Dodaj do ulubionych

A panprezyden się teraz chwali, chwali siebie i

01.05.20, 10:20
Rządy PiS.
Mówi jaki on to jest dobry i pracowity, jak ciężko walczy o dobro nas Polaków.
Jeszcze tylko brakuje by sam powiedział, że jest najlepszym prezydentem na świecie!
Obserwuj wątek
    • krzy-czy Re: A panprezyden się teraz chwali, chwali siebie 01.05.20, 21:13
      może to zxabrzmi smutno, ale w obecnej sytuacji ma on wygraną w wyborach w kieszeni.
      może nawet w 1 rundzie.
      owszem, w przypadku przesunięcia terminu wyborów o kilka miesięcy może się jego przewaga posypać. w przypadku rozpierduchy w jego obiecankach, ale pisiory zrobią wszystko żeby wypełnić jego cacanki.
      dziś naobiecywał się tyle że że tzw.seweryn z wywieszonymi jęzorami popędzi oddać na niego głos.
      skąd będą te pieniądze seweryna nie obchodzi.
      żeby się moje słowa w g..o zamieniły.
      • stanpan 1 godz 20 min z głowy jak twierdzi Jojo 02.05.20, 11:07
        A między banerami w studio Gadzinówki sprytnie ukryty promter od którego to panprezybent wzroku nie mógł oderwać.
        Qrwski to bardzo sprytnie wymyślił, a kamerzyści sprytnie pokazywali z boku i z oddali tak, że to urządzenie nie buło widoczne w przerwie między banerami w którą pan prezydent bez przerwy się wpatrywał.
        Wyjątkowo wredna manipulacji PiSiej ferajny.
        • adria231 Re: 1 godz 20 min z głowy jak twierdzi Jojo 02.05.20, 13:10
          Przez 5 lat tę dudę oglądaliśmy .Oglądaliśmy tę dudę i jej "wielkość"przy biurku Trumpa.
          To pajacyk pociągany za sznurki. Pisiarni jest potrzebny, bo nie boi się ułaskawiać przestępców jeszcze przed wyrokiem. Nam , obywatelom do niczego jeszcze nie przysłużył się....
        • haen2010 Re: Nie musi mówić 02.05.20, 06:59
          Pakiety to pryszcz. Po 24h COVID na papierze obumiera z braku pożywki. Ale te 200 tys liczących pakiety tygodniami to jakby nasi Kamikaze. Boski, pisowski wiatr. Dobrze, że nazwiska są znane. Trzeba tego unikać jak święconej wody. Ja już małżonka takiej pani przestrzegłem - niech się lepiej do mnie nie zbliża.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka