Dodaj do ulubionych

Imposybilizm Kaczyńskiego

07.05.20, 04:02
Kaczyński właśnie pokazał, że nawet łamiąc prawo, depcząc Konstytucję nie potrafi zorganizować głupich wyborów prezydenta. Pokazał swoją impotencję, swoją nieudolność. Mając do dyspozycji kilka miesięcy, cały aparat państwa, media, stado Sasinów i Suskich, Pocztę, policję i wojsko nie potrafił zorganizować wyborów.

Przywódca pokazał, że jest słaby, nieudolny, stary. Przywódca pokazał, że czas na Dobrą zmianę.

S.
Obserwuj wątek
  • witek.bis Tryumf demokracji i praworządności 07.05.20, 05:46
   W czasie, gdy studio telewizyjnym dziesięcioro kandydatów pociło się, prezentując swoje mniej lub bardziej wątpliwe wdzięki, w pakamerze przy ulicy Nowogrodzkiej spotkali się dwaj panowie, którzy ustalili, że wyborów nie będzie, a Sąd Najwyższy orzeknie, że skoro ich nie było, to jednak były, ale nieważne.

   To, że kaczyzm się skompromitował, a jego patron rozbił sobie siwy łeb o mur "imposybilizmu" ani trochę mnie nie martwi, ale smuci mnie to, że po kaczyzmie trzeba będzie tę Polskę zakładać od nowa. Bo naprawdę trzeba będzie, skoro dotarliśmy już do etapu, na którym dwóch zwykłych posłów decyduje o tym, czy wybory się odbędą, czy nie i co na to powie Sąd Najwyższy.
   • witek.bis Będzie nowa izba SN? 07.05.20, 06:12
    Wydaje się, że logicznym następstwem tego, co się dzieje, jest utworzenie osobnej izby Sądu Najwyższego, która codziennie będzie wydawała orzeczenie o nieważności wyborów, które w tym dniu się nie odbyły. Wyjątkiem będą te dni, w których jakimś cudem jakieś wybory jednak się odbędą i - jeszcze większym cudem - okażą się zgodne z prawem i standardami cywilizowanego państwa.
  • ajr-on Re: Imposybilizm Kaczyńskiego 07.05.20, 06:32
   A Platformie nie udało się wybrać poważnego kandydata na prezydenta. Przecież wcześniej Komorowski i dzisiaj Kidawa to nieporozumienie. I czy ktoś smędzi, po prostu nie wszystko się udaje. Oczywiście Pisowi i Kaczyńskiemu nie udaje się dosłownie nic.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka