Dodaj do ulubionych

Już są dwa kozły ofiarne

08.05.20, 11:43
raczej nie kozły a stare capy ofiarne, teraz wieprzek i jego pastuchy zwalają winę za wydanie kasy na długonosa Matousza, a pamiętam jak wieprzek zarzekał się że na 100% będą wybory bo on dba o to, a że Polacy długo im tego nie zapomną muszą kogoś obwiesić, Tuska nie bardzo się do tego nadaje, to paluchem wskazać, personalnie, więc ci dwaj szalbierze będa rzuceni na żer tłuszczy.
Ostatecznie można zwali c na Kosiniaka, lub Kidawę, tylko to mocno naciągane.

natemat.pl/308067,kto-odpowiada-za-druk-kart-wyborczych-posel-pis-nie-sasin-tylko-premier

--
tiny.pl/7m8xm
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: Już są dwa kozły ofiarne 08.05.20, 12:50
   Ten Kowalski tez ma taki ryj jakby jego przodkiem była świnia.
   polityczek.pl/uncategorised/12930-wiceminister-kowalski-sasin-nie-mial-nic-wspolnego-z-organizacja-wyborow?fbclid=IwAR2sz9XeB4T2A9E_YOU1xE6AyHkb4FUPpD5F7Vdac-nTEdY0-VO47XeRp-E
   --
   Uwaga szczur!
   • taniarada Brawo ty 08.05.20, 15:26
    pies.na.czarnych napisała:

    > Ten Kowalski tez ma taki ryj jakby jego przodkiem była świnia.
    > polityczek.pl/uncategorised/12930-wiceminister-kowalski-sasin-nie-mial-nic-wspolnego-z-organizacja-wyborow?fbclid=IwAR2sz9XeB4T2A9E_YOU1xE6AyHkb4FUPpD5F7Vdac-nTEdY0-VO47XeRp-E
    Ten twój język nienawiści.Już byłeś pewny że PIS się rozleci.A tu bęc.Rozumiem twoje rozgoryczenie i latanie z jednego wątku do drugiego z wyzwiskami .Żenada .
    • erte2 Re: Brawo ty 09.05.20, 13:39
     taniarada napisło:
     Już byłeś pewny że PIS się rozleci.A tu bęc...

     No i tu masz matołeczku rację. Bęc !, jebut !, pierdut ! czy inne dup ! to są dość adekwatne określenia tego czego PiS "dokonało. Rzeczywiście, trzeba miszcza nad miszczami żeby jednym szczałem szczelić sobie w kolano, stopę i w dupę.
     Nizanie ran będzie trwało długo i mam nadzieję że wda się infekcja, gangrena i delikwent w końcu zejdzie.
  • buldog2 Re: Już są dwa kozły ofiarne 08.05.20, 13:37
   A jesteś już pewien, że nie Tusk? Tak naprawdę to thuske, oczywiście.

   --
   Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
   Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
   Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
   • no-popis Re: Już są dwa kozły ofiarne 08.05.20, 15:16
    buldog2 napisał:

    > A jesteś już pewien, że nie Tusk? Tak naprawdę to thuske, oczywiście.
    >

    On nie ma widać takiej obsesji jak Ty.


    --
    "Jedynie w obliczu zagrożeń i wstrząsów politycznych państwa mobilizują się do dalszego rozwoju. Oby obecny kryzys doprowadził do lepszego świata." A.E.
  • no-popis Re: Już są dwa kozły ofiarne 08.05.20, 13:41
   czandra3 napisał:

   > Tuska nie bardzo się do tego nadaje, to paluchem wskazać,
   > personalnie,
   Tusk stosował tę samą metodę. Na ołtarzu ofiarnym był położony Schetyna, ministrowie sprawiedliwości itd itp
   Znowu wykazałeś podobieństwo PiS do PO.
   --
   "Jedynie w obliczu zagrożeń i wstrząsów politycznych państwa mobilizują się do dalszego rozwoju. Oby obecny kryzys doprowadził do lepszego świata." A.E.
  • taniarada Re: Już są dwa kozły ofiarne 08.05.20, 15:23
   Budka może Sasinowi naskoczyć.Czy to jest jasne? Sprzyjające opozycji media dosłownie uwzięły się na wicepremiera, ministra aktywów państwowych Jacka Sasina. Ogłosiły już szereg kłamstw, zdymisjonowały, oskarżyły o złe przygotowanie wyborów, a nawet kłamliwie podały, że prezes PiS miał się na wicepremiera „wściec”Lista manipulacji, fake newsów, czy wręcz totalnych wymysłów, mających podkopywać wizerunek ministra Sasina, rośnie w szybkim tempie. pisze specjalnie dla Niezalezna.pl Dorota Kania, redaktor naczelna Telewizji Republika.Trolle PO i totalniaków we wszystkich portalach atakują Sasina i prezydenta Dudę .O Gowinie nie wspomnę .Do czyszczenia butów panu Sasinowi podchodzić pojedynczo.
  • eiran Re: Już są dwa kozły ofiarne 08.05.20, 15:29
   czandra3 napisał:


   > Ostatecznie można zwali c na Kosiniaka, lub Kidawę, tylko to mocno naciągane.


   Nie zapoznałeś się z większym fragmentem wypowiedzi ministra Kowalskiego:

   "Twórcy konstytucji nie przewidzieli, że na czele Senatu stanie ktoś tak nieodpowiedzialny, jak prof. Grodzki. To on ponosi odpowiedzialność polityczną za to, że te wybory są trudne do przeprowadzenia. Gdyby nie opóźnienie ze strony Senatu, wszystkie założenia techniczne dotyczące przeprowadzenia wyborów w konstytucyjnym terminie zostałyby dotrzymane.

   Jacek Sasin nie miał nic wspólnego z organizacją wyborów. Nie wydał w tej sprawie żadnych decyzji. Jego jedyną rolą jest to, że nadzoruje Pocztę Polską. Wszystkie decyzje podejmował Mateusz Morawiecki"   Innymi słowy: Sasin niewinny, Morawiecki trochę, ale przede wszystkim Grodzki oraz twórcy Konstytucji (czyli Kwaśniewski, Mazowiecki, Cimoszewicz, no i Kalisz).   --
   Duda1972-2020
   • buldog2 Re: Już są dwa kozły ofiarne 08.05.20, 15:38
    Tak, to prawda.
    Grocki z całą PO w skandaliczny sposób myśleli, że Kodeks wyborczy to coś takiego, czego nie można w twórczy sposób dla dobra Narodu zmieniać, dodatkowo uporczywie trwał w mylnym grzechu rozciągania posiedzeń Senatu. Za to ci panowie jeszcze POsiedzą.

    --
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
   • erte2 Re: Już są dwa kozły ofiarne 09.05.20, 13:52
    Deux ex machina!
    Karty w sposób absolutnie patriotyczny drukowały się same, bez czyjejkolwiek ingerencji czy udziału. Taki cud, wola sił nadprzyrodzonych, a więc w tej materii koniecznie musi się wypowiedzieć niejaki jędraszewski (ksywa: arcybiskup) oraz pewien rzeczoznawca samochodowy, niejaki oko (skądinąd ksiądz)l tyle że tej materii powinien się skonsultować z pewnym wielbicielem grzybków i niekonwencjonalnego stroju.
  • pies.na.czarnych Re: Już są dwa kozły ofiarne 08.05.20, 16:37
   Platforma Obywatelska
   · 3 uur ·


   ‼️Wicepremier Sasin podjął się organizacji pseudowyborów kopertowych bez żadnej podstawy prawnej, odsuwając od tego procesu PKW, zlecił druk nielegalnych kart wyborczych, zaangażował Pocztę Polską w naruszenie ochrony danych osobowych wyborców. Przez tygodnie zapewniał Polaków, że wybory da się przeprowadzić. Swoimi działaniami naraził Skarb Państwa na wielomilionowe straty finansowe i skompromitował Państwo Polskie.
   👉 Składamy wniosek o odwołanie wicepremiera i ministra aktywów państwowych Jacka Sasina. Poza odpowiedzialnością polityczną, rozpoczniemy również procedurę karnego rozliczenia.

   https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/96561058_10157606007798740_5856826591207751680_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=3XAr97CBAHYAX8Qqtsd&_nc_ht=scontent-bru2-1.xx&_nc_tp=7&oh=86120ac5a8b33ca4633beafa1f900a57&oe=5EDC37B2

   --
   Uwaga szczur!
    • taniarada Re: Już są dwa kozły ofiarne 09.05.20, 13:30
     yoma napisała:

     > Do dymisji? Do ciupy! I znów opozycja grzeszy miękkością
     >
     A kto kogo ma wsadzać 🤣Nie pij tyle bo alkohol niszczy szare komórki.Przecież każdy myślący obywatel w tym kraju wie ,że Platformie Nieobywatelskiej nie wolno powierzać kozy ,ani innej rzeczy .Spytaj się rybeńko Trzaskowskiego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka