Dodaj do ulubionych

Emilewicz rzekła była

09.05.20, 08:05
Z jednej strony, samorządy odmówiły przeprowadzenia wyborów w trybie konwencjonalnym, przy urnach. Z drugiej strony, na propozycję wyborów korespondencyjnych nie odpowiedział Senat. A czy ta damska wersja Golluma słyszała o pandemii? Czy ta Gollum ma w rzyci zdrowie i życie Polaków? Co to za głupia przedstawicielka krętorogich. Senat przedstawił ekspertyzy specjalistów wirusologów, miażdżące wybory korenspondencyjne, a ta Gollum ma to tam gdzie Duda może mnie w doopę pocałować.

oko.press/wicepremier-emilewicz-nie-mamy-kleski-zywiolowej/
Obserwuj wątek
    • witek.bis Re: Emilewicz rzekła była 09.05.20, 08:24
      Pani Jadzia jest przekonana, że ogłoszenie stanu klęski żywiołowej to czołgi na ulicach, cenzura, zamykanie gazet i stacji radiowych itp. itd.

A więc proszę o odrobinę wyrozumiałości i współczucia dla pani Jadzi.
    • ktos_z_kosmosu Re: Emilewicz rzekła była 09.05.20, 09:31
      Nie to, żeby popierać gnoma, ale bywa, że i gnomowi się zdarz trafić w sedno. Baba narozrabiała, szczególnie w swoim życiorysie, to spietrana kombinuje wrócić do rozumu.
      A wy przestańcie panikować. Ktoś OLaboga nakrzyczał, że wybory konwencjonalne to same trupy i kiepsko myślący za nim powtarzają.
      No bo niech mi ktoś wyjaśni, czym wizyta w lokalu wyborczym różni się od zakupów w sklepie, czy jakiejś innej Biedronce?
      Wg mnie wystarczy wybory rozłożyć na więcej dni niż jeden w okręgach gdzie zaistnieje taka potrzeba (zwykła arytmetyka), opracować grafik obsługi ulic, czy nr domów, odpowiednio zabezpieczyć komisje, to samo dopilnować w kwestii glosujących i wiśta wio.
      Mocno jestem zdziwiony postawą niektórych. Wybory, to łojejej, zarazi się i umrze a gdy do szwagra na flachę proszą, to się nie zarazi i nie umrze.
      O reszcie wybryków Polaka nie będę wspominał.
      • m.c.hrabia Re: Emilewicz rzekła była 09.05.20, 09:45
        Wg mnie wystarczy wybory .......................

nie ma to jak " mądrą " rada po fakcie , a może przekazałeś wcześniej swe światłe przemyślenia psychopacie żoliborskiemu, a on je olał ciepłym.
        • ktos_z_kosmosu Re: Emilewicz rzekła była 09.05.20, 10:57
          m.c.hrabia napisał:

> nie ma to jak " mądrą " rada po fakcie ,

Już parę tygodni temu pisałem i nada oświadczam, że kosmos honoruje tylko wybory w formie klasycznej, czyli organizowane zgodnie z zapisami Konstytucji RP.

> a może przekazałeś wcześniej swe świ
          > atłe przemyślenia psychopacie żoliborskiemu, a on je olał ciepłym.

Ja to mu mogę. Wszyscy na czele z opozycją nawrzeszczeli, że klasyczne wybory to zagrożenie, że w Bawarii się pochorowali. Zapomnieli tylko dodać, że w Bawarii nie pomyślano o zabezpieczeniu wyborców i obsługi przed "epidemią pandemii".
          A Kaczyński? Jak to Kaczyński, widzi burdel, to czując się w nim jak ryba w wodzie, robi jeszcze większy burdel.
          Identycznie jak wrony szare. Susza, to ptactwu wodopój na dachu garażu urządziłem i co trzy dni muszę wodę wymieniać bo te mendy szare jakieś cholera wie skąd zgniłe mięsiwa i gnaty do wody przynoszą i ta się psuje.
          Ptactwu wybaczam, ale ludziom już nieszczególnie.
      • sverir Re: Emilewicz rzekła była 09.05.20, 13:39
        "No bo niech mi ktoś wyjaśni, czym wizyta w lokalu wyborczym różni się od zakupów w sklepie, czy jakiejś innej Biedronce?"

Tym czym różni się usadzenie pięciu osób w lokalu wyborczym w charakterze komisji od spotkania tych samych osób na ulicy, a jednak zakaz zgromadzeń wprowadzono i stanowczo się go egzekwuje.
        Skoro te wybory nie niosą aż takiego zagrożenia, to po co właściwie inne ograniczenia? Przecież wystarczy zrobić dokładnie to samo: opracować grafik, wyposażyć ludzi w środki ochronne i wiśta wio.
        • ktos_z_kosmosu Re: Emilewicz rzekła była 09.05.20, 15:24
          sverir napisał:

> Skoro te wybory nie niosą aż takiego zagrożenia, to po co właściwie inne ograni
          > czenia?
          Opcja
          Inne zjawiska koronawirusem chcą ukryć. Borykamy się z epidemię pandemii jakieś 1,5 miesiąca i wg kogoś tam w tym okresie mamy 777 nieboszczyków, co nam daje 17 i ćwierć trupa dziennie. Polskie statystyki za 2018 podawały coś średnio 414000 zgonów rocznie, czyli 1150 dziennie. Jak to się ma do skutków dzisiejszego wirusa? Kto wie? Może jakieś światło rzuci często słyszane zdanie "na covid19 i choroby towarzyszące, zmarło dziś ..... osób". Podkreślam "choroby towarzyszące", bo może nie o wirysa tu chodzi, lecz o te towarzyszące? Może wstrzymanie operacji tam gdzie potrzebna jest krew nie wynika z epidemii, lecz z powodu braku lekarzy, personelu średniego i tego co najważniejsze, pieniędzy. Czyli wniosek prosty. Kardiochirurgia, chirurgia naczyniowa i inne leżą i kwiczą, trup się ściele gęsto, a PiSgeniusze szaleją.
          Tego się dowiemy w miarę precyzyjnie nie wcześniej jak w 2021. Dziś wszyscy trzymają mordy w kubeł. Władza, bo wstyd, ma pietra zamiast pomysłu, a opozycja, bo nic ugra na stworzeniu paniki. Bo co, władzę nad głodnym, gołym i chorym przejmą? Po co?

• taniarada Re: Emilewicz rzekła była 09.05.20, 11:09
      Znowu źle ?Tak jak wedle opozycji .Czym gorzej dla Polski tym lepiej.Np taki Tanajno ma to gdzieś. Bez masek bez dystansu.Można ? Można jak powiedział dr Grodzki koperta .Taki dowcip chodzi w Senacie.
      - Dlaczego Grodzki zgolił wąsy?
      - Żeby go nie rozpoznali jego pacjenci.
    • ta Re: Emilewicz rzekła była 09.05.20, 14:12
      Pani Emilewicz powiedziała jeszcze coś bardzo ciekawego.
      Oznajmiła mianowicie, że PKW „ogłosi zerowy wynik wyborów” nieodbytych 10.05.2020

I tak panowie Jarosławowie znają już postanowienie Sądu Najwyższego w sprawie „ niewyboru będącego skutkiem nieodbycia” , a postanowienie PKW mające zawierać stwierdzenie „ o zerowym wyniku wyborów” zna już pani Emilewicz.

I kto tu utyskuje na niesprawność włodarzy RP? Oni nie tylko sprawnie zarządzają państwem , ale rozumieją
      co znaczy
      niewybór nieprezydenta w przebiegu nieodbycia poprzez ich unieważnienie i uzyskanie zerowego wyniku wyborów odbywających się w procesie nieodbywania skutkiem czego nieodbytych

To tylko geniusz z Żoliborza zrozumie i pani Emilewicz - Ministra Zwoju.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka