Dodaj do ulubionych

Ewangelie wg św. św. Mateusza i Łukasza

21.05.20, 08:17
Najpierw Dobrą Nowinę ogłosił św. Mateusz.

18 marca 2020 roku oświadczył, że przygotowania do epidemii koronawirusa trwają od kilku miesięcy, a dokładnie od 9 stycznia. I nie byłby prawdziwym ewangelistą, gdyby nie dodał, że przygotowania te "rosły czy były bardziej zaawansowane z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień".

Tymczasem z ewangelii wg św. Łukasza z połowy maja 2020 roku dowiedzieliśmy się, że w końcu marca, a więc po niemal trzech miesiącach tych nieustannie potężniejących przygotowań, ów św. Łukasz gotów był kupować maseczki nawet od samego diabła.

Dlaczego akurat od niego?

Dlaczego nie od firm, które od lat w tym handlu się specjalizowały, ale pod koniec marca nie były w stanie nawiązać kontaktu z ministerstwem zdrowia?

Dlaczego właśnie w tym czasie ministerstwo negocjowało z diabłem, który nie zdążył nawet założyć swojej firmy?

Dlaczego w końcu marca i w kwietniu kupowano bezwartościowe maseczki po diabelnie wysokich cenach i dlaczego nie reagowali na to egzorcyści z Centralnego Biura Antyopozycyjnego?

Na czym polegały te trzymiesięczne przygotowania do pandemii, jeśli nie na kupowaniu certyfikowanych maseczek i innego sprzętu ochronnego?

Mam nadzieję, że na te i podobne pytania odpowie kiedyś specjalna komisja biblistów.

Musimy bowiem wiedzieć, czy ci dwaj ewangeliści, chcąc zarobić te swoje 30 srebrników, nie szykowali nam jakiejś Apokalipsy.
Obserwuj wątek
  • wykrywacz_klamcow w punkt! 21.05.20, 09:24
   witek.bis napisał:


   > Na czym polegały te trzymiesięczne przygotowania do pandemii, jeśli nie na kupo
   > waniu certyfikowanych maseczek i innego sprzętu ochronnego?
   >
   > Mam nadzieję, że na te i podobne pytania odpowie kiedyś specjalna komisja bibli
   > stów.
   >
   > Musimy bowiem wiedzieć, czy ci dwaj ewangeliści, chcąc zarobić te swoje 30 sre
   > brników, nie szykowali nam jakiejś Apokalipsy.


   przygotowania do epidemii polegały na zmontowaniu takiego prawa, które umożliwi grabież państwowego mienia bez konsekwencji. Tak sobie uchwalili i co im zrobisz, mogą teraz kupować maseczki przez tysiąc pośredników i za cenę milion razy ponad rynkową i nic im nie zrobisz, bo takie sobie uchwalili prawo.

   Mogą swoim braciom, żonom i kochankom przekazywać granty nawet na sms i nic im nie zrobisz, bo takie mają uchwalone prawo a twoje prawo to płacić podatki, by mafia miała z czego kraść.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka