Dodaj do ulubionych

Idziecie ba wybory?

10.05.20, 07:06
A nie, zapomnialem że ci pseudopolitycy nawet tego nie potrafili przeprowadzić, i niech mi nikt nie pieprzy że to wina senatu, czy te durnie nie przewidzieli że na 100% senat przetrzyma ustawę przez okres jaki im wolno, jeśli nie przewidzieli to są doopki a nie politycy, niech to sie skończy, już zaczynają protestujacych zatrzymywać, a tak darli mordy na PO gdy robiła to samo
Obserwuj wątek
    • j-k Idziecie :) 10.05.20, 07:16
      czandra1 napisał:
      > A nie, zapomnialem że ci pseudopolitycy nawet tego nie potrafili przeprowadzić,

- nie potrafili, bo virus im przeszkodzil...

> i niech mi nikt nie pieprzy że to wina senatu, czy te durnie nie przewidzieli
      > że na 100% senat przetrzyma ustawę przez okres jaki im wolno,

tak przewidzieli. - a obecny balagan to wina CELOWEJ obstrukcji Senatu

i to "Marszalek" Grodzki ponosi za to historyczna odpowiedzialnosc.
        • j-k Re: Idziecie :) 10.05.20, 07:21
          kolor napisał:
          > Lzesz jak pies kapucho

belkoczesz, dzidziu, bez wiedzy politycznej.

Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.

40 lat w polityce.

w 1981 dzialacz "S" w Warszawie.
            • j-k to znaczy, ze jedynie viesz, dziecino... 10.05.20, 07:33
              witek.bis napisał:
              > A jeśli ja pół wieku temu pierwszy raz popatrzyłem na rozgwieżdżone niebo, to z
              > naczy, że od 50 lat jestem w astronomii?

To znaczy, ze jedynie viesz, dziecino, ze Wszechswiat istnieje.

ja nie tylko viem , ze polityka istnieje, ale i w niej dzialalem.

Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
              dzialacz "S" w 1981.

• buldog2 Re: Idziecie :) 10.05.20, 10:24
            Nieprawda. Wyłącznie łamanie prawa, niszczenie instytucji państwa i norm cywilizacyjnych.
            Opieranie się agenturalnej bandyterce PIS to obowiązek społeczeństwa.
      • stasi1 Re: Idziecie :) 10.05.20, 08:23
        Pewnie tego nie wiesz ale jeszcze w maju Sasin odgrażał się że nie ma problemu z wirusem i da się przeprowadzić wybory 10 maja.
        Ogólnie co do ustawy i jej szybkości. Miesiąc od pomysłu ustawy do jej podpisania przez prezydenta to nie jest jakiś specjalny długi termin. Większość ustaw sporo dłużej jest procedowane. Powiesz że jak Duda chciał spotkać się z Trumpem odpowiednią ustawę napisaną przez Izrael w ciągu doby udało się uchwalić. Cóż wyjątki zdarzają się
    • witek.bis Re: Idziecie ba wybory? 10.05.20, 07:22
      Durnie nie musieli tego przewidywać, bo senat od razu i wyraźnie to zapowiedział.

Mimo to byli silni, zwarci, gotowi i przy każdej okazji trąbili, że nie oddadzą ani dnia z wyborczego kalendarzyka...

A teraz dumają, którędy pojechać do przyjaciół z Międzymorza... Główny logistyk Sasin radzi, żeby przez Zaleszczyki.
      • j-k belkot 10.05.20, 07:28
        witek.bis napisał:
        > Durnie nie musieli tego przewidywać, bo senat od razu i wyraźnie to zapowiedzial

umieli, bo wielu to przewidywalo, na tym forum - i ty i ja.

Grodzki wzial na siebie odpowiedzialnosc za balagan.

wladzy i tak nie przejmie - ale namieszac moze.

• j-k domyslne. 10.05.20, 07:36
            witek.bis napisał:
            > Tylko że ja, doktorku, nic nie pisałem o "nieumieniu", więc dlaczego zapewniasz
            > , że "umieli"?

belkot.

nie byli w stanie przewidziec - oznacza, (domyslnie ) - ze nie umieli.

wiec umieli.
            i przewidzieli.

Grodzki odpowiada, za balagan - ktory sam spowodowal.
            a wladzy i tak nie przejmie.

• taniarada Re: Idziecie ba wybory? 10.05.20, 09:36
        witek.bis napisał:

> Durnie nie musieli tego przewidywać, bo senat od razu i wyraźnie to zapowiedzia
        > ł.
        >
        > Mimo to byli silni, zwarci, gotowi i przy każdej okazji trąbili, że nie oddadzą
        > ani dnia z wyborczego kalendarzyka...
        >
        > A teraz dumają, którędy pojechać do przyjaciół z Międzymorza... Główny logistyk
        > Sasin radzi, żeby przez Zaleszczyki.
        >
        Brawo ty .Więcej wyzwisk.
    • haen2010 Re: Idziecie ba wybory? 10.05.20, 08:19
      Wszelkie rozsądne komentarze o pisowskim bajzlu są obecnie pozbawione znaczenia. Niech zajmują się tym zawodowi pismacy, bez lepszego zajęcia.

Jak na moje oko - sobotnia panika swołoczy była spowodowana tylko pogłębionym (z 10.000 ankietowanych) sondażem. No comfort. Robią takie za naszą forsę.
    • qqazz Przewidzieli, przewidzieli ta obstrukcję 10.05.20, 11:54
      Ale coś trzeba było wybrać, brak ustawy i próba przeprowadzenia wyborów w sposób tradycyjny spowodowałaby problemy z organizacja komisji i zarzuty ze strony "inteligentnej inaczej" części sceny politycznej ciężko powiedzieć czy w ogóle dałoby się je przeprowadzić z przyczyn choćby braku kandydatów do komisji.
      Głosowanie korespondencyjne było jakimś rozwiązaniem, ale tutaj wiadomo było że nie obejdzie się bez współpracy ze strony Senatu.
      Rządzący liczyli na resztki przyzwoitości i choć minimum odpowiedzialności ale się przeliczyli. Grodzki potwierdził że można się po nim spodziewać jedynie wszystkiego najgorszego.

pozdrawiam
    • stanpan Co to znaczy przetrzymać? 10.05.20, 12:39
      czandra1 napisał:

>
      > i niech mi nikt nie pieprzy ż czy te durnie nie przewidzieli
      > że na 100% senat przetrzyma ustawę przez okres jaki im wolno, jeśli nie przewid
      > zieli to są doopki a nie politycy, niech to sie skończy, już zaczynają protestu
      > jacych zatrzymywać, a tak darli mordy na PO gdy robiła to samo
      >
      >

Bo 'Niezwłocznie" to było za PiSu kilkamiesięcy!!!
    • ukos Re: Idziecie ba wybory? 10.05.20, 13:10
      Poszedłbym, ale dokąd? Nie ma obwieszczeń o adresach komisji wyborczych, dlatego zabłądziłem i składam protest wyborczy,. Niech go Sąd Najwyższy rozpatrzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka