Dodaj do ulubionych

Łowcy krasnali przeżyli Pomarańczową Alternatywę!

17.05.20, 13:55
Zdjęcie piosenki Kazika z listy przebojów bardzo przypomina uganianie się Milicji Obywatelskiej za krasnalami z Pomarańczowej Alternatywy. Łone lepi wiedzom, co jez popólarne.
Tylko dlaczego tak anonimowo wiedzą? Może niech całe PiSSdu przebierze się w niebieskie mundurki?
--
WyPAD 2020!
Obserwuj wątek
      • ukos Re: Staramy się trochę na forach... 17.05.20, 15:21
        borrka napisał:

> Obśmiewać PiS, jest "pion rozrywki" TVN24,
        > ale Pomarańczowa Alternatywa niezastąpiona.

Kazik poszedł jeszcze dalej, bo ten uśmiech Hannibala Lectera na końcu klipu to chyba rozmyślnie zapożyczył od Hopkinsa. Niech się Jaruś z czymś takim kojarzy.
        --
        WyPAD 2020!
    • jureek Re: Łowcy krasnali przeżyli Pomarańczową Alternat 17.05.20, 16:03
      ukos napisał:

> Zdjęcie piosenki Kazika z listy przebojów bardzo przypomina uganianie się Milic
      > ji Obywatelskiej za krasnalami z Pomarańczowej Alternatywy. Łone lepi wiedzom,
      > co jez popólarne.

A mi skojarzyło się to z portugalską bezkrwawą "rewolucją goździków", której sygnałem wywoławczym było nadanie piosenki "Grândola, Vila Morena":

luzomania.pl/gozdziki-i-rewolucja-portugalska-rewolucja-z-1974-roku/
    • inocom Totalny Dutkiewicz przegrał z Fydrychem 17.05.20, 19:55
      Przed sądem RP.

AmenT

--
      "Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení, máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty" - Miloš Zeman
        • inocom Re: Totalny Dutkiewicz przegrał z Fydrychem 17.05.20, 20:59
          jureek napisał:

> inocom napisał:
          >
          > > Przed sądem RP.
          >
          > A podobno te sądy takie złe :D

wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,23235642,tworca-pomaranczowej-alternatywy-wygral-proces-o-krasnala.html

--
          Głupiec, który wie że jest głupi, przynajmniej w tym jest rozumny. Głupiec, który siebie uważa za mędrca – ten to dopiero jest głupi. Budda Siakjamuni, Dhammapada
          • jureek Re: Totalny Dutkiewicz przegrał z Fydrychem 17.05.20, 21:10
            inocom napisał:

> wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,23235642,tworca-pomaranczowej-alternatywy-wygral-proces-o-krasnala.html

Przecież wiem. I wcale nie kwestionuję, że Major wygrał. Osobiście mu tego zwycięstwa gratulowałem, choć obecnie w wielu sprawach się z nim nie zgadzam.
            • inocom Re: Totalny Dutkiewicz przegrał z Fydrychem 17.05.20, 21:29
              jureek napisał:

> inocom napisał:
              >
              > > wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,23235642,tworca-pomaranczowej-alternatywy-wygral-proces-o-krasnala.html
              >
              > Przecież wiem. I wcale nie kwestionuję, że Major wygrał. Osobiście mu tego zwyc
              > ięstwa gratulowałem, choć obecnie w wielu sprawach się z nim nie zgadzam.

Major równym facetem jest, za Dutkiewicza zapłacili wrocławianie, mniej więcej po 1 zł za łba od niemowlęcia do staruszka.

Alternatywa coś w sobie miała, przeglądając stare zdjęcia w gazecie na kilku odlazłem siebie.

Obecnie Major, a pewnie już i wcześniej, skierował się na prawo (bliżej mu do Korwina niż Nowackiej), ale nie zatracił siebie. Cenię go za przeszłość, ale nie śledzę co porabia. To cholernie inteligentny facet.

--
              Sadists just want to have fun ... and the Internet is their playground - Personality and Individual Differences 67 (2014) 97–102
              doi.org/10.1016/j.paid.2014.01.016

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka