Dodaj do ulubionych

Wiem dlaczego nie powstała komisja ds pedofilii

23.05.20, 05:24
Ponieważ w art 6 punkt 5 stoi jak byk:
w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. nie pracowała i nie służyła w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U. z 2019 r. poz. 430, 399, 447, 534 i 1571) oraz nie współpracowała z tymi organami;
A skąd oni wezmą kogoś ze swojej bandy kto nie współpracował, lub nie był TW. I to jest powód iż po roku od ogłoszenia przez Kinola powstania Komisyji ds pedofilii, ma tylko dwóch , nomen omen, członków, a to że się nie śpieszą, to logiczne, nie mogą ojcom pedofilom utrudniać życia.
Obserwuj wątek
    • czandra3 Re: Wiem dlaczego nie powstała komisja ds pedofil 23.05.20, 05:31
      Jak już jesteśmy przy obietnicach pisiorów to jeszcze to mnie zastanawia:
      Czy ktoś może wie gdzie jest obiecany przez Dudę Fundusz Medyczny dla osób chorych na raka w zamian za 2 mld na TVP?", "Fundusz zniknął, Kurski wręcz przeciwnie" I jeszcze to Pieniądze miały być przeznaczone dla pacjentów onkologicznych i chorób rzadkich. Od zapowiedzi minęły ponad dwa miesiące. I wciąż, oprócz nazwy, niewiele o funduszu wiadomo. Pytam dla kolegi, bo iz on wstydliwy niezmiernie jest

--
      Niezwłocznie potrzebna jest czcionka do sarkazmu
      • buldog2 Re: Wiem dlaczego nie powstała komisja ds pedofil 23.05.20, 10:53
        To znakomity temat na ileś wątków.
        Zapewne PIStowarzysze wzięli się ostro za medycynę i ten Fundusz w szczególności i owe dwa miliardy zostały rozkradzione.

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS Bùten z tobą!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka