Dodaj do ulubionych

No i jak z Trzaskowskim na trzeci dzień kampanii?

18.05.20, 09:37
Nawet niezły start. Dobrze określa politykę post - pandemiczną. Dobry real. Na krajowym podwórku dobrze wybrany konflikt - rząd vs samorządy. Jakby gadanina bardziej wojownicza. Tym niemniej moje obiekcje ciągle aktualne.

1. W Warszawie wcale nie miał takiej świetnej kampanii. Wygrał zdecydowanie, co obstawiałem, ale miał za konkurenta zwyczajnego przybłędę - Cygana z Opola.

2. Wiele, większość kobiecego elektoratu ma za złe wykończenie oazy przyzwoitości w polityce, pani Małgosi.

3. Wlecze się za nim łatka liberalnego paniczyka z wielkiego miasta. Raz Kraków, innym razem Warszawa. Prowincja stracona.

4. Wyraźnie to ma być młodszy Tusk. Ale bez jego charyzmy i taki elegancko poukładany. Aż nieco mdli od tych doskonałości, szkół, kursów, języków.

5. Ma dobry wygląd, przystojniak. Podoba się może paniom starszej generacji, niestety na wymarciu.

6. Wystawił warszawiaków do wiatru. Mogą wpaść w łapy pisowskiego komisarza. Syf w mieście gwarantowany. Takich rzeczy nie zapomina się.

Jak na razie, sondaże dają połowę tego, co pani Małgosia miała przed zmasowanym hejtem polskich samców alfa. Wszystkich bez wyjątku. Najbardziej tych z niby opozycji antypisowskiej. Zwłaszcza platfusiej.
Obserwuj wątek
    • ta Re: No i jak z Trzaskowskim na trzeci dzień kampa 18.05.20, 09:47
      A ty dalej „ pani Małgosia” . Teraz mam pewność. To celowy zabieg, jesteś w pełni świadomym szkodnikiem. Powody, źe tak sądzę podałam ci w innym wątkuTeraz będziesz bił w Trzaskowskiego pod płaszczykiem popierania go, Heniusiu.
      Tę metodę stosujesz od lat. Szkodnikiem jesteś, Heniusiu.

• taniarada Jest chorągiewka 18.05.20, 09:59
        ta napisała:

> A ty dalej „ pani Małgosia” . Teraz mam pewność. To celowy zabieg, jesteś w
        > pełni świadomym szkodnikiem
        . Powody, źe tak sądzę podałam ci w innym wątkuT
        > eraz będziesz bił w Trzaskowskiego pod płaszczykiem popierania go, Heniusiu.
        > Tę metodę stosujesz od lat. Szkodnikiem jesteś, Heniusiu.
        > Jak zawieje to leci z wiatrem .Trzeba mieć godność i nie zmieniać poglądów.Gdy się okaże że Trzaskowski da ciała .To henek już o nim nie będzie pamiętał.Czas na grillowanie Trzaskowskiego nadejdzie .Amen.
      • haen2010 Re: No i jak z Trzaskowskim na trzeci dzień kampa 18.05.20, 10:04
        Forum jest tak mini. że na Trzaskowskiego nie załatwi nawet promila. Zagłosuję na niego.

Ale powtórzę jeszcze raz - partia podobno demokratyczna, która olała demokratyczny werdykt swoich elit i następnie w gronie parunastu zarządu skasowała ten werdykt - to dla mnie tylko splunąć. Perfumowane g.

Tu chodzi o zasady, nie o złajdaczoną, koniukturalną politykę. Sorry, przykro mi.
    • j-k wiesz - co to jest roszada ? 18.05.20, 09:51
      taka - jaka zrobili np. Morawiecki z Szydlo ?

Warszawa jest tradycyjnie w rekach PO i PiS ma tu niewielkie szanse kiedykolwiek wygrac.

- obojetnie kto wystartuje

Trzaskowski na Prezydenta RP, a Kidawa na Prezydenta Warszawy.

- takie sa zapewne ich zamiary.

a co z tego wyjdzie ?

chyba to, ze oboje schowaja sie w BUDCE :)))
    • taniarada Re: No i jak z Trzaskowskim na trzeci dzień kampa 18.05.20, 15:22

No i nie będziemy mieli prawdziwej prezydent. Małgorzata Kidawa-Błońska zrezygnowała ze startu w wyborach. To jest cena, którą zapłaciła za walkę o nas, o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Walczyła o przełożenie terminu wyborów, bo tego chcieli ludzie. Broniła nas przed pocztowymi szwadronami śmierci. Wygrała, a jej sukces natychmiast wywindował ją w sondażach poparcia do niebotycznego poziomu 2%. Nie wytrzymała presji ogromnej popularności i odeszła. Wraz z panią Małgorzatą odeszła zaraza. I teraz już spokojnie, bez żadnego zagrożenia, można wyjść do ludzi i zbierać podpisy pod listami poparcia dla nowego kandydata.
    • kod_matrixa Re: No i jak z Trzaskowskim na trzeci dzień kampa 18.05.20, 15:26
      Mdły, aż do bólu. Gestykulował aż się spocił udając niby groźnego, co wyszło - delikatnie mówiąc - teatralnie i groteskowo.

Głos nijaki, trzęsący się.

W porównaniu do startu Kidawy, która zachwycała swoich sympatyków urokiem osobistym, wyszła mizeria. A to dopiero początek.

--
      Myślenie krytyczne czyni wolnym
      • ktos_z_kosmosu Re: No i jak z Trzaskowskim na trzeci dzień kampa 18.05.20, 17:06
        O jo jo joj jak wy strasznie martwicie się losem Kidawy. Myślałby kto.
        No to was PiSi nieco podenerwuję. Możecie mocno się zdziwić, gdy się okaże, że Kidawa wystartuje do prezydentury Warszawy i wygra.
        Chyba nie myślicie, jeśli w ogóle myślicie, że KO działa no oślep, czyli bez przygotowanych wariantów i gotowa jest Kidawę, modą kaczora, wywalić jak śmiecia.
        Tak myślę i jeśli się nie mylę co do planu KO, to będzie to pierwszy sygnał, że opozycja nareszcie poszła po rozum do głowy. Kidawa jako prezydent W-wy, jest idealnym kandydatem. Konkurentów dla niej póki co, nie widzę
        • no-popis Re: No i jak z Trzaskowskim na trzeci dzień kampa 18.05.20, 17:22
          ktos_z_kosmosu napisał:
          >Kidawa jako prezydent W-wy, jest
          > idealnym kandydatem. Konkurentów dla niej póki co, nie widzę
          Tu częściowo zgoda z mojej strony. Jest czasami tak, że Ktoś się nadaje na prezydenta Państwa, ktoś na prezydenta miasta a ktoś na marszałka sejmu a ktoś na prezesa spółki skarbu państwa itd.
          Wiele czynników się na to składa.
          Kidawa w Warszawie nadaje się na prezydenta o tyle, że ma szanse wygrać.
          Na prezydenta państwa tylko kompletne cymbały mogły ją wystawić. Tego samego dnia strzelały szampany na Nowowiejskiej a już jak na prezydenta Warszawy to ....niekoniecznie.

--
          Kazik Staszewski,czy to Wam się podoba pisiaki czy nie, doskonale i obiektywnie zdefiniował arogancję obecnej władzy.
        • taniarada Co za bzdury 18.05.20, 18:18
          ktos_z_kosmosu napisał:

> O jo jo joj jak wy strasznie martwicie się losem Kidawy. Myślałby kto.
          > No to was PiSi nieco podenerwuję. Możecie mocno się zdziwić, gdy się okaże, że
          > Kidawa wystartuje do prezydentury Warszawy i wygra.
          > Chyba nie myślicie, jeśli w ogóle myślicie, że KO działa no oślep, czyli bez pr
          > zygotowanych wariantów i gotowa jest Kidawę, modą kaczora, wywalić jak śmiecia.
          >
          > Tak myślę i jeśli się nie mylę co do planu KO, to będzie to pierwszy sygnał, że
          > opozycja nareszcie poszła po rozum do głowy. Kidawa jako prezydent W-wy, jest
          > idealnym kandydatem. Konkurentów dla niej póki co, nie widzę
          Kidawa przechodzi do PIS.Jedynie nie można było MKB scisnać za jaja .Trzaskowskiego można .Bielan to powiedział.Na ten czas czekamy na kolejne wystąpienia.Co chce jeszcze oprócz telewizji w tym kraju zmienić?🤣
    • eiran Re: No i jak z Trzaskowskim na trzeci dzień kampa 18.05.20, 18:11
      no-popis napisała:

> Tu nie o głowonogi chodzi ale o to, że wpieprza się prywatnie na rachunek podat
      > nika oraz o to co przy tym było mówione i w jakim języku, o jakim standardzie,
      > było mówione.

ludzikow jak zwykle się myli. Chodzi o jego, ludzikowa, plebejskie wyobrażenie, jak wygląda kulinarna rozpusta. Chłodzący się miesiącami szampan, tudzież głowonogi w menu restauracyjnym.

--
      Duda1972-2020
    • pies.na.czarnych Re: No i jak z Trzaskowskim na trzeci dzień kampa 18.05.20, 23:16
      43,2 proc. - tyle wynosi według wyborczego sondażu IBRiS dla Onet.pl poparcie dla prezydenta Andrzeja Dudy. To spadek o 6,5 punktu procentowego w porównaniu do poprzedniego badania. Na drugim miejscu znalazł się prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski - 16 proc. Trzecie miejsce przypada Szymonowi Hołowni - 9,9 proc.

Niepewność w sztabie Andrzeja Dudy
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,25956308,niepewnosc-w-sztabie-andrzeja-dudy-w-wewnetrznych-sondazach.html#s=BoxOpMT
      --
      Uwaga szczur!
    • na_deszczu Re: No i jak z Trzaskowskim na trzeci dzień kampa 19.05.20, 13:59
      Ujadają okrutnie. Wręcz zachęcają mnie, aby zmienić zdanie i im na złość zamiast na p.H zagłosować na p.T. Jeden i drugi będzie dobrym gospodarzem Polski. P. Małgorzata była zbyt delikatna na te zapasy. Zeszła ze sceny z dużym sukcesem. Uniemożliwiła niekonstytucyjne wybory. To trzeba jej zapamiętać.

• taniarada Re: No i jak z Trzaskowskim na trzeci dzień kampa 19.05.20, 14:28
        na_deszczu napisała:

> Ujadają okrutnie. Wręcz zachęcają mnie, aby zmienić zdanie i im na złość zamias
        > t na p.H zagłosować na p.T. Jeden i drugi będzie dobrym gospodarzem Polski. P.
        > Małgorzata była zbyt delikatna na te zapasy. Zeszła ze sceny z dużym sukcesem.
        > Uniemożliwiła niekonstytucyjne wybory. To trzeba jej zapamiętać.
        >
        Nie przesadzasz?Czym się różni MKB od Trzaskowskiego?Odpowiem niczym .Jedynie głupotą przewyższa .I to w pięciu językach.Papatki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka