Dodaj do ulubionych

Pensje premiera i ministrów będą obniżone.

14.05.20, 21:19
Pensja premiera, ministra, wiceministrów będą znacznie obniżone Z powodu znacznego pogorszenia sytuacji ekonomicznej kraju. To się nazywa wsłuchiwać się w nastroje ludzi i solidaryzować się z nimi.

Aha, zapomniałem dodać, że to w Czechach. U nas można być spokojnym. Tych grubo ponad stu ministrów i wice tudzież Mateusz M. na pewno dostaną bardzo solidne nagrody, można obstawiać ile na to pójdzie milionów.

--
PiS- grupa rekonstrukcyjna PRL+
Obserwuj wątek
    • behemot17-13 Re: Pensje premiera i ministrów będą obniżone. 16.05.20, 15:35
      Pytanko, gdzie, w którym kraju, nawet wirtualnym, ilość ministrów, podministrów, obokministrów, kapciowych ministrów przekracza normę przyzwoitości, no gdzie?

--
      "po co iść tropem tego, co się już skończyło ?" <*> ci co weszli na szczyt, widzieli świat z góry. niestety, niektórzy zamiast zejść powoli, stoczyli się na łeb i szyję.<*> "Przód tej wypowiedzi leci do tyłu czyli bokiem w dół czy jakoś tak."
      • no-popis Re: Pensje premiera i ministrów będą obniżone. 16.05.20, 15:51
        behemot17-13 napisał:

> Pytanko, gdzie, w którym kraju, nawet wirtualnym, ilość ministrów, podministrów
        > , obokministrów, kapciowych ministrów przekracza normę przyzwoitości, no gdzie?
        W bardzo wielu państwach i w naszym też.

--
        Donald Tusk o sobie : "Jestem ojcem, który czuje to samo, co polskie matki".
      • no-popis krótka historia 16.05.20, 15:58
        behemot17-13 napisał:

> Pytanko, gdzie, w którym kraju, nawet wirtualnym, ilość ministrów, podministrów
        > , obokministrów, kapciowych ministrów przekracza normę przyzwoitości, no gdzie?
        Rok 2005 r. PiS obiecało redukcję zatrudnienia o 20 proc. Za rządów PiS w tym okresie w administracji publicznej przybyło 13 tys. miejsc pracy.
        Następnie o głębokich cięciach mówił Tusk w 2007 roku. W dwa lata po objęciu rządów PO zakładała redukcję urzędników o 10 proc. JAk było ? Proszę ! Za rządów PO przybyło ich ok. 60 tys.
        POPiS!

--
        • behemot17-13 Re: krótka historia 16.05.20, 16:05
          wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25761241,mamy-rekord-21-ministerstw-morawiecki-mial-odchudzic-rzad.html
          --
          "po co iść tropem tego, co się już skończyło ?" <*> ci co weszli na szczyt, widzieli świat z góry. niestety, niektórzy zamiast zejść powoli, stoczyli się na łeb i szyję.<*> "Przód tej wypowiedzi leci do tyłu czyli bokiem w dół czy jakoś tak."
          • no-popis Re: krótka historia 16.05.20, 18:25
            behemot17-13 napisał:

> wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25761241,mamy-rekord-21-ministerstw-morawiecki-mial-odchudzic-rzad.html
            Ale o przechowalniach lemingów, którzy utracili funkcje poselskie czy stanowiska urzędnicze w Urzędach Marszałkowskich to już GAzeta nie napisze. A dlaczego ma napisać jak PO dało zatrudnienie dziesiątkom "niezależnych" dziennikarzy GW, którzy stracili pracę w GAzecie w ramach redukcji etatów lub likwidacji oddziałów GAzety na budżecie ...tacy byli niezależni.

--
    • behemot17-13 Re: Pensje premiera i ministrów będą obniżone. 16.05.20, 20:06
      Zamiast rewolweru wyjąłeś banana i nim napierdal... Piszesz całkowicie nie na temat, tu się mówi o ministrach i ich podministrach. Jeśli już czepiasz się pismaków z GW zwróć uwagę na milionowe dotacje dla Sakiewicza z Gazety Wolskiej, przecież.

--
      • no-popis Re: Pensje premiera i ministrów będą obniżone. 16.05.20, 20:09
        behemot17-13 napisał:

> Zamiast rewolweru wyjąłeś banana i nim napierdal... Piszesz całkowicie nie na t
        > emat, tu się mówi o ministrach i ich podministrach. Jeśli już czepiasz się pism
        > aków z GW zwróć uwagę na milionowe dotacje dla Sakiewicza z Gazety Wolskiej, pr
        > zecież.
        Udajesz, że nie rozumiesz czy rzeczywiście nie rozumiesz. Przecież tu nie o dziennikarzy chodzi ale o przechowalnię. PIS ma rząd to robi to w rządzie i spółkach skarbu panstwa a PO ma często Urzędy Marszałkowskie i duże miasta i robi TO SAMO w tych miejscach. Jedno i drugie to jest to samo. Chcesz może porównać administrację Berlina , Londynu z administracją i strukturą Warszawy?

--
        • behemot17-13 Re: Pensje premiera i ministrów będą obniżone. 16.05.20, 20:27
          Czy mi się zdaje, że rozmywamy temat, wracajmy - wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25761241,mamy-rekord-21-ministerstw-morawiecki-mial-odchudzic-rzad.html

--
          • no-popis Re: Pensje premiera i ministrów będą obniżone. 17.05.20, 07:14
            behemot17-13 napisał:

> Czy mi się zdaje, że rozmywamy temat, wracajmy - wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25761241,mamy-rekord-21-ministerstw-morawiecki-mial-odchudzic-rzad.html
            Morawiecki jest politykiem niesłownym i kłamiącym. Traktuje stołki w rządzie jak nagrody za lokalność polityczną i łapówki za głosowanie. Nic dziwnego, że był doradcą Tuska. Pasują do siebie. Jeste teraz u Kaczyńskiego ale ...to też POPiS.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka