Dodaj do ulubionych

Mamy I sekretarza i Komitet Centralny

07.05.20, 17:11
Stare wraca
Obserwuj wątek
  • no-popis Re: Mamy I sekretarza i Komitet Centralny 07.05.20, 17:23
   derff napisał:

   > Stare wraca
   I to mamy niezwykłego I sekretarza bo Ci z PRL gdyby były wolne wybory przegraliby władzę co w 1989 roku się stało a ten I sekretarz wygrywa demokratyczne wybory. On jednak nie jest taki dobry tylko słaba jest opozycja. W przeciwieństwie do tej opozycji z lat 80tych Ci obecni nie mają programu.To pustaki.
  • taniarada Re: Mamy I sekretarza i Komitet Centralny 07.05.20, 17:27
   Dwóch starców, Kaczyński i Gowin, bez pytania się narodu, bez długich konsultacji z ekspertami a'la Grodzki, dogadali się i wysmażyli opozycji takie świństwo. Jak mogli! To koniec demokracji! To autorytaryzm na granicy dyktatury

   To kpiny !!!

   Rzeczywiście... Nie powinno się z głupców naśmiewać   Źródło: niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/wyjscie-awaryjne
  • taniarada Re: Mamy I sekretarza i Komitet Centralny 07.05.20, 17:44
   Ogólnie co by nie zrobił PIS to opozycja wyje ,że to zamach na konstytucję.Gdy miały być wybory 10 maja to krzyczeli że Kaczyński prowadzi ludzi na śmierć .Teraz jak je przełożyli to jest faszyzm i sami nie wiedzą ,czy wygrali .Czy przegrali .Ludzie opamiętajcie się.Albo ten TW Alek .Apelował o przełożenie wyborów .Teraz krzyczy że to zamach na konstytucję.Już nie przypominam o wsadzaniu Kaczyńskiego i reszty do więzienia.Nie dawno tu na forum wszystkie mądrale wietrzyły koniec PIS i rozgonienie na cztery strony świata.Pisałem wczoraj rano .Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.Więc się śmieję .Hahahaha.www.google.com/search?q=%C5%9Bmiech&oq=%C5%9Bmiech&aqs=chrome..69i57j46j0l2j69i61.5412j0j7&client=tablet-android-samsung&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#
   • taniarada Syn Boży zaczynasz się zatracać w kłamstwie 08.05.20, 09:52
    derff napisał:

    > Jest pewna różnica tamci z PRL w gruncie rzeczy żyli skromnie a ci obecni biorą
    > miliony z państwowj kasy i pokazują się pełni pychy w Toruniu Częstochowie z b
    > iskupami którzy sąbardziej pilitykami niż duchownymi
    Zwyczajnie kłamstwo ma wymiar grzechu powszedniego. Może stać się jednak poważnym wykroczeniem, gdy uderza w miłość bliźniego i narusza porządek sprawiedliwości. Kłamstwo godzi w godność człowieka, narusza jego dobre imię, rani, dzieli, wprowadza zamęt, narusza właściwe relacje międzyludzkie (małżeńskie, rodzinne, przyjacielskie, wspólnotowe, zawodowe), niszczy tkankę relacji społecznych (KKK, 2486). Uderza w zasady sprawiedliwości i ludzkie prawa. Kłamstwo narusza również relacje z Bogiem. Zakłóca czystość i przejrzystość miłości, podważa zaufanie i wiarę. Jest daremną próbą oszukania Tego, który jest najgłębszą prawdą. Kłamstwo uderza wreszcie w samego człowieka żyjącego w nim. Kumuluje się wokół jego duszy niczym warstwa brudu, powodując wewnętrzne skrzywienie (por. A. Grün). Stopniowo zatraca czystość i przejrzystość wewnętrzną. Prowadzi do ogólnej postawy zakłamania. Waga kłamstwa jest tak wielka, że Alessandro Pronzato wysunął nawet tezę, że chrześcijanin staje się godny respektu nie przez jedną Mszę świętą więcej, ale przez jedno kłamstwo mniej.Będę się za ciebie modlił.
   • stanpan Masz 100% racji-analogia jest nie do obalenia 08.05.20, 10:06
    W PRLu tzw rząd i Rada Ministró→ww wykonywała polecenia KC PZPR, który nył jednostką nadrzędną , a na jej czele stał I sekretarz, który był rzeczywisrym decydentem i miał nad sobą tylko sekretarza KPZR.

    Teraz jest jest tak samo, z tą tylko różnicą, ze sekretarza KPZR zastąpił Rydzyk i episkopat!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka