Dodaj do ulubionych

To tak na dobranoc, proszę Państwa

03.05.20, 00:52
To tak na dobranoc, proszę Państwa ...
"Na skrzynki mailowe dolnośląskich działaczy "Solidarności" przyszły oferty kupna maseczek i płynów do dezynfekcji. Ofertę wysyłano z adresu dolnośląskiej "Solidarności". Przedstawiciel handlowy przedstawił się z imienia i nazwiska - jest to były wrocławski radny i poseł PiS Piotr B., kojarzony z aferą PCK. W lutym do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko niemu i innym politykom tej partii. Prokuratura uznała, że wyprowadzili z tej organizacji nawet na 3 ml zł - przypomina "Wyborcza".
Piotr B. handluje maseczkami i płynem do dezynfekcji z ramienia firmy Woodhome. Firm z taką nazwą jest w Polsce kilka, ale jedną z nich - w Starym Wiązowie - prowadzi ją Jacek Augustyn, a Woodhome-Bis w pobliskim Wiązowie - Rafał Kłósek. Obaj byli związani z PiS i znają się z byłym posłem Piotrem B.
Augustyn w lipcu 2018 r., jako prezes Centrozłomu (spółki KGHM), nietrzeźwy wjechał służbową limuzyną na torowisko tramwajowe i zasnął. Miał dwa promile alkoholu we krwi.
Dlaczego "Solidarność" zaangażowała się w pomoc w sprzedaży asortymentu oferowanego przez Piotra B.? - Nie ma w tym nic zdrożnego. Piotr B. zwrócił się do nas z prośbą o rozesłanie maila, to pomogliśmy. A tego towaru przecież brakowało wtedy na rynku - mówi Kazimierz Kimso, szef dolnośląskiej "Solidarności"
Ciekawe gdzie jest ten od Kacperka??

wiadomosci.onet.pl/wroclaw/afera-pck-oskarzony-byly-posel-pis-handluje-maseczkami/p189q9h?fbclid=IwAR1QRCAnEMbhypGI_NNEU8pl0emQVyDtJQwKDru_ULRXdJdNOg8kWq2Z1jA
--
Uwaga szczur!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka