Dodaj do ulubionych

Wygląda na to, że Gowin dogadał się z KO

05.05.20, 19:51
Wygląda na to, że Gowin dogadał się z KO i to bardziej niż się spodziewałem.
W Senacie pisiaki stają na głowie, żeby nie dopuścić do głosowania nad ustawą kopertową. To, że senacie przegrają to nic nowego i dotychczas pisiewicze robili co mogli, żeby ustawa jak najszybciej wróciła do sejmu - wtedy w sejmie przegłosowaliby Senat i już. Zmiana teraz - chcą, żeby senat nie głosował nad ustawę, przez co przeszłaby ona bez głosowania w sejmie.

Według mnie oznacza to, ż KO dogadała się z Gowinem (a tzw. służby + Pegasus oznaczaja, że Jarosław K. zna szczegóły):
- KO z Gowinem odrzuca w Sejmie ustawę kopertową
- PO z Gowinem odwołuje Witek i robi marszałkiem np. Gowina
- PO z Gowinem zgłasza wotum nieufności, odwołuje rząd Jarosława K. (pardon, miałem napisać Mateusza M.)
- PO z Gowinem wybiera rząd koalicyjny z jakimś technokratycznym premierem
- nowy rząd ogłasza stan klęski żywiołowej
- wybory prezydenckie zostają automatycznie przesunięte na co najmniej jesień (a nawet później, jeżeli Sejm będzie przedłużać stan klęski)

Co może zrobić Jarosław K. jeżeli nie uda się zwloką w Senacie?
Najprostszy sposób to sparaliżowanie systemu do głosowania w senacie przez pisiackich tajniaków. Jeżeli nie - to wprowadzenie stanu wojennego natychmiast. Robi się ciekawie.

Ucieczka w nowe wybory parlamentarne - robi się coraz bardziej prawdopodobna. Widać już nadchodzący wielki, niespotykany dotąd kryzys (niektórzy ekonomiści przewidują spadek PKB w USA o nawet 30%, w UE może trochę mniej, w Polsce min. 10%). Czyli rząd czeka bardzo ciężka, bardzo trudna i niewdzięczna praca. A pisiewicze są u władzy dla koryta.
Obserwuj wątek
    • j-k bzdety... 05.05.20, 19:56
      man_sapiens napisał:
      chca żeby senat nie głosował nad ustawę,

bzdety

postanowienia Senatu maja tylko glos doradczy.

na jutrzejszym posiedzeniu Sejm odrzuci postanowienia Senatu i przeforsuje wlasny projekt Ustawy.
    • no-popis Re: Wygląda na to, że Gowin dogadał się z KO 05.05.20, 19:59
      man_sapiens napisał:

> Wygląda na to, że Gowin dogadał się z KO i to bardziej niż się spodziewałem.
      > W Senacie pisiaki stają na głowie, żeby nie dopuścić do głosowania nad ustawą k
      > opertową. To, że senacie przegrają to nic nowego i dotychczas pisiewicze robili
      > co mogli, żeby ustawa jak najszybciej wróciła do sejmu - wtedy w sejmie przegł
      > osowaliby Senat i już. Zmiana teraz - chcą, żeby senat nie głosował nad ustawę,
      > przez co przeszłaby ona bez głosowania w sejmie.
      >
      > Według mnie oznacza to, ż KO dogadała się z Gowinem (a tzw. służby + Pegasus o
      > znaczaja, że Jarosław K. zna szczegóły):
      > - KO z Gowinem odrzuca w Sejmie ustawę kopertową
      > - PO z Gowinem odwołuje Witek i robi marszałkiem np. Gowina
      > - PO z Gowinem zgłasza wotum nieufności, odwołuje rząd Jarosława K. (pardon, mi
      > ałem napisać Mateusza M.)
      Obyś miał racje ale zaPOminasz, że PSL i SLD to nie jest PO. MEgalomania już dawno POwinna Was lemingi opuścić. To se ne vrati ! Ale wizję ogólną popieram reszta to Twoje , leminże marzenia
    • iza.bella.iza Re: Wygląda na to, że Gowin dogadał się z KO 05.05.20, 22:54
      man_sapiens napisał:

> Wygląda na to, że Gowin dogadał się z KO i to bardziej niż się spodziewałem...

> Według mnie oznacza to, ż KO dogadała się z Gowinem (a tzw. służby + Pegasus o
      > znaczaja, że Jarosław K. zna szczegóły):
      > - KO z Gowinem odrzuca w Sejmie ustawę kopertową
      > - PO z Gowinem odwołuje Witek i robi marszałkiem np. Gowina
      Zgoda.

> - PO z Gowinem zgłasza wotum nieufności, odwołuje rząd Jarosława K. (pardon, mi
      > ałem napisać Mateusza M.)
      > - PO z Gowinem wybiera rząd koalicyjny z jakimś technokratycznym premierem
      > - nowy rząd ogłasza stan klęski żywiołowej

Nigdy w życiu! Niech PiS trwa jako rząd mniejszościowy i się wykrwawia aż zdechnie. Dlaczego miałby nowy rząd sprzątać ten gowinowaty burdel podczas, gdy pisory w opozycji gryzłby go szargały i znów rośli w siłę?
        • j-k bzdety, hloopcze... 05.05.20, 23:20
          buldog2 napisał:
          > W pełni popieram.

w sytuacji, gdy PiS straci wiekszosc, to podda sie do dymisji, beda zarzadzone nowe wybory i PiS znowu je wygra uzyskujac samodzielnie wiekszosc

z tego prostego powodu, ze oPOzycja w PL nie istnieje i PO nikt nie uwierzy.
            • j-k nadal bzdety, hloopcze... 06.05.20, 01:05
              buldog2 napisał:
              > Domyślam się, będzie konstruktywne wotum nieufności.

niewykluczone

jedno jest pewne: - PiS wladzy nie odda i bledu z 2007 nie powtorzy.

Buenas Noches.
          • eiran Re: bzdety, hloopcze... 06.05.20, 08:09
            j-k napisał:

> w sytuacji, gdy PiS straci wiekszosc, to podda sie do dymisji,

PiS się nigdy nie poddaje, nawet do dymisji, do której można się - co najwyżej - podać.

> beda zarzadzone
            > nowe wybory i PiS znowu je wygra uzyskujac samodzielnie wiekszosc
            > z tego prostego powodu, ze oPOzycja w PL nie istnieje i PO nikt nie uwierzy.

"doktorek" ma tę przewagę, że zna przyszłość. Już w marcu na przykład wiedział, że w najpóźniej w kwietniu PiS przesunie wybory.
      • taniarada Naiwna jak dziecko 05.05.20, 23:48
        iza.bella.iza napisała:

> man_sapiens napisał:
        >
        > > Wygląda na to, że Gowin dogadał się z KO i to bardziej niż się spodziewał
        > em...
        >
        >
        > > Według mnie oznacza to, ż KO dogadała się z Gowinem (a tzw. służby + Peg
        > asus o
        > > znaczaja, że Jarosław K. zna szczegóły):
        > > - KO z Gowinem odrzuca w Sejmie ustawę kopertową
        > > - PO z Gowinem odwołuje Witek i robi marszałkiem np. Gowina
        > Zgoda.
        Gdzie zgubiłaś iza witię ?Porozumienie ma więcej do stracenia niż PIS.Już drugi raz taki numer kręci Gowin.Myślisz że robi się coraz bardziej wiarygodny?
        >
      • taniarada A jak byś ty to rozegrał ? 05.05.20, 23:53
        sverir napisał:

> "Według mnie oznacza to, ż KO dogadała się z Gowinem"
        >
        > A moim zdaniem oznacza to tylko tyle, że nadal nie są pewni swojej większości w
        > Sejmie i nie chcieli ryzykować. A jutro i tak Gowin zagłosuje za ustawą o pseu
        > dowyborach.
        >
        Przecież pandemia się szybko nie skończy .Kiedy byś chciał wyborów?Są kandydaci ,każdy ma wyrobione zdanie .
        • no-popis Re: A jak byś ty to rozegrał ? 06.05.20, 05:27
          taniarada napisał(a):

> Przecież pandemia się szybko nie skończy .
          Sasin Ci powiedział ?
          Jeszcze niedawno mówił, że zorganizowanie wyborów korespondencyjnych to mały pryszczyk a tymczasem okazał się pacanem bo jest to wielki wrzód i dowód niekompetencji tego rządu a wiernej linii Naczelnika Kaczyńskiego w szczególności.
          99% tego nie wie ale te talenty Sasina są dzisiaj wykorzystywane (! boszesz) w gospodarce państwowej.
    • pkt4a Re: Wygląda na to, że Gowin dogadał się z KO 06.05.20, 00:58
      Jest bosko a nawet bardziej , żrom siem .
      Kulawy jest na kursie i na ścieżce jak 13 lat temu z Samoobroną . Teraz za Samoobronę robi Porozumienie Gowina.
      Tajniacy płci obojga od Ułaskawionego dwojom się i trojom ale to już nic nie daje . Jest wkurv gowinowców , jest wkurv pisiorów . Hosanna !!!

wyborcza.pl/7,75398,25922506,na-nowogrodzkiej-biala-goraczka-poploch-histeria-wiem-to.html#S.main_topic-K.C-B.3-L.1.glowka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka