Dodaj do ulubionych

Największy grzech, zbrodnia Tuska.

11.05.20, 07:28
Dał się przekonać zidiociałemu finansiście Rostowskiemu, że ze złotówką można kombinować i wygrywać na rynkach walutowych. Nie poddał pod referendum zapisu konstytucji o nienaruszalności polskiej "narodowej" podobno waluty. Historyk za dychę myślał, że Schengen załatwi sprawę.

Dzisiaj mamy tej politycznej zbrodni na Polakach konsekwencje niemal przedrozbiorowe. Kompletny upadek państwa prawa pod rządami populistycznego łajdactwa. I jednego kompleksa.
Obserwuj wątek
  • no-popis Re: Największy grzech, zbrodnia Tuska. 11.05.20, 07:36
   haen2010 napisał:

   > Dał się przekonać zidiociałemu finansiście Rostowskiemu, że ze złotówką można k
   > ombinować i wygrywać na rynkach walutowych. Nie poddał pod referendum zapisu ko
   > nstytucji o nienaruszalności polskiej "narodowej" podobno waluty. Historyk za d
   > ychę myślał, że Schengen załatwi sprawę.
   Wow :))))))))))
   Opublikuj tę analizę w prasie fachowej.
   • haen2010 Re: Największy grzech, zbrodnia Tuska. 11.05.20, 08:37
    Jaka analiza. Po prostu . Narody łączy pieniądz od Bugu do Lizbony. Dlatego moje oszczędności trzymam w euro, jak dolary za okupacji. Niemcy i Francja nie zbankrutują. Polska i owszem.

    Czasem mam dylemat - zamieniać na gotówkę? Bo banki mogą być pisowskie. I zajebać forsę jak SKOK Wołomin.
    • no-popis Re: Największy grzech, zbrodnia Tuska. 12.05.20, 14:21
     haen2010 napisał:

     > Jaka analiza. Po prostu . Narody łączy pieniądz od Bugu do Lizbony. Dlatego moj
     > e oszczędności trzymam w euro, jak dolary za okupacji. Niemcy i Francja nie zba
     > nkrutują. Polska i owszem.
     Też trzymam w euro . Co do vankryctw to co do Francji nie byłbym aż tak pewien ale Niemcy owszem 100 % pewne.
     > Czasem mam dylemat - zamieniać na gotówkę? Bo banki mogą być pisowskie. I zaje
     > bać forsę jak SKOK Wołomin.
  • m.c.hrabia Re: Największy grzech, zbrodnia Tuska. 11.05.20, 08:35
   twoim kumplem Janek Kowalski
   Ja sobie wyobrażam taką sytuację, że Angela [Merkel - przyp. red.] zadzwoniła do Donalda Tuska i powiedziała: Słuchaj, Donek, zrób coś. Zaatakujcie Jacka Sasina. To jest człowiek, który odpowiada za najważniejsze spółki energetyczne. To jest człowiek, który stoi nam na przeszkodzie realizacji naszych planów. Chcemy sprzedawać gaz z Nord Streamu w ramach Zielonego Ładu do Polski. Zróbcie coś, zaatakujcie, wymyślcie jakiś pretekst. No i wymyślili
  • taniarada Re: Największy grzech, zbrodnia Tuska. 12.05.20, 14:36
   Tu takie fajowe.Pies drapał Tuska .
   Już od marca 2020 chylę czoła przed tym Murzynem.W ostatnich dniach, Prezydent Tanzanii zdecydował, że sam przekona się czy testy na koronawirusa u niego w kraju są wiarygodne. Wysłał do laboratorium próbki z fałszywymi danymi z owoców, mięsa, zwierząt, a nawet z oleju silnikowego.
   Okazało się np., że papaja ma koronawirusaPrzypomnę, że w marcu 2020:
   „Prezydent Tanzanii John Magufuli poinformował, że pomimo trwania światowej pandemii koronawirusa, nie zdecyduje się na zamykanie kościołów lub ograniczanie dostępu do Mszy świętej. Afrykański przywódca podkreśla, że „kościoły powinny być zawsze otwarte”. Dodał, że nie obawia się przyjmować Komunii świętej, ponieważ „z Jezusem w Eucharystii jest bezpieczny”.
   „Pomimo strasznych wiadomości i drastycznych kroków światowych przywódców mających na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa – w tym zamknięciu Mszy katolickich w całym zachodnim świecie – my nie zamykamy kościołów” – powiedział John Magufuli. Prezydent kraju liczącego blisko 57 milionów mieszkańców jest katolikiem, a decyzję swą ogłosił w katedrze św. Pawła w stolicy kraju.
   „Nalegam moi bracia chrześcijanie, nie lękajcie się, nie przestawajcie gromadzić się, aby wychwalać Boga” – powiedział prezydent Tanzanii. „Dlatego jako rząd nie będziemy zamykać kościołów ani meczetów” – dodał.
   „Zamiast tego powinniśmy być zawsze otwarci na ludzi szukających schronienia u Boga” – nalegał Magufuli. „Kościoły to miejsca, w których ludzie mogą szukać prawdziwego uzdrowienia, ponieważ tam mieszka prawdziwy Bóg. Nie bójcie się chwalić i szukać oblicza Boga w kościele” – podkreślał afrykański przywódca. „Koronawirus nie może przetrwać w eucharystycznym Ciele Chrystusa” – zauważył.
   „Właśnie dlatego nie wpadłem w panikę podczas przyjmowania Komunii Świętej, ponieważ wiedziałem, że z Jezusem w Eucharystii jestem bezpieczny” – powiedział prezydent Magufuli. „To czas budowania naszej wiary w Boga” – dodał.”Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo


   Źródło: niepoprawni.pl/blog/zygmunt-zielinski/pandemia-owszem-ale-grozniejsza-niz-covid-19-bo-niszczaca-rozum-sumienie-i

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka