Dodaj do ulubionych

Porównajmy poziomy zamordyzmu

19.05.20, 18:47
Dyrekcja Trójki pod mocnym zresztą pretekstem wycofuje chwilowo piosenke Kazika, która krytykuje zachowanie Kaczora.
Kandydat Trzaskowski zapowiada likwidacji TVN INFO i czystki wśród dziennikarzy tej stacji.
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 18:51
      jabbaryt napisał:

> Dyrekcja Trójki pod mocnym zresztą pretekstem wycofuje chwilowo piosenke Kazika
      > , która krytykuje zachowanie Kaczora.
      > Kandydat Trzaskowski zapowiada likwidacji TVN INFO i czystki wśród dziennikarzy
      > tej stacji.

Decyzji Trzaskowskiego można tylko przyklasnąć i mieć nadzieję, że to początek likwidacji telewizji rządowej. To ma niby być zamordyzm???

S.
      --
      - Mam dość tego Rydzyka, zmień na Trójkę.
      - To jest Trójka.
          • manhu Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 20:48
            Jakbyś nie zauważył to Solidarność zrobiła "czystkę" w TVP po obaleniu komuny. Podobnie w innych krajach i to dużo ostrzej. Stalinowcy typu Holeckiej nie ostali się na antenie. Gdy kiedyś nastąpią przemiany w Korei Płn też będzie tam czystka w telewizji.

Zaś pretekst Kowalczewskiego nie był mocny, ale zerowy, równe zero. Sam SMS o 3-ciej w nocy do Metza to potwierdza. Gil też wyjaśnia w liście.

Manipulacje wynikami których dopuszczał się Niedźwiecki są normalne i słuszne. Inaczej w czołówce będą same trolle z wynikami po milion, a potem miliard głosów. Niedźwiecki nigdy tego nie ukrywał (wiem o tym ponad 30 lat), dlatego piosenka której PIS dał nr1 ma tylko ponad 800 sfałszowanych głosów, bo wiedzą że milion nie przejdzie, a 800 może cudem.
        • snajper55 Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 19:06
          jabbaryt napisał:

> to po co te bajki o niszczeniu Trójki przez PIS? Wy chcecie nieszyć media publi
          > czne programowo.

Trójka była dobrą, ważną stacją radiową a PiS ją zniszczyło, sprowadziło do poziomu disco polo.

Media publiczne nie powinny istnieć, bo stają się tubą propagandową rządzących.

Którego zdania nie rozumiesz lub z którym się nie zgadzasz?

S.
          --
          - To jest Trójka.
          • man_sapiens Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 21:55
            snajper55 napisał:
            > Trójka była dobrą, ważną stacją radiową a PiS ją zniszczyło, sprowadziło do poz
            > iomu disco polo.
            > Media publiczne nie powinny istnieć, bo stają się tubą propagandową rządzących.

W Trójce były też świetne reportaże, rewelacyjna konferansjerka i audycje informacyjne o Polsce i świecie, nie tylko muzyka.

Media publiczne powinny istnieć. Ale powinny mieć zagwarantowaną przepisami i szanowaną przez polityków niezależność. A seweryn powinien wybierać tych polityków, którzy dla tej i innych zasad przyzwoitości mają należny szacunek.

--
            i]PIS to po prostu komuniści, którzy wierzą w boga [/i]Kazik "Zakazik" Staszewski
      • qqazz Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 19:57
        Pewnie zostanie zastąpiona przez ZDF z polskimi napisami.

--
        www.youtube.com/watch?v=i5zRHc9lBJc
        www.youtube.com/watch?v=Ru_ko6pxQNw----
        "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
        • inocom Przy 20% załamaniu rynku raczej nie Niemce 20.05.20, 01:43
          qqazz napisał:

> Pewnie zostanie zastąpiona przez ZDF z polskimi napisami.

Powinniśmy błogosławić Chińczyków.

--
          "Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení, máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty" - Miloš Zeman
    • szwampuch58 Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 19:01
      TVP INFO pisior ,przejdzie do historii Polski (obojetnie kto to goooooowno zlikwiduje) jako Radio Erewan XXI wieku,czy to siEm twojej bolszewickiej naturze podoba czy nie jest zupelnie bez znaczenia

--
      www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
    • m.c.hrabia Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 19:17
      Trzeba być kompletnym kretynem , żeby porównywać działanie z zapowiedzią ,
      to tak jak porównanie zamordowania Abramowicza z zapowiedzią wykończenia psychopaty.

--
      Patrząc na zarazę oczyma wierzącego, nie sposób zatem nie zauważyć, ile dobra się dokonuje. Europa chce, czy nie, nawraca się w ten Wielki Post 2020”
    • eiran Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 19:35
      W takim razie co powiedzieć o szefie rządzącej partii, który w nieoficjalnych rozmowach z kanclerz Niemiec nakłania ją, żeby nie popierała lidera polskiej opozycji w wyborach przewodniczącego Rady Europejskiej, bo być może będzie trzeba go wsadzić do więzienia?

--
      Duda1972-2020
        • eiran Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 19:48
          Temat jest jak najbardziej adekwatny - Jarosław Kaczyński, lider partii PiS, która przecież w ogóle nie jest zamordystyczna, grozi więzieniem swojemu głównemu przeciwnikowi politycznemu i to w rozmowie z szefową rządu naszego najważniejszego sojusznika. A Trzaskowski chciałby odejścia dyspozycyjnych pracowników państwowej telewizji.

--
          Duda1972-2020
            • eiran Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 21.05.20, 17:42
              Moim zdaniem temat tyczy stosunku partii do swobód politycznych, wśród których wolność mediów jest tylko jedną z wielu. Wsadzanie przeciwników politycznych do więzień to przejaw politycznego zamordyzmu w znacznie większym stopniu niż zwalnianie z pracy pracowników telewizji dyspozycyjnych wobec poprzednich rządów.

--
              Duda1972-2020
            • sverir Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 21.05.20, 19:14
              "Temat jest nieadekwatny bo wątek dotyczy stosunku obu partii do wolności mediów a nie do wolności niejako Tuska"

Gdyby istotnie chodziło o stosunek obu partii do wolności mediów, to nie "zapomniałbyś" o pisowskim programowym szczuciu na "opozycyjne media", o pisowskich pomysłach repolonizacji mediów czy dekoncentracji kapitału. Pamiętałbyś o milionowej karze dla TVN za transmisję spod Sejmu bez komentarzy redakcyjnych, które to w ocenie pisowskiej specjalistki miałyby pomóc widzom w wyciąganiu odpowiednich wniosków (tzn. potępiających protestujących przeciwników rządu).
              A jednak o tym nie wspomniałeś. Albo więc pamięć masz krótką, albo "wolność mediów" oznacza dla ciebie nieskrępowaną rządową propagandę, albo przytuliłeś kasę za wpis.
              To jak jest? Która opcja?

--
              - Dlaczego prezydent rapował z tabletu?
              - Bo gdyby dali mu kartkę, to by ją podpisał.
            • manhu Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 22.05.20, 14:07
              No to masz adekwatnie: PIS przegina, coraz bardziej i bardziej, bez końca.

1. Obie partie robiły czystki, ale PIS bez końca.
              Przypomnę, że za czasów PO były zachowane pozory, w TVP nawet byli tam pisowscy dziennikarze jak Cejrowski. Za PIS-u wypadł już dawno za byle co, a to pisior który kłamie, że Konfederacja to ruska agentura, całkowicie za darmo, on w te kłamstwa Kurskiego wierzy. Potem wypadł Ziemkiewicz za brak entuzjazmu, dalej bywa, ale dużo mniej, choć ostatnio nabiera entuzjazmu.
              Co widzimy oglądając TV z Korei Płn? Entuzjazm, bo po koreańsku nie rozumiem, ale z samego tonu widać, że mówi bardzo dobrze o partii i wodzu z ogromnym entuzjazmem.

2. Gdy PIS przejął TVP to mnie to nie przeraziło, ot kłamstwa w drugą stronę. Ale PIS przegina bez końca, już z końcem Cejrowskiego kłamali z 10 razy bardziej. Teraz TVPiS jest dużo bliżej do Korei Płn niż do TVN. Nie jest tolerowane nic poza entuzjazmem pod adresem PIS i wodza i ostrymi atakami na opozycję z unikaniem jak ognia prezentowania programu partii opozycyjnych (przypomnę, że w TVPO takie programy były choć nacechowane negatywnie).

Tak więc poziom "zamordyzmu" taki sam miałeś na początku 2016, tuż po przejęciu TVP przez PIS, potem rósł i rósł, do ekstremum (?) Trójki, ale obawiam się że Kaczyński nie pozwoli na przeproszenie Niedźwieckiego i przywrócenie ekipy, tylko skorzysta z okazji i zastąpi ich swoimi stalinowcami w stylu Holeckiej.
        • qqazz Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 22:23
          Słuszna uwaga.

pozdrawiam

--
          www.youtube.com/watch?v=i5zRHc9lBJc
          www.youtube.com/watch?v=Ru_ko6pxQNw----
          "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
    • erte2 Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 20:01
      jabbaryt
      Pisiorku O Niewielkim Rozumku - podnosiliście wielkie larum kiedy w Warszawie pękła rura i szambo wylało się do Wisły. I oczywiście za tę awarię której nikt nie mógł przewidzieć ani tym bardziej jej zapobiec entuzjastycznie obwinialiście Trzaskowskiego i wieszaliście na nim wszystkie dostępne psy.
      A dziś, kiedy tenże Trzaskowski zapowiada likwidację innego szamba z którego od lat prawie już pięciu sączą się zatrute ekskrementy a smród zatruwa całą Polskę to pałacie świętym oburzeniem tylko dlatego że są to kacze ekskrementy (prosto z Nowogrodzkiej) i kaczy smród?

P.s. O ile wiem to Nowogrodzka leży w samym centrum Warszawy. A więc jakim prawem w środku stolicy Polski jest tolerowane cuchnące i niewywożone szambo? I co na to tak aktywny ostatnio SANEPID?
    • inocom Puszczanie piosenki Kazika to śmierć trójki :) 19.05.20, 20:24
      jabbaryt napisał:

> Dyrekcja Trójki pod mocnym zresztą pretekstem wycofuje chwilowo piosenke Kazika
      > Kandydat Trzaskowski zapowiada likwidacji TVN INFO i czystki wśród dziennikarzy
      > tej stacji.

Tego się nie da słuchać ze względów muzycznych. Inne radia, głównie totalne powinny to puszczać przez cały dzień.
      Tekstu też za bardzo nie pojmuję, co artysta miał na myśli, a już nie jedno słyszałem, jako dzwonek do telefonu mam ustawioną She's lost control.

Ian Curtis mistrzem był. Dzięki niemu postały takie grupy, jak choćby The Cure, dał podwaliny muzyczne pod Punk.

• erte2 Re: Puszczanie piosenki Kazika to śmierć trójki : 20.05.20, 00:49
        incom napisał:
        i]...Tekstu też za bardzo nie pojmuję, co artysta miał na myśli,...[/i]

Jakby ci tu powiedzieć... O. wiem! Twój target to "Majteczki w kropeczki".
        Utwory literackie, wiersze prawdziwych poetów, muzyka z górnej półki to nie dla ciebie. Trudno, tacy też są potrzebni; ktoś przecież segregować śmieci musi....
        • inocom Curtis pracował w "hospicjach" 20.05.20, 00:54
          erte2 napisał:

> incom napisał:
          > i]...Tekstu też za bardzo nie pojmuję, co artysta miał na myśli,...[/i]
          >
          > Jakby ci tu powiedzieć... O. wiem! Twój target to "Majteczki w kropeczki".
          > Utwory literackie, wiersze prawdziwych poetów, muzyka z górnej półki to nie dla
          > ciebie. Trudno, tacy też są potrzebni; ktoś przecież segregować śmieci musi...

Piosenka o której wspomniałem powstała po śmiertelnym ataku dziewczyny.
          Nie była niczemu winna. Ot choroba, TAK JAK NAD TOBĄ SIĘ LITUJĘ.

Więcej masz tutaj.

--
          V politice začíná Evropská Unie připomínat doktora z Haškova příběhu "Osudy dobrého vojáka Švejka", který předepisoval na všechny zdravotní potíže pouze jediný lék - klystýr.
          • inocom Wiem że ciężko ci to zrozumieć 20.05.20, 01:13
            na_deszczu napisała:

> Kazik zaśpiewał o tym, o czym niejedna osoba pomyślała. Niejedna osoba czuła św
            > ieży ból. I jej nie wolno było wyjść z domu, odwiedzić przed chwilą co wykopan
            > ego grobu bliskiej osoby, może dziecka.

Ale gdy inni przedstawili lepsze wykonania, taki artysta jest żałosny. Tylko niech nie skomli teraz o tantiemy co mu się niby nalezą z ZAIKSu.

A The Warsaw czy The Joy Division były lepsze od niego.

New Order to czasy świetności Kazika.

--
            Głupiec, który wie że jest głupi, przynajmniej w tym jest rozumny. Głupiec, który siebie uważa za mędrca – ten to dopiero jest głupi. Budda Siakjamuni, Dhammapada
      • jabbaryt Re: Puszczanie piosenki Kazika to śmierć trójki : 21.05.20, 01:08
        incom: Ja zakładając ten wątek starałem sie być maksymalnie propeowski i odrzucić swoje wsteczne pisiorstwo. Poczyniłem założenia poczatkowe które powinny się spodobać propeowskim forumowiczom.
        Po pierwsze uznałem że piosenke Kazika wywalono z listy z powodów nacisku jakiegoś dyrektora który bał się reakcji Kaczora.
        Po drugie nie neguję że piosenka Kazika nie ma walorów artystycznych, które pozwoliły jej zająć pierwsze miejsce.
        Po trzecie wrescie uznałem, że Trzaskowski jest politykiem wiarygodnym, prawdomównym i nie rzuca słów na wiatr.

Starałem się jak mogłem aby przynajmniej w tym wątku byc propeowski a tu prosze jaka krzywda mnie spotyka. Od pisiorów mnie wyzywają.
    • na_deszczu Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 21:09
      Walka z nierzetelnym, jadowitym, podjudzającym dziennikarstwem w telewizji publicznej to nie to samo co cenzurowanie sztuki. Sztuka to manifest. To tak jakby zabronić prawa do manifestacji na ulicach. Zenek tez może napisać piosenkę o Tusku i Tusk nie zrobi z tego afery.
    • sverir Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 21:15
      Porównajmy:
      Dyrekcja Trójki WYCOFUJE.
      Trzaskowski ZAPOWIADA.

No to jaki jest poziom zamordyzmu, jabbaryt? Czujesz różnicę między dokonaniem a zapowiedzią? Czy nie?

--
      • inocom Szczytem zamordyzmu jest to że nikt nie został 19.05.20, 21:53
        sverir napisał:

> Porównajmy:
        > Dyrekcja Trójki WYCOFUJE.
        > Trzaskowski ZAPOWIADA.
        >
        > No to jaki jest poziom zamordyzmu, jabbaryt? Czujesz różnicę między dokonaniem
        > a zapowiedzią? Czy nie?

Szczytem zamordyzmu jest to że nikt nie został zwolniony.

--
        "Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení, máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty" - Miloš Zeman
          • inocom Żelazem ich przypalali :) 19.05.20, 22:15
            na_deszczu napisała:

> Byli zmuszani do podpisania lojalki. Kiedyś do trojki wróci normalność. To stan
            > przejściowy.

Żelazem ich przypalali by nie trzeba było ich zwalniać.

--
            Jak wskazują analitycy PKO Banku Polskiego, w 2017 r. Polska była nie tylko liderem wśród krajów OECD jeśli chodzi o liczbę tymczasowych migrantów zarobkowych, ale także trzecim krajem wspólnoty, po USA i Niemczech, pod względem łącznej liczby migrantów - zarówno tymczasowych, jak i stałych.
      • no-popis Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 20.05.20, 20:01
        sverir napisał:

> Porównajmy:
        > Dyrekcja Trójki WYCOFUJE.
        > Trzaskowski ZAPOWIADA.
        >
        > No to jaki jest poziom zamordyzmu, jabbaryt? Czujesz różnicę między dokonaniem
        > a zapowiedzią? Czy nie?
        Wypisz wymaluj Tusk. Wiele zapowiedzi ,żadnych dokonań.

--
        Gdy będziesz wrzucać swój głos do urny, a chcesz być sługą Niemca i Ruska....
        dalej popieraj ludzi Tuska !
    • taniarada Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 21:21
      Chyba czas przesunąć Kazika do sekcji gimnastycznej. Schudnie, wzmocni osłabioną wątrobę, no i przestanie śpiewać, z korzyścią dla swojej dawnej sławy, dobrostanu słuchaczy i ładu społecznego RP oczywiście .Nie pierwsze a czwarte zajęła.
      Niedźwiecki osobiście przestawił na pierwsze.
      Żeby się Rabiejowi i Czaskoskiemu przypodobać.Amen.
      • man_sapiens Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 21:59
        taniarada napisał(a):

> Chyba czas przesunąć Kazika do sekcji gimnastycznej. Schudnie, wzmocni osłabion
        > ą wątrobę, no i przestanie śpiewać, z korzyścią dla swojej dawnej sławy, dobros
        > tanu słuchaczy i ładu społecznego RP oczywiście .Nie pierwsze a czwarte zajęła.
        > Niedźwiecki osobiście przestawił na pierwsze.
        > Żeby się Rabiejowi i Czaskoskiemu przypodobać.Amen.

Jak widać po wpisach taniej ... - boli pisiorów, oj boli du..a bolszewicka.
        To cieszy.

--
        PIS to po prostu komuniści, którzy wierzą w boga Kazik "Zakazik" Staszewski
    • boblebowsky Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 22:16
      Między innymi ze względu na podobne komentarze uważałem, że wypowiedź Trzaskowskiego była nie potrzebna.
      Ale prawda jest taka, że trzeba zaorać cały ten syf co to się dziennikarstwem mieni.

--
      Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
        • boblebowsky Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 22:59
          inocom napisał:

> boblebowsky napisał:
          >
          > > Między innymi ze względu na podobne komentarze uważałem, że wypowiedź Trz
          > askows
          > > kiego była nie potrzebna.
          > > Ale prawda jest taka, że trzeba zaorać cały ten syf co to się dziennikars
          > twem m
          > > ieni.
          >
          > Proponuje to to
          >
          > twitter.com/przemekgalecki/
          > Dziennikarz PRW, który w miesiąc po wyborach został Goebbelsem magistratu.
          > Widać łatwiejsza praca :)
          >
          >

Transferów z dziennikarstwa do polityki jest bardzo dużo więc nie bardzo rozumiem. Nie rozumiem również nazywania współczesnego marketingu politycznego i pijaru Goebbelsostwem. Jedynym wytłumaczeniem może być w tym przypadku podeszły wiek i brak zrozumienia współczesnego świata. To oczywiście wersja optymistyczna:)

--
          Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
          • inocom Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 19.05.20, 23:10
            boblebowsky napisał:

> inocom napisał:
            >
            > > boblebowsky napisał:
            > >
            > > > Między innymi ze względu na podobne komentarze uważałem, że wypowie
            > dź Trz
            > > askows
            > > > kiego była nie potrzebna.
            > > > Ale prawda jest taka, że trzeba zaorać cały ten syf co to się dzien
            > nikars
            > > twem m
            > > > ieni.
            > >
            > > Proponuje to to
            > >
            > > twitter.com/przemekgalecki/
            > > Dziennikarz PRW, który w miesiąc po wyborach został Goebbelsem magistratu
            > .
            > > Widać łatwiejsza praca :)
            > >
            > >
            >
            >
            > Transferów z dziennikarstwa do polityki jest bardzo dużo więc nie bardzo rozumi
            > em. Nie rozumiem również nazywania współczesnego marketingu politycznego i pija
            > ru Goebbelsostwem. Jedynym wytłumaczeniem może być w tym przypadku podeszły wie
            > k i brak zrozumienia współczesnego świata. To oczywiście wersja optymistyczna:)

Hanna Wawrowska
            jest wybitną wrocławianką związaną z miastem od wieków :)) Ten sam link.

Kasa misiu kasa i jeszcze raz kasa.

Gałecki już cienko przędzie, bo 2021 niepewny a komisarza już widać.

A miało być tak pięknie. Gałecki pochwali Sutryka i 25 klocków przytulone co miesiąc. A jeszcze premia.

PS
            Wiesz, że my tutaj uprawiamy konsultacje społeczne? Magistrat Wrocławski zaliczał komentarz pod artykułem PRW.PL jako konsultację społeczną. Choć na żywo ludzie byli przeciw, to przecież konsultacje społeczne na PRW.PL się odbyły :))) Gałecki walną kloca po pracy, albo w czasie pracy i komentarz był. Zawsze przyjazny magistratowi.
          • sverir Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 20.05.20, 08:10
            "Jedynym wytłumaczeniem może być w tym przypadku podeszły wiek i brak zrozumienia współczesnego świata. To oczywiście wersja optymistyczna:)"

Nic z tych rzeczy, nie chodzi o brak zrozumienia współczesnego świata. To po prostu patologiczna nienawiść pana doktora do Sutryka. Gdyby chodziło o brak zrozumienia świata, z równą konsekwencją nazywałby Goebbelsem wojewody Sylwię Jurgiel, byłą rzeczniczkę byłego wojewody dolnośląskiego. Była ona dziennikarką tego samego radia co Przemysław Gałecki, tylko zamieniła pracę w radiu na pracę w urzędzie wojewódzkim.

--
            • inocom Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 20.05.20, 18:59
              sverir napisał:

> "Jedynym wytłumaczeniem może być w tym przypadku podeszły wiek i brak zrozumien
              > ia współczesnego świata. To oczywiście wersja optymistyczna:)"
              >
              > Nic z tych rzeczy, nie chodzi o brak zrozumienia współczesnego świata. To po pr
              > ostu patologiczna nienawiść pana doktora do Sutryka.

Sutryka nie da się lubić ani poważać. Dla mnie jego słowa to sutryczenie. Taki bełkot.
              Dziś pierdnie to, jutro co innego. Na początek wrzuci "kochani" i myśli że jest cool.

--
    • inocom Może to ktoś wyjaśnić 19.05.20, 23:52

To poszło w eter i do tego trzeba będzie się odnieść.

--
      "Stůjte v poznané pravdě, která vítězí nade vším a sílu má až na věky" AD 1415 (z dopisu Jana Husa z kostnického vězení Pražské univerzitě). Cit. z projevu V. Havla na konferenci o M. J. Husovi ve Vatikánu 1999. old.hrad.cz/president/Havel/speeches/1999/1712.html

• inocom Re: Może to ktoś wyjaśnić 20.05.20, 00:26
          na_deszczu napisała:

> Desperacja. Wiesz, że zaczęło się od smsa "zróbcie cos z tym Kazikiem" ? Tego s
          > ię nie da obronić.

Nie wiem. Ale prokuratura to pewnie sprawdzi. A i CBA będą mieli zajęcie.

--
          V politice začíná Evropská Unie připomínat doktora z Haškova příběhu "Osudy dobrého vojáka Švejka", který předepisoval na všechny zdravotní potíže pouze jediný lék - klystýr.
          • snajper55 Re: Może to ktoś wyjaśnić 20.05.20, 00:29
            inocom napisał:

> na_deszczu napisała:
            >
            > > Desperacja. Wiesz, że zaczęło się od smsa "zróbcie cos z tym Kazikiem" ?
            > Tego s
            > > ię nie da obronić.
            >
            > Nie wiem. Ale prokuratura to pewnie sprawdzi. A i CBA będą mieli zajęcie.

No i koniecznie Śledcza Komisja Sejmowa pod kierownictwem Macierewicza. :D

S.
            --
            - To jest Trójka.
      • snajper55 Re: Może to ktoś wyjaśnić 20.05.20, 00:28
        inocom napisał:

> To poszło w eter i do tego trzeba będzie się odnieść.

Ja mogę pokazać ekran, na którym Kazik jest na wszystkich 10 miejscach.

Która to już wersja ze strony PR3? Piąta? Pierwsza była taka, że Kazika w ogóle nie było na liście i nie można było na niego głosować. Łgarze.

S.
        --
        - To jest Trójka.
        • inocom Re: Może to ktoś wyjaśnić 20.05.20, 00:30
          snajper55 napisał:

> inocom napisał:
          >
          > > To poszło w eter i do tego trzeba będzie się odnieść.
          >
          > Ja mogę pokazać ekran, na którym Kazik jest na wszystkich 10 miejscach.
          >
          > Która to już wersja ze strony PR3? Piąta? Pierwsza była taka, że Kazika w ogóle
          > nie było na liście i nie można było na niego głosować. Łgarze.

Myślisz, że jesteś anonimowy :)

--
          Jako społeczeństwo bardzo potrzebujemy platformy, która nie decyduje się banować ludzi odbiegających od mentalności tłumu - Mikhaila Peterson.
          • snajper55 Re: Może to ktoś wyjaśnić 20.05.20, 11:15
            inocom napisał:

> snajper55 napisał:
            >
            > > inocom napisał:
            > >
            > > > To poszło w eter i do tego trzeba będzie się odnieść.
            > >
            > > Ja mogę pokazać ekran, na którym Kazik jest na wszystkich 10 miejscach.
            > >
            > > Która to już wersja ze strony PR3? Piąta? Pierwsza była taka, że Kazika w
            > ogóle
            > > nie było na liście i nie można było na niego głosować. Łgarze.
            >
            > Myślisz, że jesteś anonimowy :)

Nie, nie myślę że jestem anonimowy. Skąd ci, gołąbku, przyszło do łebka że mogę tak myśleć?

S.
            --
            - To jest Trójka.
            • qinto Re: Może to ktoś wyjaśnić 20.05.20, 18:37
              snajper 55 napisało:

Nie, nie myślę że jestem anonimowy. Skąd ci, gołąbku, przyszło do łebka że mogę tak myśleć?

Bo wszyscy na tym forum wiedzą, kim jesteś. A jesteś wyjątkowym ch...jem. Skasujesz? ...wiem !!!!

--
              pbs.twimg.com/media/EWPO8zzXYAAML5X?format=jpg&name=900x900
      • manhu Re: Może to ktoś wyjaśnić 20.05.20, 01:18
        inocom napisał:
        > To poszło w eter i do tego trzeba będzie się odnieść.
        Proszę bardzo:
        1. Jak na to wpadli? W wyniku stalinowskiej cenzury żeby bronić Kaczyńskiego. Wcześniej im te metody nie przeszkadzały, film pokazuje, że wiedzieli.
        2. Z filmu wynika, że Gil "zwycięzcy" odjął 800 głosów o których pisał w publicznym liście.
        3. Oszust Kowalczewski jako "uczciwe" uznał nieuczciwe wyniki nabite przez spamerów i boty.
        Nie mam czasu liczyć tego wszystkiego, ale na oko i szybkie szacowanie (Deep 7xx, Cure 7xx, Kazik 1104, Rolling 8xx) wszystkie liczby wyglądają prawidłowo (poza dodatkową korektą z tymi 800 głosami).

PIS przegrywa w każdej sytuacji, jest niczym pedofil gwałciciel który u ofiary znalazł drobną ilość narkotyków, w dodatku nie wiadomo czy nie kłamie o nich. Choćby się nawet okazało, że Niedźwiecki to oszust to i tak PIS przegrywa bo wpadł na to z okazji cenzury.
        • inocom Re: Może to ktoś wyjaśnić 20.05.20, 01:25
          manhu napisał:

> inocom napisał:
          > > To poszło w eter i do tego trzeba będzie się odnieść.
          > Proszę bardzo:
          > 1. Jak na to wpadli? W wyniku stalinowskiej cenzury żeby bronić Kaczyńsk
          > iego. Wcześniej im te metody nie przeszkadzały, film pokazuje, że wiedzieli.
          > 2. Z filmu wynika, że Gil "zwycięzcy" odjął 800 głosów o których pisał w public
          > znym liście.
          > 3. Oszust Kowalczewski jako "uczciwe" uznał nieuczciwe wyniki nabite przez spam
          > erów i boty.
          > Nie mam czasu liczyć tego wszystkiego, ale na oko i szybkie szacowanie (Deep 7x
          > x, Cure 7xx, Kazik 1104, Rolling 8xx) wszystkie liczby wyglądają prawidłowo (po
          > za dodatkową korektą z tymi 800 głosami).
          >
          > PIS przegrywa w każdej sytuacji, jest niczym pedofil gwałciciel który u ofiary
          > znalazł drobną ilość narkotyków, w dodatku nie wiadomo czy nie kłamie o nich. C
          > hoćby się nawet okazało, że Niedźwiecki to oszust to i tak PIS przegrywa bo wpa
          > dł na to z okazji cenzury.

Piosenka z epoki ci pomoże

--
          Jako społeczeństwo bardzo potrzebujemy platformy, która nie decyduje się banować ludzi odbiegających od mentalności tłumu - Mikhaila Peterson.
            • inocom Piątki mam zajęte :) 20.05.20, 01:45
              na_deszczu napisała:

> Nadajesz się do prowadzenia piątkowej listy przebojów. Podobno nie ma chętnych.
              > Choc myślę, ze jak poproszą Sasina, to tez nie odmowi.

--
              Jak wskazują analitycy PKO Banku Polskiego, w 2017 r. Polska była nie tylko liderem wśród krajów OECD jeśli chodzi o liczbę tymczasowych migrantów zarobkowych, ale także trzecim krajem wspólnoty, po USA i Niemczech, pod względem łącznej liczby migrantów - zarówno tymczasowych, jak i stałych.
    • a-lfa Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 20.05.20, 06:42
      Zasadniczo do ewentualnej decyzji o likwidacji państwowych mediów niema się do czego przyczepić to co z nich pozostało to tylko nazwy reszty już niema. Tego się raczej nie da reanimować. Kwestia inna to czy coś takiego jest w kompetencja Prezydenta RP - obawiam się że raczej nie.
        • sverir Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 20.05.20, 07:57
          "A jeśli jeszcze wspólna z Senatem - to nawet pisiacka większość nie będzie mogła, ot tak sobie, wsadzić projektu do zamrażarki"

Jak najbardziej będzie mogła. Wszak nawet z niektórymi projektami Dudy pisiacka większość tak postąpiła. Wprawdzie w kadencji, gdy miała większość w Senacie, ale co by ta większość senacka opozycji dała?

--
    • no-popis Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 20.05.20, 07:44
      jabbaryt napisał:

> tej stacji.
      W 2008/2009 dziesiątki dziennikarzy zostało zwolnionych z przyczyn politycznych wraz z nastaniem genseka drugiej frakcji POPiSU niejakiego Tuska vel Bąk.
      OBECNI zarzucali tamtym, że zwalniali z przyczyn politycznych a teraz TAMCI zarzucają OBECNYM, że Ci robią zwolnienia z przyczyn politycznych.
      Jedni i drudzy to bolszewia styropianowa POPiS szkodząca POlsce i pasożytująca na społeczeństwie.

--
      • eiran Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 20.05.20, 07:51
        Moim zdaniem, Tusk zwolnił tysiące dziennikarzy. Zapomniał tylko o Lichockiej, która w imieniu TVP, w kampanii 2010 roku, odpytywała Komorowskiego podczas debaty za pomocą pytań ze sztabu Kaczyńskiego.

--
        Duda1972-2020
      • adam111115 Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 21.05.20, 11:38
        no-popis napisała:

> W 2008/2009 dziesiątki dziennikarzy zostało zwolnionych z przyczyn politycznych

Dlaczego jak zwykle kłamiesz? Zwolnienia były z powodów przerostu zatrudnienia. Wystarczy w googla wpisać. No ale pisiorek musi swoje 2,5 za wpis zarobić
    • no-popis Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 20.05.20, 11:21
      jabbaryt napisał:

> tej stacji.
      POprzednim rozdaniem w mediach publicznych wyleciał KUKIZ Paweł bo śmiał krytykować Tuska i lewactwo.
      Zwolniono kilkudziesięciu dziennikarzy.

--
          • qinto Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 20.05.20, 18:38
            sverir napisał:

> "Kłamiesz bezczelnie, pisku"
            >
            > A co innego mu pozostaje? Znów jego ukochana partia wtopiła.
            >

Dałeś głos sverir....ulżyło ci?

--
            • na_deszczu Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 20.05.20, 18:52
              Oby jak najczęściej pisał. Bo pisze z sensem, inteligentnie i z wyważeniem.

We frakcji pisowskiej wzrasta poziom frustracji i poczucia zrobienia w balona przez dobra zmianę. Kto by pomyslał, że ten szumowski tak krętacz. Nieźle sobie biznes zasponsorował z państwowych pieniędzy. Kto by nie chciał, tak zaczynać.

• qinto Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 20.05.20, 19:11
                na_deszczu napisała:

> Oby jak najczęściej pisał. Bo pisze z sensem, inteligentnie i z wyważeniem.
                >
                > We frakcji pisowskiej wzrasta poziom frustracji i poczucia zrobienia w balona p
                > rzez dobra zmianę. Kto by pomyslał, że ten szumowski tak krętacz. Nieźle sobie
                > biznes zasponsorował z państwowych pieniędzy. Kto by nie chciał, tak zaczynać.
                >

Co wzrasta w "tfojej: frakcji?
                Zaznaczam, że nie jestem fanem PiS - ale uważam, że ta opcja jest najlepsza na nasze czasy.

--
    • taniarada Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 20.05.20, 20:25
      Gdy skończyła się PRL, setki oficerów służb specjalnych mających bliskie kontakty z podziemiem po prostu stanęło na jego czele. To oni zorganizowali nielegalny handel paliwami, alkoholem, zakładali firmy ochraniarskie, zaczęli działać w branży usług finansowych, w handlu zagranicznym, handlu bronią, podjęli działalność parabankową. W tym okresie wszystko działo się za zgodą i wiedzą byłych funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa i Wojskowych Służb Wewnętrznych, a większość przywódców podziemia była powiązana z tymi służbami. Utworzony na styku służb specjalnych i agentury układ przetrwał przez cały okres III RP. I dopiero ten układ stworzył podwaliny prawdziwej mafii”.Ten fragment książki Wojciecha Sumlińskiego pt. "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” poraża, ale odsłania postkomunistyczny półświatek w III RP, który miał polityczną nadbudowę w związkach z Sojuszem Lewicy Demokratycznej, gdzie skupili się dawni aparatczycy z PRL-u.
      • no-popis Re: Porównajmy poziomy zamordyzmu 22.05.20, 14:18
        taniarada napisał(a):

> Gdy skończyła się PRL, setki oficerów służb specjalnych mających bliskie kontak
        > ty z podziemiem po prostu stanęło na jego czele.
        Robili interesy z PC.
        Teraz robili interesy z braćmi Szu.
        Robili interesy u senatora SKOK.

--
        Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (…) Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. (Stefan Niesiołowski)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka