Dodaj do ulubionych

Stabilizacja czy dezinformacja albo manipulacja?

05.05.20, 16:47
Pisiewicze twierdza, że pandemia w Polsce została opanowana, jest pod kontrolą i nastąpiła stabilizacja.
Sprawdzam. Jest strona, która w przejrzysty sposób pokazuje sytuację w różnych krajach. Zobaczmy sobie całkowitą liczbę zdiagnozowanych i podanych do wiadomości przypadków.
W Polsce ilość przypadków stale rośnie i szybkość przyrostu nie maleje. I to pisiewicze nazywają "stabilizacją".
W sąsiednich krajach jest inaczej. Na przykład w Austrii lub we Francji, w Niemczech, w Czechach przyrost ilości zachorowań wyraźnie hamuje i szybkość przyrostu wyraźnie maleje.
Dodajmy jeszcze, że liczba testów przeprowadzanych dziennie w tych krajach jest wielokrotnie większa niż w Polsce i stale rośnie a w Polsce maleje (przynajmniej liczba podanych do wiadomości testów).
Obserwuj wątek
  • taniarada Re: Stabilizacja czy dezinformacja albo manipulac 05.05.20, 17:39
   Nie ma takiego czegoś jak stabilizacja i spadek zachorowań.To będzie trwało długo .Jak my sami nie będziemy przestrzegać zasad ochrony. Także w Niemczech . COVID-19. Faktyczna liczba zarażonych koronawirusem może być dziesięciokrotnie wyższa od oficjalnych danych – wynika z badań naukowców z Uniwersytetu w Bonn.
   Według wirusologa prof. Hendrika Streecka i jego zespołu liczba zarażonych koronawirusem Niemczech może wynosić 1,8 mln osób. Oficjalne dane Instytutu Roberta Kocha (RKI) mówią o 163 tys. zakażonych i 6,7 tys. ofiar śmiertelnych (stan z niedzieli 3 maja). Przedstawiciele Instytutu również wielokrotnie podkreślali, że faktyczna liczba zachorowań może być znacznie wyższa. www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-niemczech-naukowcy-liczba-zakazonych-10-razy-wyzsza-od-oficjalnych-danych-6507121827596417a&ved=2ahUKEwiJtvD9hZ3pAhXq8KYKHUz_BS0QqOcBMAF6BAgQEAM&usg=AOvVaw0ZHJTzXNxKgEwmtw3HhdXb&cshid=1588693154114
   • man_sapiens Re: Stabilizacja czy dezinformacja albo manipulac 05.05.20, 18:51
    taniarada napisał(a):

    > Nie ma takiego czegoś jak stabilizacja i spadek zachorowań.To będzie trwało
    > długo .

    No co ty powiesz! Jak tak możesz, przecież Wydział Propagandy KC PiS ogłasza, że wszystko u nas pod kontrolą.
    I porównaj, proszę, załączone przeze mnie wykresy. Czesi i Niemcy zastanawiają się jak i bardzo ostrożny sposób osłabiać ograniczenia. Także Austria, gdzie sytuacja najwyraźniej jest pod kontrolą.
   • man_sapiens Re: Stabilizacja czy dezinformacja albo manipulac 05.05.20, 22:30
    buldog2 napisał:

    > Może chodzi o stabilizację pierwszej pochodnej (po czasie, oczywiście dodatniej
    > ). A może drugiej czy którejś... Kto tam nadąży za umysłem prezesa?
    >

    Suponujesz, że Jarosław K., I Prezes KC PiS, wie, co to jest pochodna? Gdyby tak było, to nie byłoby interwencji towarzysza z PZPR w sprawie jego dopuszczenia do matury.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka