Dodaj do ulubionych

Kategoria dowciPiSS

18.05.20, 17:04
Co może sadzić tak znany rolnik, jak niejaki Ziemkiewicz? Okazuje się, że najchętniej sadzi dowciPiSSy. DowciPiSS jest to taki wytwór PiSSdackiego "poczucia humoru" (że tak powiem), który pobudza lud PiSSdacki do głośnego rechotu.

Z co bardziej udatnych dowciPiSSów, sadzonych najczęściej w medium "Od Rzeczy", rolnik Ziemkiewicz zamieszcza w tymże "Od Rzeczy" autorecenzje:
- Ziemkiewicz cel-nie!
- Ziemkiewicz os-tro!
- Ziemkiewicz w sed-no!
- Ziemkiewicz w punkt!
- Ziemkiewicz zaorał!
Te autorecenzje zamieszczane są często (ciekawe jakim kosztem) na pierwszych stronach wiadomości Google.

Jak widać, mało jest ludzi bardziej z siebie zadowolonych niż rolnik Ziemkiewicz. Jednak dowciPiSSY sadzone przez rolnika Ziemkiewicza (łatwo je znaleźć w necie) to nie jest wszystko, na co zdobył się ymtelegd PiSSdacki. Mozół tego narządu dał nam przecież tak wybitne dzieło jak:
- Czaskoski, guvno, hyhyhy!
Wszystkie mendia i merdia PiSSdackie sadząc ten dowciPiSS wprost zanosiły się wesołym rechotem swoich "redaktorów", trolli i odbiorców (jakoś nie pasowało mi słowo "czytelników").

A jednak i ten radosny wykwit PiSSdackiej twórczości ymtelegtóalnej to jeszcze nie jej topowe osiągnięcie. Wszystko przebił przecież sławetny dowciPiSS usadzony przez radośnie zaśmiewającego się panprezydęta Adriana Maliniaka:
- Murzyny, hyhyhy, zjadły, hyhyhy, rektora, hyhyhyhyhyhyhyhyhy...
Usadzenie tak rozśmieszającego dowciPiSSu miało miejsce jeszcze przed pandemią. Dzisiaj panprezydęt Adrian Maliniak usadziłby go prawdopodobnie w takiej formie:
- Murzyny, hyhyhy, zjadły, hyhyhy, rektora, hyhyhy, a rektor, hyhyhy, miał koronawirusa, hyhyhyhyhyhyhyhyhy!!!
Sadząc ten dowciPiSS panprezydęt Adrian Maliniak zapewne zaśmiewałby się jeszcze radośniej niż zwykle.

DowciPiSSy niekoniecznie muszą być sadzone w formie słownej. Czasem to po prostu figiel (jeśli tak to można określić), np. wywalenie Kazika z listy przebojów.

Dlaczego dowciPiSSy nie wzbudzają tak wielkiej wesołości w innych kręgach niż ymtelygemcja PiSSdacka (niekoniecznie nawet krytycznych wobec PiSSdu)? Otóż wcale wesołości nie mają wzbudzać. DowciPiSSy to nie jakieś żarciki, to sprawa poważna. One mają tylko wywoływać rechot powiązanych i podporządkowanych, coś w rodzaju merdania ogonkiem przed panem. I właśnie z uwagi na tę nader poważną funkcjonalność dowciPiSSów proszę o podtrzymanie wątku (zwłaszcza w trakcie kampanii wyborczej) i zamieszczanie w nim linków do starych i nowych dowciPiSSów (przynajmniej tych najpoważniejszych) albo ich opisów.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka