
   "– Operacja nie była łatwa, wymagała zaangażowania niestandardowych środków i dużej pracy – mówił 9 kwietnia na antenie TVP Info prezes KGHM Marcin Chludziński".
   Czekamy na dalsze transporty !!! Niech żyje Przyjaźń Polsko-Chinska !!!
   Niech żyje !!!
   Niech żyje !!!
   Niech żyje !!!
  • pies.na.czarnych Re: Już wiem dlaczego Adrian nosi origami z ręczn 30.04.20, 09:59
   Papierową maseczkę Dudzie zrobiła pierwsza dama. "Śmieją się, że to papier toaletowy, ale to nieprawda"
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25909422,papierowa-maseczke-dudzie-zrobila-pierwsza-dama-smieja-sie.html?utm_campaign=amtpc_FB_Gazeta&fbclid=IwAR0PN3I6OODz3mgEwnQxj3vTE7Nuvn4Rd_W6WzJLHarXat1WzM35rPrjS0U

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka