Dodaj do ulubionych

Pamiętajcie: "panie władzo"!

24.05.20, 11:14
W PRL należało do milicjantów odzywać się "panie władzo". Teraz pisiewicze apelują o szacunek dla Zmotoryzowanych Oddziałów Policji. A więc - pamiętajcie, do osobników w granatowych mundurach mówi się "Panie Władzo / Pani Władzo"!
Osobnicy w granatowych mundurach są szczęśliwi, że mogą nosić maski - nie dziwię się, trudniej ich poznać a plakietek z nazwiskiem nie noszą. Niektórzy dokładają do tego ciemne okulary. Zapewne kiedy golą się, to także w ciemnych okularach, to w końcu nie jest przyjemne patrzeć w oczy takiemu osobnikowi.
www.wykop.pl/link/5517427/nagranie-ataku-pawla-tanajno-na-policjanta
tvn24.pl/polska/trojka-policjanci-zatrzymali-kobiete-z-rowerem-i-transparentami-wolna-trojka-bez-dyrektora-pisiora-4592337
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: Pamiętajcie: "panie władzo"! 24.05.20, 13:57
   Policja pilnuje siedziby PiS
   W mundurach i po cywilnemu, z bronią i gazem. Kilkadziesiąt samochodów, patrole na sąsiednich ulicach. Tak policja strzeże głównej siedziby partii rządzącej na Nowogrodzkiej w Warszawie.
   OKO.press tam było z kamerą w sobotę 23 maja 2020 r.

   www.facebook.com/oko.press/videos/537572847123664
  • j-k bzdety... 24.05.20, 16:32
   man_sapiens napisał:
   a plakietek z nazwiskiem nie noszą.


   bzdety.
   maja wyszyty na mundurze nr. sluzbowy. masz prawo go sobie zapisac.
    • taniarada Wujek Google się znowu kłania 24.05.20, 19:01
     snajper55 napisał:

     > j-k napisał:
     >
     > > maja wyszyty na mundurze nr. sluzbowy. masz prawo go sobie zapisac.
     >
     > W którym miejscu na mundurze?
     >
     > S.
     Czy ja jestem na tym forum od sprostowania? Ty to powinieneś robić Polscy policjanci wyposażeni są w granatowe lub czarne mundury. Na ramieniu, po prawej stronie, uniformy maja naszytą plakietkę z pierwszą literą imienia i całym nazwiskiem. Jeśli funkcjonariusz jest w swetrze, koszuli, kurtce – wszystkie powinny mieć napis „Policja”. Zdarza się jednak, że policjant jest ubrany w strój cywilny – w takim przypadku rozpoznasz go po legitymacji i odznace.Amen .
     • snajper55 Re: Wujek Google się znowu kłania 24.05.20, 20:08
      taniarada napisał(a):

      > snajper55 napisał:
      >
      > > j-k napisał:
      > >
      > > > maja wyszyty na mundurze nr. sluzbowy. masz prawo go sobie zapisac.
      > >
      > > W którym miejscu na mundurze?
      > >
      > > S.
      > Czy ja jestem na tym forum od sprostowania? Ty to powinieneś robić Polscy po
      > licjanci wyposażeni są w granatowe lub czarne mundury. Na ramieniu, po prawej s
      > tronie, uniformy maja naszytą plakietkę z pierwszą literą imienia i całym nazwi
      > skiem.

      A te uniformy nie mają. I co im zrobisz?

      Poza tym pytałem gdzie policjanci mają wyhaftowany numer służbowy.

      S.
   • man_sapiens Re: bzdety... 24.05.20, 20:03
    j-k napisał:
    > bzdety.
    > maja wyszyty na mundurze nr. sluzbowy. masz prawo go sobie zapisac.

    Bzdety bzdetami a fakty faktami.
    konkret24.tvn24.pl/polska,108/na-protescie-przedsiebiorcow-policjanci-bez-imiennikow-na-mundurach-sytuacja-to-dopuszczala,1016598.html
    to co, mniejsza o fakty?
  • behemot17-13 Re: Pamiętajcie: "panie władzo"! 24.05.20, 18:44
   Kompromitacja policji. Policja z założenia jest stróżem prawa a tymczasem policja robi za zwykłych zbójów . Trzeba być cynglem pisu, chodzić na smyczy pisowców żeby w tak chamski sposób potraktować człowieka. Kobieta miała prawo do zademonstrowania niezadowolenia pod warunkiem, że te państwo jeszcze jest w jakimś stopniu wolne. Tłumaczenia policji, że zapakowali kobietę i rowerek do suki bo nie chciała się wylegitymować, świadczą o paraliżu zwojów mózgowych. Gdyby była agresywna, gdyby chociaż miała termos przypominający bombkę, gdyby jeździła bez trzymanki narażając przypadkowych przechodniów na potrącenie, gdyby chociażby na golasa, gdyby...
   Ktoś życzliwy zadzwonił, ktoś wysłał funkcjonariuszy, ktoś dał sygnał do ataku na kobietę i rowerek, bochaterzy, na pewno nie bohaterowie.
  • sverir Re: Pamiętajcie: "panie władzo"! 24.05.20, 19:52
   Po zaginięciu szesnastolatki polucjanci nie sprawdzali nawet logowania, bo "pierwsze zgłoszenia jasno nam wskazywały, że nie mamy do czynienia z zagrożeniem dla życia tej osoby". Ale wystarczy, że pojawi się kobieta na rowerze, to już kilku polucjantów spieszy się, żeby ją wylegitymować.
  • qqazz Re: Pamiętajcie: "panie władzo"! 24.05.20, 20:56
   Szacunek do policjanta to standard w każdym kraju, czy demokratycznym zachodnim, czy wschodnim. Brak szacunku wszędzie rodzi powszechnie akceptowalne konsekwencje (pierwszą z nich jest pała przez łeb), tylko nie w Polsce.


   pozdrawiam
     • aniechto.only Re: Policja PiS jest profesjonalna i cierpliwa 26.05.20, 06:35
      Pisek zapomniał dodać tylko, że ten policjant, który bił za reżimu Tuska, przez ten reżim został wywalony ze służby i skazany. Ale ten drobiazg nie pasuje do piskowej narracji polegającej na wklejanie zbrodni tego jednego policjanta wszędzie tam, gdzie trzeba usprawiedliwić pisowska taktykę zastraszania garstki protestujących polegającą na otaczaniu, gazowaniu i o oskarżeniu o pobicie przez setki funkcjonariuszy pisowskiej policji.
      Taki to semytrysta z tego yespiska.
      • adria231 Re: Policja PiS jest profesjonalna i cierpliwa 28.05.20, 06:50
       Przed chwilą wysłuchałam wywiadu z komisarzem reprezentującym związek zawodowy policjantów na temat wydarzeń w Warszawie i nierównego traktowania zgromadzeń.
       Powiedział, że "policjanci nie mają takiej możliwości, by ocenić sytuację". Wynika z tego, że policjanci , to tylko bezrozumne narzędzia w rękach tych, którzy " oceniają sytuację" i wydają rozkazy. Wiem, że to bardzo frustrujące dla policjantów. Nie mówię tu o tych antkowych przebierańcach rekrutujących się z kibolskich środowisk.
       Mimo wszystko wierzę, że w Policji służą też tacy ludzie, jakich oglądam w moich ulubionych serialach:
       "Policjanci i policjantki" w TV4, oraz "Gliniarze" w Polsacie.
      • sverir Re: Policja PiS jest profesjonalna i cierpliwa 12.06.20, 21:56
       "Pisek zapomniał dodać tylko, że ten policjant, który bił za reżimu Tuska, przez ten reżim został wywalony ze służby i skazany"

       Bo jemu nie chodzi o bicie, tylko o reżim Tuska. Gdyby za czasów Tuska policjanci dawali w takich sytuacjach kwiaty, to potępiałby ich za to, że nie chcą bić, choć powinni. Naprawdę szkoda czasu na Romka.
  • pkt4a Re: Pamiętajcie: "panie władzo"! 24.05.20, 21:34
   cyt.

   korab124.05.2020, 19:15
   Brawo panie prezesie Kaczyński, ma pan już swoich policjantów, swoich prokuratorów, swoich sędziów, swoich generałów, swoich biskupów, swoich proboszczów , czego jeszcze panu brakuje???
    • no-popis Re: Pamiętajcie: "panie władzo"! 25.05.20, 05:18
     pies.na.czarnych napisała:

     > Chyba tylko gwiazdki z nieba mu brakuje, ale jeszcze nic nie jest stracone. Bla
     > szak stworzył niedawno jakieś stanowisko do spraw kosmosu. Złośliwi mówią, ze
     > Kulawy znowu chce ukraść Księżyc. :)
     Tusk POwołał całą agencję kosmiczną.
     • adria231 Re: Pamiętajcie: "panie władzo"! 12.06.20, 19:39
      Dowiedzieliśmy się dzisiaj, że codziennie 18 policjantów pełni zaszczytną służbę przy dozorowaniu prezesa i okolicy jego domu. Mogą być dumni ze swojej pracy.
      Inni policjanci wchodzą o świcie gromadnie do mieszkania opozycjonistki, która wieszała plakaty z wizerunkiem Szumowskiego. Zakuwają ją w kajdanki i oskarżają za "kradzież z włamaniem". Tak im dowództwo poleciło powiedzieć. Następny powód do dumy policjantów.
      Wiem, że niektórzy mają problemy z kontrolowaniem agresji i służbę traktują, jako okazję do bezkarnej przemocy. Większość jednak zostawała policjantami kierując się pozytywnymi motywami. A teraz dowództwo podlizując się pisiej władzy wydaje podwładnym policjantom takie niemoralne, bezprawne rozkazy. Mam nadzieję, że i oni przejrzą na oczy i zbuntują się.....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka