Dodaj do ulubionych

Dobrze nie mieć w rodzinie policjanta

20.05.20, 11:06
Jestem szczęśliwy, że nie mam w rodzinie policjanta - nie muszę się wstydzić
Zatrzymali niewidomego mężczyznę i wywieźli do Grodziska. [...] Na komendzie spędził kilka godzin. [...] policji nie interesowało, jak wróci do Warszawy. – Gdyby nie dobrowolna pomoc nieznanego człowieka, nie wiem, jak wróciłbym sam do domu

--
Ewolucja PiS według Sadurskiego: 2015: Wystarczy nie kraść.
2016: Kradniemy, bo nam się należy. 2017: Oni też kradli. 2018: Oni kradli więcej.
2019: Kradniemy ale zgodnie z prawem. 2020: Kradniemy. I co nam zrobicie.
Obserwuj wątek
      • buldog2 Re: problem masz w głÓFce 21.05.20, 16:02
        To i mnie ostatnio ten wątpliwy zaszczyt uznania przez ludzikowo spotkał.
        Ale podbijasz wątek, dodatkowo jeszcze bardziej kompromitujesz swojego pana, ,prezesa, resztę PISu też.

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!
      • no-popis Re: problem masz w głÓFce 24.05.20, 06:03
        motocyklista175 napisał(a):

> pisi trol wybija się na niepodległość....

Tusk uważający polskość za nienormalność wybija "wybijającym się na niepodległość" a rczej wykopuje i wybija pięścią takie zamiary.
        youtu.be/7G3cN6Bdn_8?t=17

--
        Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (…) Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. (Stefan Niesiołowski)
    • sverir Re: Dobrze nie mieć w rodzinie policjanta 21.05.20, 19:19
      Spokojnie, jeszcze trochę i znów jakiś anonimowy policjant pomarudzi, że ma już tego dość, po czym zupełnie nieanonimowo będzie realizował politykę rządu w zakresie tłumienia protestów opozycji.

A pisowcy temu przyklasną, choć jeszcze ile, 5 lat temu, chcieli sądzić szeregowych zomowców, którzy też tylko wykonywali rozkazy.

--
      - Dlaczego prezydent rapował z tabletu?
      - Bo gdyby dali mu kartkę, to by ją podpisał.
      • no-popis Re: Dobrze nie mieć w rodzinie policjanta 21.05.20, 19:25
        Może być tak, jak już zupełnie im odbije, że Ziobro postawi im zarzut obrażania organów konstytucyjnych jakim jest Duda.
        w roku 2011 taki zarzut został postawiony przez tuszczychsynów (wg czandra) kibicom, którzy skandowali : Donald matole Twój rząd obalą kibole" i obrazili organ państwa wg tuszczej policji. Zatrzymano ponad 40 osób w tym....liberalnym i swobodnym państwie zarządzanych przez tuszczychsynów.
        --
        Gdy będziesz wrzucać swój głos do urny, a chcesz być sługą Niemca i Ruska....
        dalej popieraj ludzi Tuska !
    • pies.na.czarnych Re: Dobrze nie mieć w rodzinie policjanta 21.05.20, 19:55
      W Kielcach :( Mam nadzieje, ze to nie dottore j-k wciera dostaje.

Brutalna interwencja Straży Miejskiej w Kielcach 20.05.2020
      Straż Miejska skuła Tomasza Pawluska, właściciela kieleckiej restauracji Mo-ja. Brutalna interwencja Straży Miejskiej ma związek z rzekomo nieprawidłowo zaparkowanym pojazdem. Wkrótce więcej informacji na ten temat.
      www.facebook.com/NaszeKielce/videos/1500863066761926
      --
      Uwaga szczur!
    • pkt4a Re: Dobrze nie mieć w rodzinie policjanta 23.05.20, 22:18
      Jak podają media kilkudziesięciu milicjantów z Wrocławia którzy dzisiaj mieli przyjechać do Warszawy "na przedsiębiorców" poszło na....L-4

----------------
      wyborcza.pl/7,162657,25967210,ale-nasz-proboszcz-to-taki-milusi-i-fajniusi.html
      • no-popis Re: Dobrze nie mieć w rodzinie policjanta 24.05.20, 06:02
        pkt4a napisała:

> Jak podają media kilkudziesięciu milicjantów z Wrocławia którzy dzisiaj mieli p
        > rzyjechać do Warszawy "na przedsiębiorców" poszło na....L-4
        Ci nie brali zwolnień L4. Z lubością oddawali się zleceniom Tuska.

> wyborcza.pl/7,162657,25967210,ale-nasz-proboszcz-to-taki-milusi-i-fajniusi.html

--
        Platforma jest przede wszystkim wielką mistyfikacją. (…) Mamy do czynienia z elegancko opakowaną recydywą tymińszczyzny lub nowym wydaniem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. (Stefan Niesiołowski)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka